Diskusia s redaktorom:JimmySVK

z Wikipédie, slobodnej encyklopédie
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání
Tournesol.pngAhoj, JimmySVK. Vítame Ťa v slovenskej Wikipédii! / Welcome to the Slovak Wikipedia!
Slovenská Wikipédia je slovenská jazyková verzia Wikipédie, ktorá vznikla v októbri 2003 a k dnešnému dňu má 230 467 článkov.

Začal(a) si dobre a si na najlepšej ceste začať prispievať a pridávať množstvo dobrých článkov. Ďakujeme za Tvoj prínos k tvorbe encyklopédie a tešíme sa na spoluprácu. Veríme, že sa nám bude dobre spolu pracovať a že sa tu budeš medzi ostatnými cítiť príjemne.

Odporúčame Ti, aby si si prečítal/a nasledujúce stránky, ktoré Ti uľahčia prácu pri Tvojom upravovaní:

Gnome-help.svg Príručka Sandbox.png Pieskovisko
(miesto pre experimenty)

Gtk-dialog-info.svg Obsah Pomocníka Beer mug.svg Krčma
(diskusia redaktorov)
QA icon.svg Často kladené otázky Unesco Cultural Heritage logo.svg Päť pilierov Wikipédie
Crystal Clear app kedit.png Prehľad editácie stránok Nuvola apps important yellow.svg Čo Wikipédia nie je

Na diskusných stránkach sa vždy podpisuj: stačí napísať 4 vlnovky ~~~~ alebo ich vložiť kliknutím na ikonu OOjs UI icon signature-ltr.svglište nad oknom na úpravu.

Naopak články sa nikdy nepodpisujú.

Tak ešte raz vitaj a ďakujeme za Tvoje príspevky. Dúfame, že sa tu uvidíme často. --za uvítací výbor LacoR


If you have questions, comments, or something is not clear to you, or if you would like to know something about the Slovak Wikipedia, look at the Slovak Wikiembassy, where someone might even help you in your language :).

Smilno[upraviť zdroj]

Vitaj, len chcem upozorniť, že erb a vlajky na wikipédiu sa nesmú vkladať bez písomného povolenia obce. Taktiež údaje o počte obyvateľov, starostoch a ich politickej príslušnosti sú vkladané automatizovane zo zdrojov Štatistického úradu, takže pri úpravách týchto údajov postupovať opatrnejšie. Predpokladám, že obrázok File:Vlajka obce Smilno.jpg nie je tvoj výtvor, ale je stiahnutý z webovej stránky obce, takže v dohľadnej dobe bude asi z commons zmazaný. --LacoR (diskusia) 13:06, 11. september 2015 (UTC)

Ospravedlňujem sa za chyby. Je to moja prvá úprava Wiki, no raz bolo treba začať. Písomný súhlas je potrebné začať kde? Nakoľko Erb, ktorý som umiestnil je môj vlastný výtvor, resp. s OcÚ úzko spolupracujem, chcel by som to dotiahnúť do zdarného konca. Tú vlajku som z WikiPage obratom stiahol, kedze to bol len pokus, ako vlastne editor funguje. Ako sa vlastne komunikuje s redaktormi, resp. ako sa odpoveda na správy, kedže tu nikde nevidím žiadny Reply button? :)

To je dobre, že začínaš, redaktorov je málo a roboty veľa. Nedaj sa znechutiť frfľaním mazákov. Začnem od jednoduchších odpovedí:
  1. Replay button tu nie je. Odpovedal si správnym spôsobom, akurát dve drobnosti - je potrebné sa podpísať --~~~~. Druhá vec na začiatku odpovede dať o jednu ":" viac, ako má ten príspovek, na ktorý odpovedáš.
  2. S redaktormi sa komunikuje na ich diskusných stránkach, ak chceš nejakú všeobecnejšiu diskusiu, tak sa treba pýtať v krčme:-) Wikipédia:Krčma.
  3. Na testovanie slúži tvoja podstránka pieskovisko - Redaktor:Designit.sk/Pieskovisko
  4. Otázka s erbmi je hodne zložitá a právne nejasná. Medzi redaktormi nie je jasný konsenzus ako s tým pokračovať a preto sa na erby obcí rezignovalo (zatiaľ:-)). Tu niekde si môžeš pozrieť o tom viac Wikipédia:WikiProjekt Erby II. V zásade ide minimálne o problémy v súvislosti s autorským zákonom a zákonom o obecnom zriadení.
  5. Ohľadom udeľovania súhlasu s použitím už publikovaného diela je potrebné sa riadiť pravidlami, ktoré sú uvedené tu Wikipédia:OTRS. --LacoR (diskusia) 15:05, 11. september 2015 (UTC)

EuroPainClinics (marketingový článok)[upraviť zdroj]

Stop hand nuvola green.svg Oznam!
Zistili sme, že používaš Wikipédiu na reklamu alebo propagáciu. Wikipédia nie je priestorom na takéto účely! Tvoj experiment fungoval a následne bol odstránený. V prípade opakovaného porušovania integrity encyklopédie budeme nútení zablokovať Ti redaktorský prístup do Wikipédie. Ďakujeme.

--Teslaton (diskusia) 17. 10. 2016, 17:58 (UTC)

Nevhodné uživatelské jméno[upraviť zdroj]

Dle Wikipédia:Používateľské meno je Vaše jméno nevhodné - obsahuje doménu nejvyššího řádu. Zvoljte si prosím jiné, nebo se nechte přejmenovat. Tady zajišťuje @Bubamara: . V opačném případě bude účet zablokován. Děkuji za pochopení. -OJJ 10:31, 9. marec 2017 (UTC)

Ahoj, ďakujem za pripomienku. Už som požiadal o zmenu užívateľského mena, ospravedlňujem sa. Čo ale moja otázka v diskusii? Je toto reakcia na moju otázku alebo mám ešte chvíľu počkať pokiaľ mi na ňu bude niekto odpovedať? Som tu nový a neviem ako tu takéto veci fungujú :/

--Designit.sk (diskusia) 10:54, 9. marec 2017 (UTC)

@OJJ, Designit.sk: → Wikipédia:Žiadosť o premenovanie redaktora, ďalej čítaj: „Právo premenovať redaktora majú používatelia s oprávnením stevard ako aj používatelia s oprávnením globálny premenovávač...“ Podľa Global user contributions doteraz žiadosť podaná nebola. --–Bubamaradisk. 11:33, 9. marec 2017 (UTC)

- Žiadosť som podal cez https://meta.wikimedia.org/wiki/Special:GlobalRenameRequest/ .. Aktuálny stav: "Vaše žádost o změnu uživatelského jména se momentálně zpracovává a čeká na schválení stevardem. Jakmile bude žádost zpracována, budeme vás informovat e-mailem." PrntScr > http://www.designit.sk/name.jpg