Diskusia s redaktorom:Shaggy885

z Wikipédie, slobodnej encyklopédie
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání

Zdroje[upraviť zdroj]

Zdravím. Vďaka za rozširovanie článkov, uvádzaj ale pls. pokiaľ možno použité zdroje. Buď citácie alebo š. {{preklad}} s identifikátorom prekladanej revízie, pokiaľ ide o preklady z inojazyčnej wiki. --Teslaton (diskusia) 22:04, 28. apríl 2020 (UTC)


Nuvola apps kate.png Oznam!
Ďakujeme Ti za informácie v článku Prezidentské voľby vo Francúzsku v roku 1848, no jeho spracovanie a/alebo rozsah zatiaľ nespĺňa požiadavky na encyklopedické heslo. Pokús sa prosím text upraviť, alebo rozšíriť aspoň do tej miery, aby sme ho mohli za článok naozaj považovať. Ak sa nám to ani spoločnými silami nepodarí, po 14 dňoch bude pravdepodobne tvoja úprava, vzhľadom na snahu udržať kvalitu, z Wikipédie odstránená. Ďakujeme za pochopenie.

--Jetam2 (diskusia) 13:24, 5. máj 2020 (UTC)

Vyjadrenie[upraviť zdroj]

Zdravím. Poprosil by som o vyjadrenie v diskusia:Ľudovít Napoleon Bonaparte#Revert úpravy. Lebo stále uvažujem o zmazaní textu, kvôli veciam uvedeným v diskusii. Vasiľ (diskusia) 17:39, 12. máj 2020 (UTC)

Strojový preklad (Rakúsko-Uhorsko)[upraviť zdroj]

Stop hand nuvola green.svg Oznam
Zistili sme, že experimentuješ s Wikipédiou. Tvoj experiment fungoval a následne bol odstránený. Ak chceš ďalej experimentovať, použi, prosím, svoje, alebo verejné pieskovisko a riaď sa pokynmi na ňom, pretože pokusy v článkoch sú zvyčajne rýchlo zmazané. Ak sa chceš dozvedieť o prispievaní do Wikipédie, pozri sa na stránku Vitajte vo Wikipédii.

Vasiľ (diskusia) 20:48, 16. máj 2020 (UTC)


Nuvola apps kate.png Oznam!
Ďakujeme Ti za informácie v článku Orhan Çelebi, no jeho spracovanie a/alebo rozsah zatiaľ nespĺňa požiadavky na encyklopedické heslo. Pokús sa prosím text upraviť, alebo rozšíriť aspoň do tej miery, aby sme ho mohli za článok naozaj považovať. Ak sa nám to ani spoločnými silami nepodarí, po 14 dňoch bude pravdepodobne tvoja úprava, vzhľadom na snahu udržať kvalitu, z Wikipédie odstránená. Ďakujeme za pochopenie.

--Jetam2 (diskusia) 11:47, 22. máj 2020 (UTC)

Slovenské Pravno[upraviť zdroj]

Zdravím. Ad [1]: pls. takéto úpravy vždy len s citáciou zdroja, ktorý to dokladá, viď overiteľnosť, spoľahlivé zdroje. Nestačí vyhodiť pôvodný údaj aj so zdrojom. --Teslaton (diskusia) 17:24, 29. máj 2020 (UTC)

Austrália[upraviť zdroj]

Ahoj, prejdi si prosím, vrámci možností pokiaľ možno čo najrýchlejšie svoje úpravy v článku Austrália. Preklad miestami výrazne kolíše, gramaticky napr. už len názvy si dal niekedy s veľkým, niekedy s malým písmenom, potom ako výrazy Tichomorský oceán....Zdroje taktiež nesedia aspoň čo som si námatkovo otvoril...Ak sa nedostatky neupravia, je to na revert. S pozdravom ScholastikosSVK (diskusia) 18:37, 29. máj 2020 (UTC)