Diskusia s redaktorom:Szczecinolog

  z Wikipédie, slobodnej encyklopédie
  Tournesol.pngAhoj, Szczecinolog. Vítame Ťa v slovenskej Wikipédii! / Welcome to the Slovak Wikipedia!
  Slovenská Wikipédia je slovenská jazyková verzia Wikipédie, ktorá vznikla v októbri 2003 a k dnešnému dňu má 242 887 článkov.

  Začal(a) si dobre a si na najlepšej ceste začať prispievať a pridávať množstvo dobrých článkov. Ďakujeme za Tvoj prínos k tvorbe encyklopédie a tešíme sa na spoluprácu. Veríme, že sa nám bude dobre spolu pracovať a že sa tu budeš medzi ostatnými cítiť príjemne.

  Odporúčame Ti, aby si si prečítal/a nasledujúce stránky, ktoré Ti uľahčia prácu pri Tvojom upravovaní:

  Gnome-help.svg Príručka Sandbox.png Pieskovisko
  (miesto pre experimenty)

  Gtk-dialog-info.svg Obsah Pomocníka Coffee cup flat.svg Kaviareň
  (diskusia redaktorov)
  QA icon.svg Často kladené otázky Unesco Cultural Heritage logo.svg Päť pilierov Wikipédie
  Crystal Clear app kedit.png Wikitext Nuvola apps important yellow.svg Čo Wikipédia nie je

  Na diskusných stránkach sa vždy podpisuj: stačí napísať 4 vlnovky ~~~~ alebo ich vložiť kliknutím na ikonu OOjs UI icon signature-ltr.svglište nad oknom na úpravu.

  Naopak články sa nikdy nepodpisujú.

  Tak ešte raz vitaj a ďakujeme za Tvoje príspevky. Dúfame, že sa tu uvidíme často.
  Za uvítací výbor: Kubo-hokejista


  If you have questions, comments, or something is not clear to you, or if you would like to know something about the Slovak Wikipedia, look at the Slovak Wikiembassy, where someone might even help you in your language :).

  Zbytočný infobox ?[upraviť zdroj]

  Ahoj, dovolil by som si upozorniť ťa na tento infobox (aby si náhodou nenosil drevo do lesa). --peko 16:14, 8. november 2011 (UTC)Odpovědět[odpovedať]

  Upozornenie[upraviť zdroj]

  Nuvola apps kate.png Oznam!
  Ďakujeme Ti za informácie v článku Škoda T 11, no jeho spracovanie a/alebo rozsah zatiaľ nespĺňa požiadavky na encyklopedické heslo. Pokús sa prosím text upraviť, alebo rozšíriť aspoň do tej miery, aby sme ho mohli za článok naozaj považovať. Ak sa nám to ani spoločnými silami nepodarí, po 14 dňoch bude pravdepodobne tvoja úprava, vzhľadom na snahu udržať kvalitu, z Wikipédie odstránená. Ďakujeme za pochopenie.

  --Rádiológ 18:38, 23. november 2011 (UTC)Odpovědět[odpovedať]


  Nuvola apps kate.png Oznam!
  Ďakujeme Ti za informácie v článku Električková doprava vo Volgograde, no jeho spracovanie a/alebo rozsah zatiaľ nespĺňa požiadavky na encyklopedické heslo. Pokús sa prosím text upraviť, alebo rozšíriť aspoň do tej miery, aby sme ho mohli za článok naozaj považovať. Ak sa nám to ani spoločnými silami nepodarí, po 14 dňoch bude pravdepodobne tvoja úprava, vzhľadom na snahu udržať kvalitu, z Wikipédie odstránená. Ďakujeme za pochopenie.

  --Rádiológ 18:51, 23. november 2011 (UTC)Odpovědět[odpovedať]

  Presun[upraviť zdroj]

  Ahoj, opravil som presun, aby bola zachovaná história revízii. --Pe3kZA 22:25, 23. december 2018 (UTC)Odpovědět[odpovedať]

  Šablóny[upraviť zdroj]

  Ahoj! Vďaka za vytvorenie kategórií. Nezabúdaj, prosím, do nich dopĺňať (podľa potreby) náležité šablóny {{Catmore}} {{Commonscat}} a {{Všetky súradnice}}. Vďaka!--Jetam2 (diskusia) 19:34, 27. jún 2019 (UTC)Odpovědět[odpovedať]

  Vyznamenání[upraviť zdroj]

  Rad-Kategorie.png

  Za opravdu velkou práci na kategoriích, ať už jde o zakládání či vylepšení
  --Bukovník (diskusia) 10:34, 17. apríl 2020 (UTC)Odpovědět[odpovedať]