Diskusia s redaktorom:Bntie

z Wikipédie, slobodnej encyklopédie
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání
Tournesol.pngAhoj, Bntie. Vítame Ťa v slovenskej Wikipédii! / Welcome to the Slovak Wikipedia!
Slovenská Wikipédia je slovenská jazyková verzia Wikipédie, ktorá vznikla v októbri 2003 a k dnešnému dňu má 241 154 článkov.

Začal(a) si dobre a si na najlepšej ceste začať prispievať a pridávať množstvo dobrých článkov. Ďakujeme za Tvoj prínos k tvorbe encyklopédie a tešíme sa na spoluprácu. Veríme, že sa nám bude dobre spolu pracovať a že sa tu budeš medzi ostatnými cítiť príjemne.

Odporúčame Ti, aby si si prečítal/a nasledujúce stránky, ktoré Ti uľahčia prácu pri Tvojom upravovaní:

Gnome-help.svg Príručka Sandbox.png Pieskovisko
(miesto pre experimenty)

Gtk-dialog-info.svg Obsah Pomocníka Coffee cup flat.svg Kaviareň
(diskusia redaktorov)
QA icon.svg Často kladené otázky Unesco Cultural Heritage logo.svg Päť pilierov Wikipédie
Crystal Clear app kedit.png Wikitext Nuvola apps important yellow.svg Čo Wikipédia nie je

Na diskusných stránkach sa vždy podpisuj: stačí napísať 4 vlnovky ~~~~ alebo ich vložiť kliknutím na ikonu OOjs UI icon signature-ltr.svglište nad oknom na úpravu.

Naopak články sa nikdy nepodpisujú.

Tak ešte raz vitaj a ďakujeme za Tvoje príspevky. Dúfame, že sa tu uvidíme často.
Za uvítací výbor: BT


If you have questions, comments, or something is not clear to you, or if you would like to know something about the Slovak Wikipedia, look at the Slovak Wikiembassy, where someone might even help you in your language :).


Nuvola apps ktip.png Tip!

Tlačidlo Zobraziť náhľad.png
Ďakujeme za Tvoje príspevky do Wikipédie. Ak prispievaš pomocou záložky Upraviť zdroj, chceme Ťa poprosiť, aby si skôr než článok uložíš, používal/a tlačidlo Zobraziť náhľad, ktoré je umiestnené hneď vedľa tlačidla Publikovať zmeny. Umožní Ti vidieť výsledok Tvojich úprav a korigovať ich ešte pred tým, než sa uložia do systému.

Ak prispievaš pomocou vizuálneho editora (záložka Upraviť), nepoužívaj tlačidlo Zverejniť zmeny po každej drobnej úprave – výslednú podobu článku vidíš v editore priebežne.

Opakovaným drobným opravovaním a ukladaním článku totiž vytváraš veľké množstvo verzií, ktoré zaťažujú servery Wikipédie a zneprehľadňujú nám kontrolu posledných úprav. Ďakujeme.

--Magy357 18:15, 1. jún 2014 (UTC)[odpovedať]

Úpravy článku a reverty[upraviť zdroj]

Zdravím. Články o filmovom diele majú štandardizovanú formu s infoboxom, ktorú mažeš. Podrobnejšie informácie o Zacharovi patria do samostatného článku. ;) Ak niečo nevieš, prosím spýtaj sa. Opakovanými revertami úprav článku Psychodráma (film)‎ sa nič nerieši. Vďaka za porozumenie. --Magy357 19:36, 1. jún 2014 (UTC)[odpovedať]

Nuvola apps kate.png Oznam!
Ďakujeme Ti za informácie v článku Civilizmus vo filme, no jeho spracovanie a/alebo rozsah zatiaľ nespĺňa požiadavky na encyklopedické heslo. Pokús sa prosím text upraviť, alebo rozšíriť aspoň do tej miery, aby sme ho mohli za článok naozaj považovať. Ak sa nám to ani spoločnými silami nepodarí, po 14 dňoch bude pravdepodobne tvoja úprava, vzhľadom na snahu udržať kvalitu, z Wikipédie odstránená. Ďakujeme za pochopenie.

--BT 19:46, 15. január 2015 (UTC)[odpovedať]

Zdroje[upraviť zdroj]

Vďaka za prispievanie na Wikipédiu, no do článkov treba dopĺňať zdroje. Vďaka za pochopenie. --BT 21:34, 15. január 2015 (UTC)[odpovedať]

Marek Šulík[upraviť zdroj]

Vďaka za úpravy v článku Marek Šulík, článok je osobnosti a nepatria do neho rozsiahle rozbory jeho filmografie. --BT 21:10, 11. február 2015 (UTC)[odpovedať]

Upozornenie[upraviť zdroj]

Nuvola apps kate.png Oznam!
Ďakujeme Ti za informácie v článku Civilizmus v slovenskom filme, no jeho spracovanie a/alebo rozsah zatiaľ nespĺňa požiadavky na encyklopedické heslo. Pokús sa prosím text upraviť, alebo rozšíriť aspoň do tej miery, aby sme ho mohli za článok naozaj považovať. Ak sa nám to ani spoločnými silami nepodarí, po 14 dňoch bude pravdepodobne tvoja úprava, vzhľadom na snahu udržať kvalitu, z Wikipédie odstránená. Ďakujeme za pochopenie.

Tvoje články už opakovane upravujem viackrát, myslím, že je načase aby si ich formu začal konečne riešiť v súlade s pravidlami a zvyklosťami Wikipédie. Rozhodne je môj čas dosť drahý na to, aby som robil za teba opäť základnú robotu. Každý článok začína definíciou - tak, ju prosím, vytvor. Asi ťažko bude niekto tušiť z tvojho úvodu, čo je civilizmus. Za druhé - wikipédia má niečo, čo sa nazýva wikiformát - začni ho používať a vytvor všetky príslušné presmerovania na ostatné články Wikipédie. Za tretie - článku ako obvykle chýba encyklopedická štylistika a má charakter dosť podozrivý z copyvia. Pevne dúfam, že až si raz dám tú námahu a dostanem sa k zdrojom článku, nebudem následne musieť zmazať všetky tvoje príspevky o slovenskej kinematografii pre porušenie autorského zákona. Takže máš dva týždne na to, aby si sa do toho pustil, tu nie je nikto povinný riešiť to, že tebe sa to takto asi robiť nechce. --Saskardin diskusia 17:41, 19. február 2015 (UTC)[odpovedať]

Civilizmus v slovenskom filme[upraviť zdroj]

Stop hand nuvola green.svg Oznam!
Do článku Civilizmus v slovenskom filme si pridal(a) materiál, ktorý je zrejmou kópiou z iného zdroja. Wikipédia neumožňuje na svojich stránkach umiestňovať materiály chránené autorskými právami, ktoré nemajú výslovné povolenie od držiteľa autorských práv. Je to potenciálne porušenie aplikovateľného práva a našich zásad. Text bol odstránený, prípadne nahradený inštrukciami, ako nedostatok napraviť a ďalšie informácie nájdeš aj na stránke Wikipédia:OTRS. Ďakujeme.

--–Bubamaradisk. 18:03, 19. február 2015 (UTC)[odpovedať]

Jaroslav Pogran[upraviť zdroj]

Nuvola apps kate.png Oznam!
Ďakujeme Ti za informácie v článku Jaroslav Pogran, no jeho spracovanie a/alebo rozsah zatiaľ nespĺňa požiadavky na encyklopedické heslo. Pokús sa prosím text upraviť, alebo rozšíriť aspoň do tej miery, aby sme ho mohli za článok naozaj považovať. Ak sa nám to ani spoločnými silami nepodarí, po 14 dňoch bude pravdepodobne tvoja úprava, vzhľadom na snahu udržať kvalitu, z Wikipédie odstránená. Ďakujeme za pochopenie.

--Lalina (diskusia) 17:21, 3. jún 2015 (UTC)[odpovedať]

Vojtech Andreánsky[upraviť zdroj]

Nuvola apps kate.png Oznam!
Ďakujeme Ti za informácie v článku Vojtech Andreánsky, no jeho spracovanie a/alebo rozsah zatiaľ nespĺňa požiadavky na encyklopedické heslo. Pokús sa prosím text upraviť, alebo rozšíriť aspoň do tej miery, aby sme ho mohli za článok naozaj považovať. Ak sa nám to ani spoločnými silami nepodarí, po 14 dňoch bude pravdepodobne tvoja úprava, vzhľadom na snahu udržať kvalitu, z Wikipédie odstránená. Ďakujeme za pochopenie.

--Lalina (diskusia) 23:06, 3. jún 2015 (UTC)[odpovedať]

Pavol Barabáš[upraviť zdroj]

Stop hand nuvola green.svg Oznam!
Do článku Pavol Barabáš si pridal(a) materiál, ktorý je zrejmou kópiou z iného zdroja. Wikipédia neumožňuje na svojich stránkach umiestňovať materiály chránené autorskými právami, ktoré nemajú výslovné povolenie od držiteľa autorských práv. Je to potenciálne porušenie aplikovateľného práva a našich zásad. Text bol odstránený, prípadne nahradený inštrukciami, ako nedostatok napraviť a ďalšie informácie nájdeš aj na stránke Wikipédia:OTRS. Ďakujeme.

--Teslaton (diskusia) 09:48, 10. jún 2015 (UTC)[odpovedať]