Diskusia s redaktorom:KuboF Hromoslav

z Wikipédie, slobodnej encyklopédie
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání

Premenovanie[upraviť zdroj]

Ahoj, prečo si sa premenoval ? Máme už totiž redaktora Hromoslav, aby ste sa neplietli. :-)--Kelovy (diskusia) 13:15, 16. marec 2017 (UTC)

Rovnako používateľské meno, ktorého súčasťou je celé (dosť jedinečné) používateľské meno iného zavedného redaktora, nepovažujem za veľmi šťastné. Pri nováčikovi by sme asi pri pokuse o založenie a editovanie spod takéhoto konta zvažovali, či to nenapĺňa znaky nevhodného používateľského mena, body Nedostatočná rozlišovacia schopnosť resp. Úmyselne alebo neúmyselne zmätočné mená. Kdekoľvek bude zobrazené KuboF Hromoslav, bude to evokovať, že ide o dva samostatné odkazy, keďže KuboF aj Hromoslav sú oba dlhoročne zavedené nicky.
Nezvážiš ešte zmenu na niečo jedinečné? --Teslaton (diskusia) 15:52, 16. marec 2017 (UTC)
Ahoj, chápem tvoje výhrady. Ale je namieste otázka kto použival meno prvý. Na Wikipédii síce možno Hromoslav, ale ja som KuboFa poznal práve ako Hromoslava.--Jetam2 (diskusia) 19:27, 16. marec 2017 (UTC)
Viem, že tú prezývku tiež používa, pre tunajší kontext je ale snáď podstatná tunajšia registrácia. Nepoviem, ak by šlo o nejaké neaktívne jednorazové konto nováčika, ale Hromoslav je normálny aktívny redaktor [1]. --Teslaton (diskusia) 19:45, 16. marec 2017 (UTC)

@Kelovy, Teslaton: O premenovanie som požiadal aby som si zjednotil svoju internetovú identitu. Na svojej redaktorskej stránke používam toto kompletné meno už od 24. marca 2015 (vtedy bol Redaktor:Hromoslav registrovaný necelý mesiac a dokopy mal 6 úprav na skwiki :-)). (mimochodom, jeho meno sa mi ozaj páči!) Predpokladám, že v budúcnosti so zamieňaním nebude veľký problém, keďže na skwiki som aktívny minimálne a svoju redaktorskú prácu sústreďujem na projekty v Esperante (aj tam v poslednom čase len pomenej). Keď však načínate túto tému, dané odporúčanie vzniklo v čase, keď účty boli lokálne - ak by sa niekto zaujímal o aktualizáciu odporúčania v súvislosti s nutne globálnym účtom, neboli by to odveci. --KuboF Hromoslav (diskusia) 00:51, 10. máj 2017 (UTC)

Ahoj chcel by som sa teda aj ja vyjadriť k tejto téme. Ak mám pravdu povedať, už predtým ako vznikla táto nezhoda som uvažoval, že si zmením meno, nakoľko na internete používam pre mňa frekventovanejšiu prezývku ako Hromoslav. A ak Jetam tvrdí, že teba pozná práve ako Hromoslava, nerobí mi to problém požiadať o zmenu redaktorskej prezývky aby nevznikali nejaké nezhody. --Hromoslav (diskusia) 12:10, 10. máj 2017 (UTC)
Hromoslav, z mojej strany nejde o problém a nevyžadujem premenovanie. 2 členovia komunity sa nad tým zadivili, ale k priamej výzve na akciu nedošlo, a keby aj hej, predpokladám, že by bola vyžadovaná odo mňa. Ak sa chceš dať premenovať, ja ťa ani nevyzývam ani ti v tom nebránim a rešpektujem tvoju vôľu (no, aj keď, povedzme si pravdu, Hromoslavov je trochu viac ako KuboFov :-)) --KuboF Hromoslav (diskusia) 14:49, 10. máj 2017 (UTC)

koncovka[upraviť zdroj]

Ahoj, Hromoslav, dovolil som si mierne upraviť/doplniť heslo "koncovka" a pri tej príležitosti posielam aj link na moju obľúbenú poľskú etno-kapelu spievajúcu v esperante: https://pl.wikipedia.org/wiki/Kamil_Rogi%C5%84ski. Je dosť možné, že používajú aj koncovky :) Zdraví Mooshak65 alias Potkan_FM

Ahoj Potkan_FM! Vďaka za pomoc s koncovkou! Referencie sa naozaj zídu ;-) Vďaka aj za info o skupine Ŝanĝo! Tých už poznám - bol som na ich koncerte a moja bývalá im robila takú polooficiálnu esperantskú manažérku :-) Ak sa raz stretneme na ich koncerte - drgni do mňa ;-) --KuboF Hromoslav (diskusia) 19:10, 22. máj 2017 (UTC)

Zúčastni sa 2. slovenskej WikiKonferencie, 9.12. v Žiline[upraviť zdroj]

Ahoj KuboF Hromoslav!

Už onedlho, 9. decembra, sa v Žiline uskutoční wiki stretnutie roka – 2. slovenská WikiKonferencia! Ako kolegu Wikipediána ťa pozývame na toto výnimočné stretnutie, na ktoré komunita čakala dlhé 2 roky!

Práve finalizujeme program, tešiť sa môžeš na prehľad úspešných projektov, inšpiráciu do budúcnosti aj noviny z celosvetového hnutia Wikimédia.

Tiež pripomíname, že v prihláške môžeš požiadať o cestovné štipendium (a členstvo vo Wikimedii SK, čo je podmienkou pre udelenie štipendia, ti môžeme schváliť priamo počas WikiKonferencie).

Ďalšie informácie a prihláška: http://wikikonferencia2017.wikimedia.sk/

PS: WikiKonferencia je súčasťou OSSConf, konferencie o otvorenom softvéri a hardvéri, čiže jednou návštevou zažiješ rovno 2 konferencie!

Za organizačný tím, KuboF Hromoslav, 5. december 2017

Ahoj, vďaka za pozvanie, keďže však nie som tu moc aktívny, trošku neskoro som sa dozvedel. Príjsť však z rodinných dôvodom neviem, takže nabudúce. Želám úspešné stretnutie a šťastné sviatky všetkým! Taz ([[Diskusia s redaktorom:Taz|d--Jetam2 (diskusia) 08:26, 27. apríl 2018 (UTC)iskusia]]) 18:30, 6. december 2017 (UTC)
No, škoda, že sa neuvidíme, Taz :( Ďakujem však za informáciu, pomôže nám pri budúcom plánovaní! Aby si sa nabudúce dozvedel trochu skôr, prihlás sa na odber noviniek (občasných, zvyčajne menej ako 1 za mesiac) a budeš mať prehľad o všetkom podstatnom. Maj sa! --KuboF Hromoslav (diskusia) 12:22, 7. december 2017 (UTC)

Slatinka[upraviť zdroj]

Ahoj! Na podobné úpravy by boli dobré zdroje. Díky!--Jetam2 (diskusia) 08:26, 27. apríl 2018 (UTC)

Sviatok práce[upraviť zdroj]

Nuvola apps kate.png Oznam!
Ďakujeme Ti za informácie v článku Sviatok práce, no jeho spracovanie a/alebo rozsah zatiaľ nespĺňa požiadavky na encyklopedické heslo. Pokús sa prosím text upraviť, alebo rozšíriť aspoň do tej miery, aby sme ho mohli za článok naozaj považovať. Ak sa nám to ani spoločnými silami nepodarí, po 14 dňoch bude Tvoje dielo, vzhľadom na snahu udržať kvalitu, z Wikipédie odstránené. Ďakujeme za pochopenie.

--Jetam2 (diskusia) 13:54, 1. máj 2018 (UTC)

Small wikipedia book.jpg Oznam
Vďaka za úpravy v článku Sviatok práce, nie sú však dostatočne doložené zdrojmi. Nakoľko Wikipédia je založená na overiteľnosti poskytovaných informácií, je potrebné tvrdenia v článkoch dokladať citáciami spoľahlivých zdrojov. Ďakujeme za pochopenie.

--Jetam2 (diskusia) 13:54, 1. máj 2018 (UTC)