Diskusia s redaktorom:Lucivjansky: Rozdiel medzi revíziami

Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání
 
[[Atonx]]. Prečo sa skrývaš za anonymné označenie. Hlasovanie odsúhlasené mizivým percentom redaktorov považujem za nevierohodné. Ak máš nejaké problémy so svojou identitou nemal by si sa podieľať na tvorbe wikipédie. --[[Redaktor:Lucivjansky|Lucivjansky]] 19:24, 9 marec 2006 (UTC)
* Myslím, že problém nemá [[Redaktor:AtonX|AtonX]], ale ty so svojim pohľadom na komunitu Wikipédie. Odkedy som tu, ešte som sa nestretla s tým, aby niektorý redaktor sústavne nenávistne predhadzoval adminovi, že je adminom. Takto reaguješ na adminov len ty a [[Redaktor:Lojzo2|Lojzo2]]. Čo ti vlastne na tom prekáža? Môžeš sa ním predsa stať časom aj ty, ak budeš mať dôveru komunity. Admin nie je stranícky odznak, admin vykonáva činnosti, ktorými ho komunita poverí, nie je to diktátor! Prečítaj si prosím tento článok, aby si bol v obraze -> [[Wikipédia:Správcovia]]. Vďaka.
K identite. Čím je kvalitnejší redaktor, ak budeš poznať jeho celé meno, adresu aj s rodným číslom? Bude tým pádom písať hodnotnejšie články? Iní sa sústreďujú na kvalitu redaktorovych príspevkov, ty na jeho identitu. Do Wikipédie prispievajú redaktori s rôznymi menami, nikomu to neprekáža tak, ako tebe. Nezdá sa ti, že svojou poznámkou o ne-prispievaní do Wikipédie si už zašiel priďaleko? --[[Redaktor:Bubamara|Bubamara]] 08:47, 10 marec 2006 (UTC)
 
== pseudonymy ==

Navigačné menu