Diskusia s redaktorom:Jozef

z Wikipédie, slobodnej encyklopédie
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání
Tournesol.pngAhoj, Jozef. Vítame Ťa v slovenskej Wikipédii! / Welcome to the Slovak Wikipedia!
Slovenská Wikipédia je slovenská jazyková verzia Wikipédie, ktorá vznikla v októbri 2003 a k dnešnému dňu má 231 119 článkov.

Začal(a) si dobre a si na najlepšej ceste začať prispievať a pridávať množstvo dobrých článkov. Ďakujeme za Tvoj prínos k tvorbe encyklopédie a tešíme sa na spoluprácu. Veríme, že sa nám bude dobre spolu pracovať a že sa tu budeš medzi ostatnými cítiť príjemne.

Odporúčame Ti, aby si si prečítal/a nasledujúce stránky, ktoré Ti uľahčia prácu pri Tvojom upravovaní:

Gnome-help.svg Príručka Sandbox.png Pieskovisko
(miesto pre experimenty)

Gtk-dialog-info.svg Obsah Pomocníka Beer mug.svg Krčma
(diskusia redaktorov)
QA icon.svg Často kladené otázky Unesco Cultural Heritage logo.svg Päť pilierov Wikipédie
Crystal Clear app kedit.png Prehľad editácie stránok Nuvola apps important yellow.svg Čo Wikipédia nie je

Na diskusných stránkach sa vždy podpisuj: stačí napísať 4 vlnovky ~~~~ alebo ich vložiť kliknutím na ikonu OOjs UI icon signature-ltr.svglište nad oknom na úpravu.

Naopak články sa nikdy nepodpisujú.

Tak ešte raz vitaj a ďakujeme za Tvoje príspevky. Dúfame, že sa tu uvidíme často.
Za uvítací výbor: helix84


If you have questions, comments, or something is not clear to you, or if you would like to know something about the Slovak Wikipedia, look at the Slovak Wikiembassy, where someone might even help you in your language :).

Nuvola apps ktip.png Tip!

Tlačidlo Zobraziť náhľad.png
Ďakujeme za Tvoje príspevky do Wikipédie. Ak prispievaš pomocou záložky Upraviť zdroj, chceme Ťa poprosiť, aby si skôr než článok uložíš, používal/a tlačidlo Zobraziť náhľad, ktoré je umiestnené hneď vedľa tlačidla Publikovať zmeny. Umožní Ti vidieť výsledok Tvojich úprav a korigovať ich ešte pred tým, než sa uložia do systému.

Ak prispievaš pomocou vizuálneho editora (záložka Upraviť), nepoužívaj tlačidlo Zverejniť zmeny po každej drobnej úprave – výslednú podobu článku vidíš v editore priebežne.

Opakovaným drobným opravovaním a ukladaním článku totiž vytváraš veľké množstvo verzií, ktoré zaťažujú servery Wikipédie a zneprehľadňujú nám kontrolu posledných úprav. Ďakujeme.

--Pe3kZA (diskusia) 19:12, 27. september 2013 (UTC)

Zhrnutia[upraviť kód]

Zdravím. Vďaka za opravu [1], zdrž sa ale prosím do budúcna podobných ostentatívnych odkazov z zhrnutí úpravy, neslúži to na to. --Teslaton (diskusia) 22. 9. 2016, 19:38 (UTC)

Musím zopakovať upozornenie pre túto úpravu.--Jetam2 (diskusia) 25. 9. 2016, 18:02 (UTC)

Znova upozorňujem: zhrnutia ako [2] sú tu nevhodné, nepresnosti sa dajú upraviť/vykomunikovať bez urážania. --Teslaton (diskusia) 17:36, 26. február 2018 (UTC)

Zúčastni sa 2. slovenskej WikiKonferencie, 9.12. v Žiline[upraviť kód]

Ahoj Jozef!

Už onedlho, 9. decembra, sa v Žiline uskutoční wiki stretnutie roka – 2. slovenská WikiKonferencia! Ako kolegu Wikipediána ťa pozývame na toto výnimočné stretnutie, na ktoré komunita čakala dlhé 2 roky!

Práve finalizujeme program, tešiť sa môžeš na prehľad úspešných projektov, inšpiráciu do budúcnosti aj noviny z celosvetového hnutia Wikimédia.

Tiež pripomíname, že v prihláške môžeš požiadať o cestovné štipendium (a členstvo vo Wikimedii SK, čo je podmienkou pre udelenie štipendia, ti môžeme schváliť priamo počas WikiKonferencie).

Ďalšie informácie a prihláška: http://wikikonferencia2017.wikimedia.sk/

PS: WikiKonferencia je súčasťou OSSConf, konferencie o otvorenom softvéri a hardvéri, čiže jednou návštevou zažiješ rovno 2 konferencie!

Za organizačný tím, KuboF Hromoslav, 5. december 2017

Vyjadrenia v zhrnutiach[upraviť kód]

Zdravím! Prosím, zdrž sa podobných komentárov. Vďaka.--Jetam2 (diskusia) 19:13, 9. jún 2018 (UTC)

Opätovne musím pripomenúť komentáre.--Jetam2 (diskusia) 13:22, 13. júl 2018 (UTC)
Ty si nepolepšiteľný s tými komentármi!--Pe3kZA 09:32, 20. december 2018 (UTC)

Blok[upraviť kód]

Blok, zatiaľ na 1 deň pre opakované nevhodné zhrnutia, napriek N uplynulúm upozorneniam. --Teslaton (diskusia) 19:36, 11. január 2019 (UTC)

Nevhodné poznámky[upraviť kód]

Než začneš niekoho zase kritizovať, zisti si fakty: https://slovnik.azet.sk/pravopis/slovnik-sj/?q=h%C3%A1ji%C5%A5. O slušnosti ani nehovorím.--Lalina (diskusia) 21:05, 11. január 2019 (UTC)

Upozorňujem znova na OÚ v zhrnutiach, nepatrí to sem. --Teslaton (diskusia) 20:27, 12. september 2019 (UTC)