Diskusia s redaktorom:Michsonicfan

z Wikipédie, slobodnej encyklopédie
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání
Tournesol.pngAhoj, Michsonicfan. Vítame Ťa v slovenskej Wikipédii! / Welcome to the Slovak Wikipedia!
Slovenská Wikipédia je slovenská jazyková verzia Wikipédie, ktorá vznikla v októbri 2003 a k dnešnému dňu má 232 200 článkov.

Začal(a) si dobre a si na najlepšej ceste začať prispievať a pridávať množstvo dobrých článkov. Ďakujeme za Tvoj prínos k tvorbe encyklopédie a tešíme sa na spoluprácu. Veríme, že sa nám bude dobre spolu pracovať a že sa tu budeš medzi ostatnými cítiť príjemne.

Odporúčame Ti, aby si si prečítal/a nasledujúce stránky, ktoré Ti uľahčia prácu pri Tvojom upravovaní:

Gnome-help.svg Príručka Sandbox.png Pieskovisko
(miesto pre experimenty)

Gtk-dialog-info.svg Obsah Pomocníka Coffee cup flat.svg Kaviareň
(diskusia redaktorov)
QA icon.svg Často kladené otázky Unesco Cultural Heritage logo.svg Päť pilierov Wikipédie
Crystal Clear app kedit.png Prehľad editácie stránok Nuvola apps important yellow.svg Čo Wikipédia nie je

Na diskusných stránkach sa vždy podpisuj: stačí napísať 4 vlnovky ~~~~ alebo ich vložiť kliknutím na ikonu OOjs UI icon signature-ltr.svglište nad oknom na úpravu.

Naopak články sa nikdy nepodpisujú.

Tak ešte raz vitaj a ďakujeme za Tvoje príspevky. Dúfame, že sa tu uvidíme často.
Za uvítací výbor: Amonet


If you have questions, comments, or something is not clear to you, or if you would like to know something about the Slovak Wikipedia, look at the Slovak Wikiembassy, where someone might even help you in your language :).

Ahoj. Pre písanie článkov platí Wikipédia:Vyžadovanie schopností. Píš gramaticky správne. --Wookie (diskusia) 12:16, 20. máj 2012 (UTC)

Ahoj znova. Článok Hry o život (kniha) obsahuje obrovské množstvo gramatických chýb a štylistika viet je rovnako zlá. Skoro v každej vete je chyba. --Wookie (diskusia) 17:58, 25. máj 2012 (UTC)

-Pracujem na oprave. --Michsonicfan (Talk) 18:02, 25. máj 2012 (UTC)


Nuvola apps kate.png Oznam!
Ďakujeme Ti za informácie v článku Hry o život (kniha), no jeho spracovanie a/alebo rozsah zatiaľ nespĺňa požiadavky na encyklopedické heslo. Pokús sa prosím text upraviť, alebo rozšíriť aspoň do tej miery, aby sme ho mohli za článok naozaj považovať. Ak sa nám to ani spoločnými silami nepodarí, po 14 dňoch bude Tvoje dielo, vzhľadom na snahu udržať kvalitu, z Wikipédie odstránené. Ďakujeme za pochopenie.

--Wookie (diskusia) 18:23, 25. máj 2012 (UTC)

14 dní mi stačí na rozšírenie článku. Sľubujem, že ho rozšírim. --Michsonicfan (Talk) 18:26, 25. máj 2012 (UTC)

Ide o opravu gramatických chýb a štylistiky. --Wookie (diskusia) 18:28, 25. máj 2012 (UTC)

Obrazky bez slobodnej licencie[upraviť kód]

Ahoj. Vidim, ze si nepochopil alebo odmietas akceptovat to, co ti odpisala Amonet. Precitaj si to este raz. http://sk.wikipedia.org/wiki/Diskusia_s_redaktorom:Amonet#Obr.C3.A1zok --Wookie (diskusia) 18:06, 9. jún 2012 (UTC)

Anglická verzia Wikipédie používa aj obrázky, ktoré nemajú slobodnú licenciu. Na sk. Wikipédii vkladáme len obrázky, ktoré sa nachádzajú v databáza na commons. Tie sú nahraté pod slobodnou licenciou. Nemám čas to teraz vysvetľovať podrobne, ten obrázok, ktorý si pred chvíľou nahral, zmažem, OK? Chápem, že si nováčik, a neorientuješ sa ešte (ani po vysvetlení Amonet) v licenčnej politike. --–Bubamara 18:41, 9. jún 2012 (UTC)

Kludne sa môže zmazať. Odpoveď od Amonet som pochopil trochu zle...No sľubujem, že v budúcnosti sa to nestane.

--Michsonicfan (Talk) 18:44, 9. jún 2012 (UTC)

Hry o život - druhé pripomenutie[upraviť kód]

Ahoj. Je fajn, že prispievaš článkami o Hrách o život. Ale opakujem už vyššie spomenuté výhrady kolegu - daj naozaj pozor na to, ako píšeš. Tvoje články sa hemžia gramatickými chybami a preklepmi. Navyše sú nepresne a nejasne formulované. Z obsahov diel tak, ako si ich napísal Ty, to človek, čo tie knihy nečítal, určite nepochopí. Nepíšeš v súvislostiach, spomínaš zbytočné detaily a naopak nevysvetľuješ a nespomínaš veci dôležité pre dej. Skús sa pri písaní viac zamýšľať nad tým, či by v tom človek, čo tie knihy nečítal, nemal guľáš. Snaž sa pri písaní o encyklopedický štýl. --Eryn Blaireová (diskusia) 09:18, 5. december 2013 (UTC)

Zúčastni sa 2. slovenskej WikiKonferencie, 9.12. v Žiline[upraviť kód]

Ahoj Michsonicfan!

Už onedlho, 9. decembra, sa v Žiline uskutoční wiki stretnutie roka – 2. slovenská WikiKonferencia! Ako kolegu Wikipediána ťa pozývame na toto výnimočné stretnutie, na ktoré komunita čakala dlhé 2 roky!

Práve finalizujeme program, tešiť sa môžeš na prehľad úspešných projektov, inšpiráciu do budúcnosti aj noviny z celosvetového hnutia Wikimédia.

Tiež pripomíname, že v prihláške môžeš požiadať o cestovné štipendium (a členstvo vo Wikimedii SK, čo je podmienkou pre udelenie štipendia, ti môžeme schváliť priamo počas WikiKonferencie).

Ďalšie informácie a prihláška: http://wikikonferencia2017.wikimedia.sk/

PS: WikiKonferencia je súčasťou OSSConf, konferencie o otvorenom softvéri a hardvéri, čiže jednou návštevou zažiješ rovno 2 konferencie!

Za organizačný tím, KuboF Hromoslav, 5. december 2017


Nuvola apps kate.png Oznam!
Ďakujeme Ti za informácie v článku Sydney Jewish Museum, no jeho spracovanie a/alebo rozsah zatiaľ nespĺňa požiadavky na encyklopedické heslo. Pokús sa prosím text upraviť, alebo rozšíriť aspoň do tej miery, aby sme ho mohli za článok naozaj považovať. Ak sa nám to ani spoločnými silami nepodarí, po 14 dňoch bude Tvoje dielo, vzhľadom na snahu udržať kvalitu, z Wikipédie odstránené. Ďakujeme za pochopenie.

--Jetam2 (diskusia) 07:24, 3. máj 2018 (UTC)

Small wikipedia book.jpg Oznam
Vďaka za úpravy v článku Sydney Jewish Museum, nie sú však dostatočne doložené zdrojmi. Nakoľko Wikipédia je založená na overiteľnosti poskytovaných informácií, je potrebné tvrdenia v článkoch dokladať citáciami spoľahlivých zdrojov. Ďakujeme za pochopenie.

--Jetam2 (diskusia) 07:24, 3. máj 2018 (UTC)

Jeden zdroj je síce indikovaný, ale ide skôr o externý odkaz na stránku inštitúcie. Vďaka.--Jetam2 (diskusia) 07:24, 3. máj 2018 (UTC)