Kobra 11

z Wikipédie, slobodnej encyklopédie
Jump to navigation Jump to search
Kobra 11
AfCobra11.svg
Slovenský názov Kobra 11
Originálny názov Alarm für Cobra 11 - Die Autobahnpolizei
Žáner akčný, kriminálny seriál
Titulná pieseň Reinhard Scheuregger, Kay Skerra
Krajina Nemecko Nemecko
Pôvodný jazyk nemčina
Počet sérií 43
Počet častí 336 (zoznam častí)
Produkcia
Dĺžka časti 45 minút
90 minút pilotný film
Vysielanie
Pôvodné 12. marec 1996 - súčasnosť
RTL
Obsadenie
BMW 3 (E90) – Jedno zo služobných vozidiel Kobry 11

Kobra 11 (nem. Alarm für Cobra 11 – Die Autobahnpolizei) je nemecký akčný kriminálny seriál o diaľničnej polícii. V Nemecku ho vysiela televízia RTL, na Slovensku ho vysiela TV Markíza. Z dôvodu časovej náročnosti tvorby seriálu sa začali natáčať aj menej úspešné epizódy s druhým tímom policajtov – vznikol seriál Kobra 11: Nasadenie tímu 2. Obidva seriály sa odohrávajú v Kolíne nad Rýnom.

Opis deja[upraviť | upraviť zdroj]

Prvý pilotný film (Bomby na 92. kilometri) v roku 1996 sledovalo na RTL 10 miliónov divákov. V tomto dieli sú spolu hlavný komisár Frank Stolte (Johannes Brandrup) a hlavný komisár Ingo Fischer (Rainer Strecker). V druhej epizóde je však Ingo zastrelený a v tretej epizóde ho nahradzuje hlavný komisár Semir Gerkhan (Erdoğan Atalay). Na konci 1. série nevieme ako odchádza Frank a v 2. sérii prichádza hlavný komisár André Fux (Mark Keller), ktorého zabili na konci 3. série. V 4. sérii ho nahradzuje hlavný komisár Tom Kranich (René Steinke). Ten na konci 6. série po vražde jeho tehotnej priateľky odchádza. V 7. sérii ho nahradzuje komisár Jan Richter (Christian Oliver), ktorý bol na konci 8. série postrelený. V 9. sérii sa vracia hlavný komisár Tom Kranich (René Steinke), avšak v pilotnom dieli 11. série je zastrelený. Nahradzuje ho hlavný komisár Chris Ritter (Gedeon Burkhard), ktorý umiera na konci 12. série. Jeho nástupcom sa v 13. sérii stáva hlavný komisár Ben Jäger (Tom Beck).V 18. sérii v epizóde Osamelé rozhodnutie Ben Jäger (Tom Beck) po postrelení svojej priateľky Niny Beckerovej končí a odchádza s ňou do USA. V 19. sérii ho nahrádza mladý komisár Alex Brandt (Vinzenz Kiefer). Ten uprostred 20. série odchádza do Brazílie hľadať svoju biologickú matku a nahrádza ho komisár Paul Renner (Daniel Roesner).

V prvom pilotnom filme je šéfkou Katharina Lamprechtová (Almut Eggert), ale v šiestej epizóde 2. série neznámo ako odchádza. V siedmej epizóde ju nahrádza šéfka Anna Engelhardtová (Charlotte Schwab). Tá v 13. sérii v epizóde Zrada odchádza. V epizóde Okno ju nahrádza šéfka Kim Krügerová (Katja Woywood).

Sekretárky oddelenia diaľničnej polície sa menili tiež. Prvých šesť epizód 2. série – Regina Christmannová (Nina Weniger), ktorá neznámo ako odchádza. V siedmej epizóde ju nahradzuje Andrea Schäferová od 8. série Gerkhanová (Carina Wiese), ktorá po tom, čo otehotnela a narodilo sa jej dieťa tiež odchádza, a to v tretej epizóde 10. série, ale v seriáli sa ešte objavuje. Potom prichádza Petra Schubertová (Martina Hill). Posledná výmena sa koná, keď zabijú Toma Kranicha s ktorým mala Petra vzťah, a preto odchádza v pilotnom dieli 11. série. Miesto nej prišla Sussana Königová (Daniela Wutte).

V prvom pilotnom filme sú policajti Thomas Tommy Rieder (Günter Schubert) a Marcus Bodmer (Uwe Büschken). V tomto dieli prichádza Anja Heckendornová (Claudia Balko). V druhej epizóde prichádza Jochen Schulte (Mathias Freihof). Na konci 1. série neznámo ako odchádzajú. V 2. sérii ich nahradzujú Horst Hotte Herzberger (Dietmar Huhn) a Manfred Meier-Hofer (Sven Riemann), ten však v šiestej epizóde 2. série neznámo ako odchádza. V siedmej epizóde ho nahradzuje Dieter Bonrath (Gottfried Vollmer), ktorý je zastrelený v 20. sérii v časti Bez milosti. V 15. sérii v epizóde Vyššie, rýchlejšie ďalej prichádza Jenny Dornová (Katrin Heß). Hotte je v pilotnom filme 16. série zastrelený a nahradzuje ho Jenny.

V 7. sérii prichádza technik Hartmut Freund (Niels Kurvin).

Z ďalších postáv je v 1. sérii Mareike Vanstraatenová (Loulou Rhemrev), manažérka diaľničného motorestu a priateľka Franka Stolteho a servírka Erika (Simone Bicking). Na konci 1. série obidve neznámo ako odchádzajú. V 2. sérii prichádza druhá manažérka Maria (Lena Sabine Berg). Tá v šiestej epizóde 2. série neznámo ako odchádza. V siedmej epizóde ju nahradzuje Jeanette (Irmelin Beringer), ktorá tiež neznámo ako v 3. sérii odchádza. V pilotnom dieli 6. série prichádza Kai-Uwe Schröder (Markus H. Eberhard), ktorý na konci 10. série odchádza. V šestnástej epizóde 6. série prichádza Elena Krügerová (Ursula Buschhorn), životná láska Toma Kranicha. V poslednej epizóde Elena povie Tomovi, že je tehotná a spoločne plánujú svadbu. Tehotnú Elenu ale v tejto epizóde zabije bomba v aute, ktorou chceli zločinci zabiť Toma. V 8. sérii v epizóde Nemilosrdne prichádza štátna zástupkyňa Isolde Maria Schrankmannová (Kerstin Thielemann). V pilotnom dieli 14. série prichádza Oliver Sturmi Sturm (Oliver Pocher), ale objavuje sa len v pilotných dieloch a v pilotnom dieli 17. série je zavraždený.

Natáčanie[upraviť | upraviť zdroj]

Natáčanie financuje RTL a zaisťuje ho firma Action Concept. RTL stojí jedna epizóda okolo 400 000€. Na čele Action Concept stojí Hermann Joha, ktorý do seriálu vymýšľa kaskadérske kúsky a zároveň spoločnosť založil. 1. a 2. séria sa natáčala v Berlíne a v okolí Berlína. Od 3. série sa natáča v Kolíne nad Rýnom a v jeho okolí. Dvoj-epizóda Smrť chlapca, Osamelé víťazstvo (3. séria, 1998) sa natáčala čiastočne na Malorke, epizóda Tina a Aysim (5. séria, 2000) v Belgicku, epizóda Heinrich a Paul v Paríži, pilotný diel 16. série 72 hodín strachu (2011) v Turecku a pilotný diel 17. série Anjel smrti (2012) na Floride.

Seriál sa natáča na 16 mm film, ktorého sa už spotrebovalo približne 1 500 km. Na natáčaní pracuje akčný a dramatický tím, dvaja režiséri a ďalších cca 100 ľudí, ktorí sú v plnom nasadení. Akčné scény sú snímané až 16 kamerami a pri náročných akčných scénach sa využíva digitálna technika. Jedna epizóda sa priemerne natáča 3 týždne. 10 sekúnd na obrazovke sa pripravuje cca 10 hodín (od príprav natáčania až po finálne úpravy). Od začiatku natáčania bolo zničených viac ako 3000 áut, v počte akčných scén s automobilmi boli prekonané všetky rekordy. Autá sú kupované z autobazárov, nové autá darované výrobcami sa pre potreby natáčania upravujú. Na jednu epizódu sa spotrebuje priemerne 10 až 25 automobilov. Kancelárie diaľničnej polície sú vybudované v ateliéroch.

Paródie[upraviť | upraviť zdroj]

Alarm für Kebap 11 - Die Dönerpölizei je paródia na seriál Kobra 11. René Steinke je komisár Murat a Erdogan Atalay je komisár Ali. Všetci hovoria s tureckým prízvukom. Posledná veta je vždy rovnaká: „Alder, ich schwööör’!“. Ďalšie paródie boli na Switch – TV gnadenlos parodiert a Switch reloaded.

Zaujímavosti[upraviť | upraviť zdroj]

Prvý pilotný film Bomby na 92. kilometri mal v Nemecku premiéru 12. marca 1996. Sledovalo ho viac ako 10 500 000 ľudí.

Priemerná sledovanosť jednej epizódy v Nemecku je 8 miliónov divákov, pričom jednu epizódu sleduje v priemere 9,5% Nemcov. 53% všetkých fanúšikov seriálu sú ženy. Seriál je s veľkým úspechom vysielaný v mnohých krajinách sveta.

Pilotný diel 4. série Pekelná jazda na diaľnici A4 je až na jednotlivé detaily takmer presnou kópiou amerického filmu Auto na úteku (Runaway Car).

Na World Stunt Awards 2004 získal pilotný diel seriálu Kobra 11: Nasadenie tímu 2 Most smrti cenu za najlepšiu akciu v zahraničnom filme.

Prvé oficiálne DVD Cobra 11 vyšlo 25. októbra 2004. Obsahovalo pilotné filmy Krst ohňom (7. séria) a Na veky vekov (8. séria) a bonusové materiály z dielne Action Concept.

Bolo tiež vydaných niekoľko počítačových hier Kobra 11.

V epizódach Tiene minulosti (6.séria), Falošné priateľstvo (8. séria), Za každú cenu (8. séria), Pod paľbou (10. séria), a Turbo a Tacho (15. séria) sa objavuje bývalá policajná drogová sučka Johannes (Chayenne), ktorá trpí klaustrofóbiou a kvôli alergii na kokaín ju predčasne vylúčili zo služby. Johannes patrí kamarátke Andrey Schäferovej-Gerkhanovej a pomohla vyriešiť prípady s drogami.

Knihy Kobra 11[upraviť | upraviť zdroj]

Knihy tohto seriálu vychádzali v Nemecku. Knihy napísal K. Pittermann. Boli vydané celkom tri knihy a v každej z nich je osem príbehov. Knihy obsahujú chyby napr. Simir namiesto Semir. V prvej knihe je osem zo šestnástich dielov 4.série: Pekelná jazda na diaľnici A4 (kde sa dozvieme ako prišiel Tom Kranich), Schumannova veľká šanca, Zajac a ježko, Na úteku, Stratené spomienky, Čierne ruže, Janina a Chata pri jazere. V druhej knihe je osem zo sedemnástich dielov 5. série: Čierna vdova, Rýchlosť, Láska až za hrob, Falošná hra, Tina a Aysim, Krátke šťastie, Závodná stajňa a Bistro TruckStop. V tretej knihe je osem zo sedemnástich dielov 6. série: Štvanica, Modré obdobie, Čierne ovce, Smrť novinára, Otec a syn, Hlboký pád, Tiene minulosti, Rozlúčenie.

Tímy[upraviť | upraviť zdroj]

Séria Hlavní komisári
1. Frank Stolte a Ingo Fischer (2 epizódy), Frank Stolte a Semir Gerkhan
2. - 3. Semir Gerkhan a André Fux
4. - 6. Semir Gerkhan a Tom Kranich
7. - 8. Semir Gerkhan a Jan Richter
9. - 11. Semir Gerkhan a Tom Kranich
11. - 12. Semir Gerkhan a Chris Ritter
13. - 18. Semir Gerkhan a Ben Jäger
18. - 20. Semir Gerkhan a Alex Brandt
od 21. Semir Gerkhan a Paul Renner

Postavy[upraviť | upraviť zdroj]

Aktuálne postavy sú vyznačené zelenou farbou.
Mŕtve postavy sú vyznačené † (krížikom).
Postava Herec Série Časti Roky Poznámka
Komisári
Ingo Fischer † Rainer Strecker 1 1–2 1996
Frank Stolte Johannes Brandrup 1, 40 1–9, 310 1996, 2016
Semir Gerkhan Erdoğan Atalay 1– 3– 1996–
André Fux † Mark Keller 2–6, 34 10–47, 254 1997–1999, 2013
Tom Kranich † René Steinke 7–13, 17–21 48–97, 126–158 1999–2003, 2005–2007
Jan Richter Christian Oliver 14–16 98–125 2003–2004
Chris Ritter † Gedeon Burkhard 21–23 158–179 2007–2008
Ben Jäger Tom Beck 24–34 180–260 2008–2013
Alex Brandt Vinzenz Kiefer 35–38 261–291 2014–2015
Paul Renner Daniel Roesner 39– 292– 2016–
Šéfky
Katharina Lamprechtová Almut Eggert 1–2 1–15 1996–1997
Anna Engelhardtová Charlotte Schwab 3–24, 39–40 16–185, 292, 299 1997–2008, 2016
Kim Krügerová Katja Woywood 25– 189– 2009–
Policajti
Thomas Rieder Günter Schubert 1 1–4 1996
Anja Heckendorn Claudia Balko 1 1–8 1996
Marcus Bodmar Uwe Büschken 1 1, 5–9 1996
Jochen Seyfert Matthias Freihof 1 2–9 1996
Manfred Maier-Hofer Sven Riemann 2 10–14 1997
Horst „Hotte“ Herzberger † Dietmar Huhn 2–30 10–223 1997–2011
Dieter Bonrath † Gottfried Vollmer 3–37 16–276 1997–2015
Jenny Dorn Katrin Heß 29, 30– 219, 223– 2011–
Finn Bartels Lion Wasczyk 40– 300– 2016–
Sekretárky
Regina Christmannová Nina Weniger 2 10–15 1997
Andrea Gerkhanová (rod. Schäferová) Carina Wiese 3– 16– 1997– od 144. časti sa objavuje v seriáli
ako manželka Semira Gerkhana
Petra Schubertová Martina Hill 19–21 144–158 2006–2007
Susanna Königová Daniela Wutte 21– 159– 2006–
Technik
Hartmut Freund Niels Kurvin 14, 15– 98, 111– 2006–
Štátni zástupcovia
Isolde Maria Schrankmannová Kerstin Thielemann 16, 19–22, 24,
27–28, 30–31,
33–37, 39–41
120, 125, 141, 146, 158, 168, 183,
185, 205, 213, 225, 235, 248, 255,
261, 268, 276, 295, 306, 308, 313, 316
2004–
Kai „Turbo“ Schröder Axel Stein 28, 30 214, 226 2010–2011
Andreas „Tacho“ Tachinski Daniel Roesner 28, 30 214, 226 2010–2011
Dr. Thomas Sander † Mathias Herrmann 37–38 277–285 2015
Dr. Isabel Frings † Susan Hoecke 37–38 277–284 2015
Nela Stegmann Inez Bjørg David 38 283–284, 286 2015
Ďalšie postavy
Mareike Vanstraaten Loulou Rhemrev 1 1–4, 9 1996 manažérka diaľničného motorestu Waldenau
a priateľka Franka Stolteho
Erika Simone Bicking 1 2–3, 8–9 1996 servírka diaľničného motorestu Waldenau
Maria Lena Sabine Berg 2 10, 13, 15 1997 manažérka diaľničného motorestu Stolper
Jeanette Irmelin Beringer 3–5 16–17, 19–21, 28, 31–32, 34 1997–1998 manažérka diaľničného motorestu Stolper
Iris Sanja Spengler 4 25, 27, 30 1998
Kai-Uwe Schröder Markus H. Eberhard 12, 14–18, 20 84, 106, 112, 116, 119, 121, 123–124,
126, 133, 136, 154
2002–2006
Oliver „Sturmi“ Sturm † Oliver Pocher 26, 28, 30, 32 195, 210, 223, 239 2009–2012
Dana Wegener Tesha Moon Krieg 30 223 2011 Semirova nevlastná dcéra
Gizem Emre 36– 274, 276, 279, 282–283, 289, 291–292,
307–311, 314–
2014–
Ayda Gerkhan Nicole Rusz 32–34 240, 245, 249, 253–254, 258 2012–2013 Semirova dcéra
Pauletta Pollmann 36– 271, 276, 279, 281, 283, 291, 292,
297–298, 303, 311, 318
2014–
Lilly Gerkhan Lucia Yara Esen 33 253 2013 Semirova dcéra
Emma Helm 33–34, 36,
38–39, 41–
249, 254, 258, 271, 291–292, 297, 311,
318
2013–

Autá[upraviť | upraviť zdroj]

Frank Stolte (1995)[upraviť | upraviť zdroj]

Auto Roky používania Značka Farba
Audi 100 1.8 1995 TG-A 257 / BRB-A 404 / BRB-E 283 Strieborná
BMW E36 325 TDS 1995 BRB-E 283 Modrá

Ingo Fischer (1995)[upraviť | upraviť zdroj]

Auto Roky používania Značka Farba
Ford Sierra 2.0 1995 SL-K 689 / BRB-A 404 Bledofialová

Semir Gerkhan[upraviť | upraviť zdroj]

Auto Roky používania Značka Farba
BMW E36 328i 1995 HVL-S 199 Čierna
Audi A4 1995 P-ND 742 Vínová
BMW E39 523i 1996 BU-L 473 / B-PW 185 Strieborná
BMW E36 328i 1997 – 1998 B-PV 185 / B-EW 315 / NE-DR 8231 Strieborná
BMW E46 330i 1998 – 2005 NE-DR 8231 Strieborná
BMW E90 330i 2005 – 2009 NE-DR 8231 / D-BM 3308 Strieborná
BMW E90 LCI 330i (Facelift) 2009 – 2011 D-BM 3308 Strieborná
BMW F30 328i 2012- D-BM 3308 Strieborná

André Fux (1996 – 1998)[upraviť | upraviť zdroj]

Auto Roky používania Značka Farba
BMW E36 328i 1996 B-EW 315 / B-DW 8271 Šedá
Mercedes-Benz C 180 1997 B-DW 8271 Modrá
Mercedes-Benz CLK 32O 1997 – 1998 B-DW 8271 / B-DV 8271 / NE-LK 3470 Modrá

Tom Kranich (1999 – 2001, 2004 – 2006)[upraviť | upraviť zdroj]

Auto Roky používania Značka Farba
Mercedes-Benz CLK 32O 1999 – 2001 NE-LK 3470 Modrá
Mercedes-Benz CLK 32O 2004 – 2006 NE-LK 3470 Modrá

Jan Richter (2002 – 2003)[upraviť | upraviť zdroj]

Auto Roky používania Značka Farba
Mercedes-Benz CLK 32O 2002 NE-LK 3470 Modrá
Mercedes-Benz CLK 32O 2002 – 2003 NE-LK 3470 Modrá

Chris Ritter (2006 – 2007)[upraviť | upraviť zdroj]

Auto Roky používania Značka Farba
Mercedes-Benz CLK 320 2006 – 2007 NE-LK 3470 Modrá
Mercedes-Benz C 350 2007 D-BD 2408 Strieborno-šedá

Ben Jäger (2008 – 2013)[upraviť | upraviť zdroj]

Auto Roky používania Značka Farba
Mercedes-Benz C 350 2008 – 2009 D-BD 2408 Strieborno-šedá
Mercedes-Benz E Coupé 500 CGI 2010 – 2013 D-BD 2408 Strieborno-šedá

Alex Brandt (2013 – 2014)[upraviť | upraviť zdroj]

Auto Roky používania Značka Farba
Mercedes-Benz CLA 250 2013 D-BD 2408 Strieborno-šedá

Série a časti[upraviť | upraviť zdroj]

Časti sú zoradené v sériách podľa toho, ako boli odvysielané na RTL. Na Slovensku sa vysielali v produkčnom poradí (posledný stĺpec v zozname častí).
Séria Časti Pôvodne vysielané Nemecko Produkčná
séria
Premiéra série Finále série
1 9 12. marec 1996 7. máj 1996 1
2 6 11. marec 1997 15. apríl 1997 2
3 6 14. október 1997 2. december 1997
4 10 31. marec 1998 18. jún 1998
5 8 1. október 1998 19. november 1998 3
6 8 18. marec 1999 6. máj 1999
7 11 16. december 1999 23. marec 2000 4
8 5 9. november 2000 14. december 2000
9 6 5. apríl 2001 31. máj 2001 5
10 6 8. november 2001 20. december 2001
11 8 14. marec 2002 2. máj 2002 5 / 6
12 9 5. september 2002 7. novmeber 2002 6
13 5 13. marec 2003 10. apríl 2003
14 9 11. september 2003 30. október 2003 7
15 9 18. marec 2004 13. máj 2004 7 / 8
16 10 9. september 2004 18. november 2004 8
17 8 10. február 2005 31. marec 2005 9
18 5 15. september 2005 20. október 2005
19 7 30. marec 2006 18. máj 2006 9 / 10
20 12 7. september 2006 16. novmeber 2006 10
21 8 22. marec 2007 10. máj 2007 11
22 7 20. september 2007 1. november 2007 11 / 12
23 7 13. marec 2008 24. apríl 2008 12
24 9 4. september 2008 30. október 2008 13
25 6 5. marec 2009 9. apríl 2009
26 9 3. september 2009 29. október 2009 14
27 6 11. marec 2010 22. apríl 2010
28 7 2. september 2010 14. október 2010 15
29 6 10. marec 2011 14. apríl 2011
30 9 15. september 2011 10. november 2011 16
31 7 8. marec 2012 19. apríl 2012
32 5 6. september 2012 4. október 2012 17
33 10 14. február 2013 18. apríl 2013
34 7 24. október 2013 12. december 2013 18
35 7 27. marec 2014 15. máj 2014
36 7 9. október 2014 27. november 2014 19
37 8 12. marec 2015 30. apríl 2015
38 9 10. september 2015 5. november 2015 20
39 7 7. apríl 2016 26. máj 2016
40 12 1. september 2016 17. november 2016 21
41 7 6. apríl 2017 18. máj 2017
42 13 14. september 2017 21. december 2017 22
43 6 29. marec 2018 3. máj 2018

1. séria (1996)[upraviť | upraviť zdroj]

# Názov
Nemecko
Réžia Scenár Premiéra
Nemecko
Produkčné
poradie
1
1
Bomben bei Kilometer 92
Leo Zahn
Claude Cueni
12. marec 1996
1-01
2
2
Rote Rosen, schwarzer Tod
Tomy Wigand
Clementina Hegewisch, Fritz Müller-Scherz, Hubert Skolud & Manfred Maurenbrecher
19. marec 1996
1-02
3
3
Der neue Partner
Peter Vogel
Clementina Hegewisch, Fritz Müller-Scherz, Hubert Skolud & Manfred Maurenbrecher
26. marec 1996
1-03
4
4
Mord und Totschlag
Peter Vogel
Clementina Hegewisch, Fritz Müller-Scherz, Hubert Skolud & Manfred Maurenbrecher
2. apríl 1996
1-04
5
5
Tod bei Tempo 100
Peter Vogel
Námet: Frank Göhre
Scenár: Clemens Berger & Dirk Külow
9. apríl 1996
1-05
6
6
Der Alte und der Junge
Peter Vogel
Námet: Nick Niciphor
Scenár: Hubert Skolud & Manfred Maurenbrecher
16. apríl 1996
1-06
7
7
Falsches Blaulicht
Peter Vogel
Clemens Berger
23. apríl 1996
1-07
8
8
Der Samurai
Peter Vogel
Clemens Berger & Thomas Kliche
30. apríl 1996
1-08
9
9
Endstation für alle
Peter Vogel
Námet: Frank Göhre
Scenár: Clemens Berger
7. máj 1996
1-09

2. séria (1997)[upraviť | upraviť zdroj]

# Názov
Nemecko
Réžia Scenár Premiéra
Nemecko
Produkčné
poradie
10
1
Ausgesetzt
Peter Vogel
Mathias Herbert
11. marec 1997
2-02
11
2
Kaltblütig
Pete Ariel
K. M. Majewski
18. marec 1997
2-03
12
3
Shotgun
Peter Vogel
Mathias Herbert
25. marec 1997
2-01
13
4
Notlandung
Pete Ariel
Fritz Müller-Scherz & Clementina Hegewisch
1. apríl 1997
2-04
14
5
Das Attentat
Gabriele Heberling
Dieter Tarnowsky
8. apríl 1997
2-05
15
6
Die verlorene Tochter
Robert Sigl
Renate Kampmann
15. apríl 1997
2-06

3. séria (1997)[upraviť | upraviť zdroj]

# Názov
Nemecko
Réžia Scenár Premiéra
Nemecko
Produkčné
poradie
16
1
Crash
Gabriele Heberling
Norbert Eberlein
14. október 1997
2-09
17
2
Generalprobe
Cornelia Dohrn
David Simmons
21. október 1997
2-11
18
3
Kindersorgen
Gabriele Heberling
Matthias Herbert
28. október 1997
2-10
19
4
Bremsversagen
Pete Ariel
Matthias Herbert
11. november 1997
2-08
20
5
Rache ist süß
Pete Ariel
Renate Kampmann & Matthias Herbert
18. november 1997
2-07
21
6
Raubritter
Cornelia Dohrn
Matthias Herbert
2. december 1997
2-12

4. séria (1998)[upraviť | upraviť zdroj]

# Názov
Nemecko
Réžia Scenár Premiéra
Nemecko
Produkčné
poradie
22
1
Sonnenkinder
Dror Zahavi
Matthias Herbert
31. marec 1998
2-15
23
2
Tödlicher Ruhm
Hans Schönherr
Kai Hänsel
7. apríl 1998
2-20
24
3
Volley Stop
Pete Ariel
Matthias Herbert
16. apríl 1998
2-13
25
4
Kurze Rast
Arend Agthe
Matthias Herbert
23. apríl 1998
2-18
26
5
Leichenwagen
Helmut Metzger
Mike Scheffner & Matthias Simmich
30. apríl 1998
2-22
27
6
Gift
Hans Schönherr
David Simmons
7. máj 1998
2-19
28
7
Zwischen den Fronten
Dror Zahavi
Jochen Wermann & Matthias Herbert
14. máj 1998
2-16
29
8
Schnäppchenjäger
Helmut Metzger
Hans Gerd Müller-Welters
28. máj 1998
2-21
30
9
Faule Äpfel
Arend Agthe
Mike Scheffner & Matthias Simmich
4. jún 1998
2-17
31
10
Schlag zu!
Pete Ariel
Matthias Herbert
18. jún 1998
2-14

5. séria (1998)[upraviť | upraviť zdroj]

# Názov
Nemecko
Réžia Scenár Premiéra
Nemecko
Produkčné
poradie
32
1
Ein Leopard läuft Amok
Helmut Metzger
Andreas Föhr & Thomas Letocha
1. október 1998
3-02
33
2
Die letzte Chance
Matthias Barsch
David Simmons & Matthias Herbert
8. október 1998
3-01
34
3
Tödlicher Sand
Christoph Eichhorn
Birgit Grosz
15. október 1998
3-05
35
4
Im Fadenkreuz
Diethard Küster
Raphael Solá-Ferrer
22. október 1998
3-08
36
5
Im Nebel verschwunden
Diethard Küster
Iris Anna Otto & Susanne Mischke
29. október 1998
3-06
37
6
Die Anhalterin
Oren Schmuckler
David Simmons & Matthias Herbert
5. november 1998
3-03
38
7
Der tote Zeuge
Oren Schmuckler
Benedikt Gollhardt
12. november 1998
3-04
39
8
Der Joker
Diethard Küster
Matthias Herbert
19. november 1998
3-07

6. séria (1999)[upraviť | upraviť zdroj]

# Názov
Nemecko
Réžia Scenár Premiéra
Nemecko
Produkčné
poradie
40
1
Treibstoff
Helmut Metzger
Gerhard J. Rekel & Alexander Hahn
18. marec 1999
3-11
41
2
Tödliche Ladung
Marc Hertel
Topas Autorenpartnerschaft
25. marec 1999
3-10
42
3
Brennender Ehrgeiz
Helmut Metzger
Enrico Jakob & Matthias Herbert
1. apríl 1999
3-09
43
4
Schattenkrieger
Raoul W. Heimrich
Lorenz Stassen
8. apríl 1999
3-13
44
5
Taxi 541
Christoph Eichhorn
Matthias Herbert
15. apríl 1999
3-12
45
6
Der Richter
Raoul W. Heimrich
Matthias Herbert
22. apríl 1999
3-14
46
7
Der Tod eines Jungen
Helmut Metzger
Uli Tobinsky
29. apríl 1999
3-15
47
8
Ein einsamer Sieg
Helmut Metzger
Uli Tobinsky
6. máj 1999
3-16

7. séria (1999-2000)[upraviť | upraviť zdroj]

# Názov
Nemecko
Premiéra
Nemecko
Produkčné
poradie
48
1
Höllenfahrt auf der A4
16. december 1999
4-01
49
2
Blinde Liebe
6. január 2000
4-05
50
3
Tulpen aus Amsterdam
13. január 2000
4-06
51
4
Eine böse Überraschung
20. január 2000
4-04
52
5
Hase und Igel
10. február 2000
4-02
53
6
Highway Maniac
17. február 2000
4-07
54
7
Auf der Flucht
24. február 2000
4-03
55
8
Gefährliches Spielzeug
2. marec 2000
4-11
56
9
Geheimnisvolle Macht
9. marec 2000
4-09
57
10
Die Hütte am See
16. marec 2000
4-10
58
11
Die schwarze Rose
23. marec 2000
4-13

8. séria (2000)[upraviť | upraviť zdroj]

# Názov
Nemecko
Premiéra
Nemecko
Produkčné
poradie
59
1
Verlorene Erinnerungen
9. november 2000
4-12
60
2
Janina
16. november 2000
4-08
61
3
Der Maulwurf
23. november 2000
4-16
62
4
Schachmatt
7. december 2000
4-14
63
5
Schumanns große Chance
14. december 2000
4-15

9. séria (2001)[upraviť | upraviť zdroj]

# Názov
Nemecko
Premiéra
Nemecko
Produkčné
poradie
64
1
Todesfahrt der Linie 834
5. apríl 2001
5-01
65
2
Fieberträume
12. apríl 2001
5-06
66
3
Tod aus dem Motor
19. apríl 2001
5-11
67
4
Zwischen allen Stühlen
3. máj 2001
5-05
68
5
Crash Kommerz
10. máj 2001
5-07
69
6
Liebe bis in den Tod
31. máj 2001
5-08

10. séria (2001)[upraviť | upraviť zdroj]

# Názov
Nemecko
Premiéra
Nemecko
Produkčné
poradie
70
1
Schmölders Traum
8. november 2001
5-15
71
2
Doppelter Albtraum
15. november 2001
5-13
72
3
Tina und Aysim
22. november 2001
5-09
73
4
Highspeed
6. december 2001
5-03
74
5
Feindliche Brüder
13. december 2001
5-14
75
6
Schwarze Witwe
20. december 2001
5-02

11. séria (2002)[upraviť | upraviť zdroj]

# Názov
Nemecko
Premiéra
Nemecko
Produkčné
poradie
76
1
Truckstop
14. marec 2002
5-17
77
2
Falsches Spiel
21. marec 2002
5-12
78
3
Kurzes Glück
28. marec 2002
5-16
79
4
Ehrensache
4. apríl 2002
5-10
80
5
Der Rennstall
11. apríl 2002
5-04
81
6
Der Kleine
18. apríl 2002
6-02
82
7
Schwarze Schafe
25. apríl 2002
6-05
83
8
Black Out
2. máj 2002
6-07

12. séria (2002)[upraviť | upraviť zdroj]

# Názov
Nemecko
Premiéra
Nemecko
Produkčné
poradie
84
1
Hetzjagd
5. september 2002
6-01
85
2
Tödliche Kunst
12. september 2002
6-12
86
3
Im Kreuzfeuer
19. september 2002
6-04
87
4
Wehrlos
26. september 2002
6-03
88
5
Bis zum bitteren Ende
10. október 2002
6-10
89
6
Der perfekte Mord
17. október 2002
6-13
90
7
Vater und Sohn
24. október 2002
6-08
91
8
Die Clique
31. október 2002
6-15
92
9
Späte Rache
7. novmeber 2002
6-06

13. séria (2003)[upraviť | upraviť zdroj]

# Názov
Nemecko
Premiéra
Nemecko
Produkčné
poradie
93
1
Tod eines Reporters
13. marec 2003
6-11
94
2
Ein tiefer Fall
20. marec 2003
6-14
95
3
Verraten und verkauft
27. marec 2003
6-09
96
4
Schatten der Vergangenheit
3. apríl 2003
6-16
97
5
Abschied
10. apríl 2003
6-17

14. séria (2003)[upraviť | upraviť zdroj]

# Názov
Nemecko
Premiéra
Nemecko
Produkčné
poradie
98
1
Feuertaufe
11. september 2003
7-01
99
2
Falsche Signale
18. september 2003
7-02
100
3
Gegen die Zeit
18. september 2003
7-12
101
4
Familienbande
25. september 2003
7-08
102
5
Tödliche Fracht
2. október 2003
7-06
103
6
Der Aufprall
9. október 2003
7-07
104
7
Rock 'n' Roll
16. október 2003
7-11
105
8
Countdown
23. október 2003
7-03
106
9
Der Detektiv
30. október 2003
7-13

15. séria (2004)[upraviť | upraviť zdroj]

# Názov
Nemecko
Premiéra
Nemecko
Produkčné
poradie
107
1
Leichte Beute
18. marec 2004
7-09
108
2
Ohne Ausweg
25. marec 2004
8-04
109
3
Heinrich und Paul
1. apríl 2004
7-04
110
4
Im Visier des Todes
8. apríl 2004
8-03
111
5
Sabotage
8. apríl 2004
7-10
112
6
Die Todesliste
22. apríl 2004
8-07
113
7
Undercover
29. apríl 2004
7-05
114
8
Vertrauter Feind
6. máj 2004
8-10
115
9
Die Zeugin
13. máj 2004
8-06

16. séria (2004)[upraviť | upraviť zdroj]

# Názov
Nemecko
Premiéra
Nemecko
Produkčné
poradie
116
1
Für immer und ewig
9. september 2004
8-01
117
2
Um jeden Preis
16. september 2004
8-14
118
3
Freunde in Not
23. september 2004
8-05
119
4
Showdown
30. september 2004
8-12
120
5
Wer Wind sät…
7. október 2004
8-15
121
6
Feuer und Flamme
14. október 2004
8-13
122
7
Muttertag
28. október 2004
8-08
123
8
Gnadenlos
4. november 2004
8-09
124
9
Falsche Freundschaft
11. november 2004
8-02
125
10
Extrem
18. november 2004
8-11

17. séria (2005)[upraviť | upraviť zdroj]

# Názov
Nemecko
Premiéra
Nemecko
Produkčné
poradie
126
1
Comeback
10. február 2005
9-01
127
2
Der Kommissar
17. február 2005
9-04
128
3
Heldentage
24. február 2005
9-03
129
4
Hochspannung
3. marec 2005
9-09
130
5
Jäger und Gejagte
10. marec 2005
9-07
131
6
Feindliche Übernahme
17. marec 2005
9-02
132
7
Explosiv
24. marec 2005
9-10
133
8
Feueralarm
31. marec 2005
9-08

18. séria (2005)[upraviť | upraviť zdroj]

# Názov
Nemecko
Premiéra
Nemecko
Produkčné
poradie
134
1
Brennpunkt: Autobahn
15. september 2005
9-14
135
2
Notwehr
22. september 2005
9-06
136
3
Zivilcourage
29. september 2005
9-13
137
4
Auf der Jagd
6. október 2005
9-11
138
5
Kleine Schwester
20. október 2005
9-16

19. séria (2006)[upraviť | upraviť zdroj]

# Názov
Nemecko
Premiéra
Nemecko
Produkčné
poradie
139
1
Unter Verdacht
30. marec 2006
10-02
140
2
Am Abgrund
6. apríl 2006
9-12
141
3
Fieber
13. apríl 2006
9-05
142
4
Außer Kontrolle
20. apríl 2006
9-15
143
5
Kein Weg zurück
27. apríl 2006
10-01
144
6
Flashback
11. máj 2006
10-03
145
7
Unter Feuer
18. máj 2006
10-05

20. séria (2006)[upraviť | upraviť zdroj]

# Názov
Nemecko
Premiéra
Nemecko
Produkčné
poradie
146
1
Vertrauenssache
7. september 2006
10-04
147
2
Volles Risiko
7. september 2006
10-09
148
3
Im Angesicht des Todes
14. september 2006
10-11
149
4
Lauras Entscheidung
21. september 2006
10-15
150
5
Tödliche Bewährung
28. september 2006
10-14
151
6
Freundschaft
5. október 2006
10-16
152
7
Die zweite Chance
12. október 2006
10-13
153
8
Frankie
19. október 2006
10-06
154
9
Das Versprechen
26. október 2006
10-08
155
10
Der letzte Coup
2. novmeber 2006
10-07
156
11
Der Fahrer
9. novmeber 2006
10-10
157
12
Hals- und Beinbruch
16. novmeber 2006
10-12

21. séria (2007)[upraviť | upraviť zdroj]

# Názov
Nemecko
Premiéra
Nemecko
Produkčné
poradie
158
1
Auf Leben und Tod
22. marec 2007
11-01
159
2
In bester Absicht
29. marec 2007
11-02
160
3
Nemesis
5. apríl 2007
11-03
161
4
Die Partner
12. apríl 2007
11-07
162
5
Gegen jede Regel
19. apríl 2007
11-11
163
6
Der Staatsanwalt
26. apríl 2007
11-05
164
7
Todfeinde
3. máj 2007
11-10
165
8
Schuld und Sühne
10. máj 2007
11-08

22. séria (2007)[upraviť | upraviť zdroj]

# Názov
Nemecko
Premiéra
Nemecko
Produkčné
poradie
166
1
Entführt
20. september 2007
12-04
167
2
Infarkt
27. september 2007
12-03
168
3
Rattennest
4. október 2007
12-05
169
4
Ausgeliefert
11. október 2007
11-06
170
5
Alte Schule
18. október 2007
12-02
171
6
Stunde der Wahrheit
25. október 2007
11-04
172
7
Familiensache
1. november 2007
11-09

23. séria (2008)[upraviť | upraviť zdroj]

# Názov
Nemecko
Premiéra
Nemecko
Produkčné
poradie
173
1
Stadt in Angst
13. marec 2008
12-01
174
2
Inkasso
20. marec 2008
12-07
175
3
Auge um Auge
27. marec 2008
12-08
176
4
Leben und leben lassen
3. apríl 2008
12-10
177
5
Totalverlust
10. apríl 2008
12-06
178
6
Exodus
17. apríl 2008
12-09
179
7
Unter Feinden
24. apríl 2008
12-11

24. séria (2008)[upraviť | upraviť zdroj]

# Názov
Nemecko
Premiéra
Nemecko
Produkčné
poradie
180
1
Auf eigene Faust
4. september 2008
13-01
181
2
Am Ende der Jugend
11. september 2008
13-05
182
3
Rabenmutter
18. september 2008
13-03
183
4
Schattenmann
25. september 2008
13-07
184
5
Under Druck
2. október 2008
13-04
185
6
Wer einmal lügt...
9. október 2008
13-02
186
7
Der Verrat
16. október 2008
13-06
187
8
Die Leibwächter
23. október 2008
13-08
188
9
Begraben
30. október 2008
13-09

25. séria (2009)[upraviť | upraviť zdroj]

# Názov
Nemecko
Premiéra
Nemecko
Produkčné
poradie
189
1
Im Aus
5. marec 2009
13-11
190
2
Die Braut
12. marec 2009
13-13
191
3
Genies unter sich
19. marec 2009
13-10
192
4
Das Komplott
26. marec 2009
13-14
193
5
Die schwarze Madonna
2. apríl 2009
13-15
194
6
Himmelfahrtskommando
9. apríl 2009
13-12

26. séria (2009)[upraviť | upraviť zdroj]

# Názov
Nemecko
Premiéra
Nemecko
Produkčné
poradie
195
1
Das Ende der Welt
3. september 2009
14-01
196
2
Das Kartell
10. september 2009
14-07
197
3
Bruderliebe
17. september 2009
14-05
198
4
Operation: Gemini
24. september 2009
14-03
199
5
Der Panther
1. október 2009
14-02
200
6
Der verlorene Sohn
8. október 2009
14-04
201
7
Alte Freunde
15. október 2009
14-06
202
8
Rhein in Flammen
22. október 2009
14-08
203
9
Geliebter Feind
29. október 2009
14-09

27. séria (2010)[upraviť | upraviť zdroj]

# Názov
Nemecko
Premiéra
Nemecko
Produkčné
poradie
204
1
Koma
11. marec 2010
14-10
205
2
Cyberstorm
18. marec 2010
14-12
206
3
Kopfgeld auf Kim Krüger
25. marec 2010
14-11
207
4
Tag der Finsternis
8. apríl 2010
14-13
208
5
Spurlos
15. apríl 2010
14-14
209
6
Codename Tiger
22. apríl 2010
14-15

28. séria (2010)[upraviť | upraviť zdroj]

# Názov
Nemecko
Premiéra
Nemecko
Produkčné
poradie
210
1
Der Anschlag
2. september 2010
15-01
211
2
Für das Leben eines Freundes
9. september 2010
15-04
212
3
Der Prüfer
16. september 2010
15-03
213
4
Der letzte Tag
23. september 2010
15-02
214
5
Turbo & Tacho
30. september 2010
15-07
215
6
Formel Zukunft
7. október 2010
15-06
216
7
Der Angriff
14. október 2010
15-05

29. séria (2011)[upraviť | upraviť zdroj]

# Názov
Nemecko
Premiéra
Nemecko
Produkčné
poradie
217
1
Bad Bank
10. marec 2011
15-10
218
2
Das zweite Leben
17. marec 2011
15-09
219
3
Höher, schneller, weiter
24. marec 2011
15-13
220
4
Und Action!
31. marec 2011
15-11
221
5
In der Schusslinie
7. apríl 2011
15-12
222
6
Toter Bruder
14. apríl 2011
15-08

30. séria (2011)[upraviť | upraviť zdroj]

# Názov
Nemecko
Premiéra
Nemecko
Produkčné
poradie
223
1
72 Stunden Angst
15. september 2011
16-02
224
2
Wettlauf gegen die Zeit
22. september 2011
16-05
225
3
Mitten ins Herz
29. september 2011
16-04
226
4
Turbo und Tacho reloaded
6. október 2011
16-03
227
5
En Vogue
13. október 2011
16-01
228
6
Familienangelegenheiten
20. október 2011
16-07
229
7
Babyalarm
27. október 2011
16-08
230
8
Die Verschwörung
3. november 2011
16-10
231
9
Viva Colonia
10. november 2011
16-06

31. séria (2012)[upraviť | upraviť zdroj]

# Názov
Nemecko
Premiéra
Nemecko
Produkčné
poradie
232
1
Überschall
8. marec 2012
16-09
233
2
Der Ex
15. marec 2012
16-12
234
3
Hundstage
22. marec 2012
16-11
235
4
Die Nervensäge
29. marec 2012
16-14
236
5
Die Gejagten
5. apríl 2012
16-13
237
6
Zerbrochen
12. apríl 2012
16-16
238
7
Schlangennest
19. apríl 2012
16-15

32. séria (2012)[upraviť | upraviť zdroj]

# Názov
Nemecko
Réžia Scenár Premiéra
Nemecko
Produkčné
poradie
239
1
Engel des Todes
Franco Tozza
Ralf Ruland
6. september 2012
17-01
240
2
Ohne Gewissen
Heinz Dietz
Andreas Brune & Sven Frauenhoff
13. september 2012
17-05
241
3
Operation Hiob
Nico Zavelberg
Andreas Schmitz
20. september 2012
17-07
242
4
Bestellt, entführt, geliefert
Heinz Dietz
Lorenz Stassen
27. september 2012
17-04
243
5
Gier
Axel Sand
Horst Wieschen
4. október 2012
17-03

33. séria (2013)[upraviť | upraviť zdroj]

# Názov
Nemecko
Réžia Scenár Premiéra
Nemecko
Produkčné
poradie
244
1
Alleingang
Alexander Dierbach
Andreas Brune & Sven Frauenhoff
14. február 2013
17-10
245
2
Der Mentalist
Nico Zavelberg
Roland Heep & Jeanet Pfitzer
21. február 2013
17-06
246
3
Gestohlene Liebe
Axel Sand
Ralf Ruland
28. február 2013
17-09
247
4
Das Landei
Boris von Sychowski
Ralf Ruland
7. marec 2013
17-11
248
5
Katerstimmung
Nico Zavelberg
Michael B. Müller & Stefan Barth
14. marec 2013
17-13
249
6
Das Aupairgirl
Nico Zavelberg
Andreas Heckmann
21. marec 2013
17-12
250
7
Freunde fürs Leben
Kai Meyer-Ricks
Ralf Ruland
28. marec 2013
17-14
251
8
Shutdown
Axel Sand
Lasse Nolte & Enno Reese
4. apríl 2013
17-08
252
9
Geld regiert die Welt
Axel Sand
Stefan Dauck
11. apríl 2013
17-02
253
10
Tödliche Wahl
Boris von Sychowski
Boris von Sychowski
18. apríl 2013
17-15

34. séria (2013)[upraviť | upraviť zdroj]

# Názov
Nemecko
Réžia Scenár Premiéra
Nemecko
Produkčné
poradie
254
1
Auferstehung
Franco Tozza
Frank Koopman, Roland Heep, Sven Frauenhoff & Andreas Brune
24. október 2013
18-01
255
2
Die Nachtreporterin
Heinz Dietz
Andreas Schmitz
31. október 2013
18-03
256
3
Vergeltung
Heinz Dietz
Ralf Ruland
7. november 2013
18-02
257
4
Das große Comeback
Kai Meyer-Ricks
Boris von Sychowski & Andreas Schmitz
14. november 2013
18-06
258
5
Die kleine Prinzessin
Nico Zavelberg
Horst Wieschen, Sven Frauenhoff & Andreas Brune
28. november 2013
18-04
259
6
Wilde Tiere
Nico Zavelberg
Thomas Retzbach, Sven Frauenhoff & Andreas Brune
5. december 2013
18-05
260
7
Einsame Entscheidung
Kai Meyer-Ricks
Andreas Brune & Sven Frauenhoff
12. december 2013
18-07

35. séria (2014)[upraviť | upraviť zdroj]

# Názov
Nemecko
Réžia Scenár Premiéra
Nemecko
Produkčné
poradie
261
1
Revolution
Franco Tozza
Sven Frauenhoff & Andreas Brune
27. marec 2014
18-08
262
2
Die Geisel
Heinz Dietz
Thomas Retzbach
3. apríl 2014
18-09
263
3
Famielenfest
Alexander Dierbach
Michael B. Müller & Stefan Barth
10. apríl 2014
18-11
264
4
Lackschäden
Alexander Dierbach
Lorenz Stassen
17. apríl 2014
18-12
265
5
1983
Nico Zavelberg
Horst Wieschen
24. apríl 2014
18-13
266
6
Der Wettkampf
Heinz Dietz
Jürgen Matthäi
8. máj 2014
18-10
267
7
Tote kommen nicht zurück
Nico Zavelberg
Ralf Ruland
15. máj 2014
18-14

36. séria (2014)[upraviť | upraviť zdroj]

# Názov
Nemecko
Réžia Scenár Premiéra
Nemecko
Produkčné
poradie
268
1
Die dunkle Seite
Franco Tozza
Ralf Ruland
9. október 2014
19-01
269
2
Jung, weiblich, hochexplosiv
Heinz Dietz
Marc Hillefeld & Jens Jendrich
16. október 2014
19-04
270
3
Die Akte Stiller
Heinz Dietz
Lorenz Stassen
23. október 2014
19-05
271
4
Die letzte Nacht
Boris von Sychowski
Boris von Sychowski
30. október 2014
19-03
272
5
Jump
Nico Zavelberg
Horst Wieschen
6. november 2014
19-07
273
6
Der Beschützer
Boris von Sychowski
Boris von Sychowski
13. november 2014
19-02
274
7
Auf eigene Gefahr
Nico Zavelberg
Thomas Retzbach
27. november 2014
19-06

37. séria (2015)[upraviť | upraviť zdroj]

# Názov
Nemecko
Réžia Scenár Premiéra
Nemecko
Produkčné
poradie
275
8
Das letzte Rennen
Nico Zavelberg
Jan-Martin Scharf & Klaus Wolfertstetter
12. marec 2015
19-08
276
9
Ausgelöscht (1)
Franco Tozza
Andreas Brune & Sven Frauenhoff
19. marec 2015
19-10
277
10
Ausgelöscht (2)
Franco Tozza
Marc Hillefeld
26. marec 2015
19-11
278
11
Spiel mit dem Feuer
Nico Zavelberg
Ingo Regenbogen
2. apríl 2015
19-09
279
12
Angst
Richard Hill
Ralf Ruland
9. apríl 2015
19-12
280
13
Goal
Franco Tozza
Horst Wieschen
16. apríl 2015
19-14
281
14
Wo ist Semir?
Ralph Polinski
Ralf Ruland
23. apríl 2015
19-13
282
15
Tag der Abrechnung
Franco Tozza
Boris von Sychowski
30. apríl 2015
19-15

38. séria (2015)[upraviť | upraviť zdroj]

# Názov
Nemecko
Réžia Scenár Premiéra
Nemecko
Produkčné
poradie
283
1
Vendetta
Nico Zavelberg
Andreas Brune, Sven Frauenhoff & Boris von Sychowski
10. september 2015
20-01
284
2
Blutgeld
Alexander Dierbach
Andreas Brune & Sven Frauenhoff
17. september 2015
20-02
285
3
Lockdown
Alexander Dierbach
Marc Hillefeld
17. september 2015
20-04
286
4
Tausend Tode
Alexander Dierbach
Andreas Brune, Sven Frauenhoff & Ralf Ruland
24. september 2015
20-03
287
5
Duell in der Wildnis
Kai Meyer-Ricks
Andreas Brune, Sven Frauenhoff & Thomas Retzbach
1. október 2015
20-06
288
6
Space
Kai Meyer-Ricks
Thomas Retzbach & Horst Wieschen
15. október 2015
20-05
289
7
Gestohlenes Leben
Ralph Polinski
Julia Neumann & Sabine Leipert
22. október 2015
20-08
290
8
Die Kämpferin
Ralph Polinski
Stefan Dauck, Sabine Leipert & Julia Neumann
29. október 2015
20-09
291
9
Windspiel
Kai Meyer-Ricks
Marc Hillefeld
5. november 2015
20-07

39. séria (2016)[upraviť | upraviť zdroj]

# Názov
Nemecko
Réžia Scenár Premiéra
Nemecko
Produkčné
poradie
292
1
Cobra, übernehmen Sie
Franco Tozza
Frank Koopman, Jeanet Pfitzer & Roland Heep
7. apríl 2016
20-10
293
2
Treibjagd
Ralph Polinski
Andreas Brune, Sven Frauenhoff & Thomas Retzbach
14. apríl 2016
20-11
294
3
Tödlicher Profit
Ralph Polinski
Marc Hillefeld
21. apríl 2016
20-13
295
4
Zahltag
Ralph Polinski
Andreas Brune & Sven Frauenhoff
28. apríl 2016
20-12
296
5
Tricks
Nico Zavelberg
Ralf Ruland
12. máj 2016
20-14
297
6
Kriegsbeute
Nico Zavelberg
Julia Neumann & Sabine Leipert
19. máj 2016
20-15
298
7
Die falsche Seite
Nico Zavelberg
Boris von Sychowski
26. máj 2016
20-16

40. séria (2016)[upraviť | upraviť zdroj]

# Názov
Nemecko
Réžia Scenár Premiéra
Nemecko
Produkčné
poradie
299
1
Die Chefin
Franco Tozza
Frank Koopmann, Roland Heep & Gerry Streberg
1. september 2016
21-01
300
2
Auf den Spuren meines Vaters
Franco Tozza
Andreas Brune & Sven Frauenhoff
8. september 2016
21-02
301
3
Phantomcode
Franco Tozza
Horst Wieschen
15. september 2016
21-03
302
4
König der Diebe
Kai Meyer-Ricks
Rafael Solá Ferrer & Michael Ehnert
22. september 2016
21-04
303
5
Liebesgrüße aus Moskau
Ralph Polinski
Stefan Barth
29. september 2016
21-05
304
6
Drift
Kai Meyer-Ricks
Jan-Martin Scharf & Klaus Wolfertstetter
6. október 2016
21-06
305
7
Ausgebrannt
Kai Meyer-Ricks
Lorenz Stassen
13. október 2016
21-07
306
8
Tod ohne Warnung
-
-
20. október 2016
21-08
307
9
Der Ernst des Lebens
Ralph Polinski
Julia Neumann & Sabine Leipert
27. október 2016
21-09
308
10
Vaterfreuden
-
-
3. november 2016
21-10
309
11
Operation Midas
-
-
10. november 2016
21-11
310
12
Risiko
-
-
17. november 2016
21-12

41. séria (2017)[upraviť | upraviť zdroj]

# Názov
Nemecko
Premiéra
Nemecko
Produkčné
poradie
311
1
FKK-Alarm für Semir
6. apríl 2017
21-13
312
2
Atemlose Liebe
13. apríl 2017
21-14
313
3
Summer & Sharky
20. apríl 2017
21-15
314
4
Gefangen
27. apríl 2017
21-16
315
5
Der Königsmörder
4. máj 2017
21-17
316
6
Das B-Team
11. máj 2017
21-18
317
7
Geister der Vergangenheit
18. máj 2017
21-19

42. séria (2017)[upraviť | upraviť zdroj]

# Názov
Nemecko
Premiéra
Nemecko
Produkčné
poradie
318
1
Jenseits von Eden
14. september 2017
22-01
319
2
Preis der Freundschaft
21. september 2017
22-02
320
3
Eltern undercover
28. september 2017
22-03
321
4
Road Trip
12. október 2017
22-04
322
5
Der König von Ahjada
19. október 2017
22-05
323
6
Halloween
26. október 2017
22-06
324
7
Die verlorenen Kinder
2. november 2017
22-07
325
8
Alles aus Liebe
9. november 2017
22-08
326
9
Unter Brüdern
16. november 2017
22-09
327
10
Ein Scheißtag
30. november 2017
22-10
328
11
Freier Fall
7. december 2017
22-11
329
12
Blut und Wasser
14. december 2017
22-12
330
13
Überleben
21. december 2017
22-13

43. séria (2018)[upraviť | upraviť zdroj]

# Názov
Nemecko
Premiéra
Nemecko
Produkčné
poradie
331
1
Hooray for Bollywood
29. marec 2018
22-14
332
2
Autohacker
5. apríl 2018
22-15
333
3
Blinde Zeugin
12. apríl 2018
22-16
334
4
Held der Straße
19. apríl 2018
22-17
335
5
Kein Entkommen
26. apríl 2018
22-18
336
6
Klassenfahrt
3. máj 2018
22-19

Externé odkazy[upraviť | upraviť zdroj]