Redaktor:Pažo

z Wikipédie, slobodnej encyklopédie
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání

Volám sa Samuel Pažický. Narodil som sa 24. 7. 1993 v Bratislave. Študoval som na Gymnáziu Matky Alexie, chodil na klavír a kompozíciu v Základnej umeleckej škole Miloša Ruppeldta, bol som členom Bratislavského chlapčenského zboru. Od roku 2011 som býval Prahe, kde som študovalPřírodovědeckou fakultu Univerzity Karlovy v Praze, odbor biochémia. Momentálne bývam v Hamburgu a pracujem v European Molecular Biology Laboratory na pozícii PhD researcher a zaoberám sa hlavne molekulárnym mechanizmom motility parazitu Plasmodium falciparum, spôsobujúcim maláriu.

Hovorím solídne po anglicky a po nemecky. Hrám frisbee a florbal. Stále hrám na klavíri, ale aj na gitare a ústnej harmonike. Spievam v Sboru Univerzity Karlovy. Občas stihnem prečítať nejakú tú knihu. Mám rád aj spoločenské hry, hlavne Dixit.

Na Wikipédii som od 28.2.2015, čiže úbohých 2405 dní. Rád by som upravoval a vytváral články týkajúce sa toho, v čom sa vyznám (snažím vyznať): organická chémia, fyzikálna chémia, biochémia, molekulárna biológia, biológia bunky, imunológia, klasická hudba.

Dám si záležať na správnej gramatike, aj keď v nej sám občas urobím chyby.

Po dlhej odmlke spôsobenej znechutením z toho, ako to tu funguje, dávam slovenskej verzii tohto projektu novú šancu a budem znova prispievať viac. Howgh!

Články[upraviť | upraviť zdroj]

Na Wikipédii som doposiaľ založil alebo výraznejšie kontribuoval na týchto článkoch:

Na nasledujúcich článkoch budem chcieť v blízkej až strednej budúcnosti popracovať:

Symbol thumbs up white.svg Nasledovní redaktori si myslia, že tento redaktor je veľkým prínosom pre Wikipédiu:

--Eryn Blaireová (diskusia) 11:49, 23. máj 2015 (UTC) --Luppus (diskusia) 21:34, 13. júl 2015 (UTC)

--Lišiak (diskusia) 23:56, 21. november 2015 (UTC)