Diskusia s redaktorom:Jurgi10.22/archív/2012

z Wikipédie, slobodnej encyklopédie
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání

Toto je archívna stránka diskusií redaktora Jurgi10.22 z roku 2012.


Nuvola apps kate.png Oznam!
Ďakujeme Ti za informácie v článku Guima, no jeho spracovanie a/alebo rozsah zatiaľ nespĺňa požiadavky na encyklopedické heslo. Pokús sa prosím text upraviť, alebo rozšíriť aspoň do tej miery, aby sme ho mohli za článok naozaj považovať. Ak sa nám to ani spoločnými silami nepodarí, po 14 dňoch bude Tvoje dielo, vzhľadom na snahu udržať kvalitu, z Wikipédie odstránené. Ďakujeme za pochopenie.

--Pelex (diskusia) 13:49, 28. august 2012 (UTC)

Poluvsie (Rajecké Teplice)[upraviť zdroj]

Stop hand nuvola green.svg Oznam!
Do článku Poluvsie (Rajecké Teplice) si pridal(a) materiál, ktorý je zrejmou kópiou z iného zdroja. Wikipédia neumožňuje na svojich stránkach umiestňovať materiály chránené autorskými právami, ktoré nemajú výslovné povolenie od držiteľa autorských práv. Je to potenciálne porušenie aplikovateľného práva a našich zásad. Text bol odstránený, prípadne nahradený inštrukciami, ako nedostatok napraviť a ďalšie informácie nájdeš aj na stránke Wikipédia:OTRS. Ďakujeme.

--Sudo77 16:50, 24. september 2012 (UTC)

Stop hand nuvola green.svg Oznam!
Do článku Poluvsie (Rajecké Teplice) si pridal(a) materiál, ktorý je zrejmou kópiou z iného zdroja. Wikipédia neumožňuje na svojich stránkach umiestňovať materiály chránené autorskými právami, ktoré nemajú výslovné povolenie od držiteľa autorských práv. Je to potenciálne porušenie aplikovateľného práva a našich zásad. Text bol odstránený, prípadne nahradený inštrukciami, ako nedostatok napraviť a ďalšie informácie nájdeš aj na stránke Wikipédia:OTRS. Ďakujeme.

Opätovný pokus, napriek predchádzajúcemu upozorneniu! --Teslaton (diskusia) 17:46, 18. október 2012 (UTC)

Články súvisiace s okolím Poluvsia, menovite Poloma (921 m n. m.)[upraviť zdroj]

Článok Poloma (921 m n. m.) bol jednak skopírovaný článok Žiar (1 028,6 m n. m.) čo je samo o sebe nesprávne. Po druhé tento článok podľa všetkého nespĺňa kritériá významnosti a bude ho nutné pravdepodobne zmazať. Nezakladajte prosím články o nevýznamných alebo neoveriteľných veciach. (Pozrite si Wikipédia:Wikipedická významnosť, Wikipédia:Overiteľnosť, Wikipédia:Žiadny vlastný výskum. Ďakujem za pochopenie.--Pelex (diskusia) 19:47, 18. október 2012 (UTC)

Zoznam kultúrnych pamiatok v okrese Žilina[upraviť zdroj]

Tento zoznam bol vytvorený za účelom projektu Wikipédia:WikiProjekt Wiki miluje pamiatky. Jeho spojenie s tebou navrhovaným článkom nie je možné.--Pelex (diskusia) 14:37, 19. október 2012 (UTC)

Infoboxy[upraviť zdroj]

Z akého dôvodu považuješ za dôležité uverejňovanie cudzojazyčných názvov plies v infoboxe? Pe3kZA (diskusia) 11:23, 19. november 2012 (UTC)

  • OK presuniem to do článku..

Základná škola Limbová 30, Žilina[upraviť zdroj]

Stop hand nuvola green.svg Oznam!
Do článku Základná škola Limbová 30, Žilina si pridal(a) materiál, ktorý je zrejmou kópiou z iného zdroja. Wikipédia neumožňuje na svojich stránkach umiestňovať materiály chránené autorskými právami, ktoré nemajú výslovné povolenie od držiteľa autorských práv. Je to potenciálne porušenie aplikovateľného práva a našich zásad. Text bol odstránený, prípadne nahradený inštrukciami, ako nedostatok napraviť a ďalšie informácie nájdeš aj na stránke Wikipédia:OTRS. Ďakujeme.

--–Bubamara 13:33, 19. november 2012 (UTC)

Nuvola apps ktip.png Tip!

Tlačidlo Zobraziť náhľad.png
Ďakujeme za Tvoje príspevky do Wikipédie. Ak prispievaš pomocou záložky Upraviť zdroj, chceme Ťa poprosiť, aby si skôr než článok uložíš, používal/a tlačidlo Zobraziť náhľad, ktoré je umiestnené hneď vedľa tlačidla Publikovať zmeny. Umožní Ti vidieť výsledok Tvojich úprav a korigovať ich ešte pred tým, než sa uložia do systému.

Ak prispievaš pomocou vizuálneho editora (záložka Upraviť), nepoužívaj tlačidlo Zverejniť zmeny po každej drobnej úprave – výslednú podobu článku vidíš v editore priebežne.

Opakovaným drobným opravovaním a ukladaním článku totiž vytváraš veľké množstvo verzií, ktoré zaťažujú servery Wikipédie a zneprehľadňujú nám kontrolu posledných úprav. Ďakujeme.

--Pe3kZA (diskusia) 11:12, 23. november 2012 (UTC)

- Zväčša som tam mal také menšie blbosti, čo som si ani nemyslel, že to zabudnem... Jurgi10.22 13:29, 23. november 2012 (UTC)

ZDROJE[upraviť zdroj]

Nazdar, ked robis v clankoch netrivialne zmeny patri sa udat zdroj z ktoreho cerpas. Urob tak pls. --Julo (diskusia) 14:09, 26. november 2012 (UTC)

A prosim ta mam dat zdroje do sekcie referencie, alebo do čoho.. (keď je to napr. z knihy) Jurgi10.22 (diskusia) 19:08, 26. november 2012 (UTC)
Ak pridavas vacsi text treba vytvorit kapitolu "Zdroje" a tam zdroj uviest, pozri napr. Spišský hrad. Ak pridavas mensiu informaciu k existujucemu textu je najlepsie pridat ju s referenciou na zdroj priamo v texte, pozri 'tag' "ref" v clankoch. Ozaj a text ktory pridavas nesmie byt pridany od slova do slova prepisany (okrem vyznacenych citatov), takze informacie je potrebne vhodne napisat do stylu encyklopedie. Je toho dost, ale ma to svoj zmysel. Diky. --Julo (diskusia) 19:42, 26. november 2012 (UTC)
Aj ja ĎAKUJEM, znovu som o niečo múdrejší. --Jurgi10.22 21:55, 26. november 2012 (UTC)

Upozornenie[upraviť zdroj]

Nuvola apps kate.png Oznam!
Ďakujeme Ti za informácie v článku Jóko Onová, no jeho spracovanie a/alebo rozsah zatiaľ nespĺňa požiadavky na encyklopedické heslo. Pokús sa prosím text upraviť, alebo rozšíriť aspoň do tej miery, aby sme ho mohli za článok naozaj považovať. Ak sa nám to ani spoločnými silami nepodarí, po 14 dňoch bude Tvoje dielo, vzhľadom na snahu udržať kvalitu, z Wikipédie odstránené. Ďakujeme za pochopenie.

Článok treba rozšíriť minimálne 2-3 vetami, jednovetové "články" sa tu obvykle mažú.--Rádiológ diskusia 18:17, 3. december 2012 (UTC)

Pracuje sa[upraviť zdroj]

Ahoj, šablóna "Pracuje sa" patrí na začiatok článku, aby to bolo hneď vidieť. Presuň ju, prosím Ťa, v článku Žilina. Maj sa. --Lalina (diskusia) 16:24, 4. december 2012 (UTC)

Daj si tú šablónu, prosím Ťa, na začiatok článku. --Lalina (diskusia) 23:15, 10. december 2012 (UTC)

Upozornenie[upraviť zdroj]

Nuvola apps kate.png Oznam!
Ďakujeme Ti za informácie v článku Framborská, no jeho spracovanie a/alebo rozsah zatiaľ nespĺňa požiadavky na encyklopedické heslo. Pokús sa prosím text upraviť, alebo rozšíriť aspoň do tej miery, aby sme ho mohli za článok naozaj považovať. Ak sa nám to ani spoločnými silami nepodarí, po 14 dňoch bude Tvoje dielo, vzhľadom na snahu udržať kvalitu, z Wikipédie odstránené. Ďakujeme za pochopenie.

K čomu je rozlišovačka, ktorá má len jeden odkaz a aj to červený (bez obsahu)? --Rádiológ diskusia 10:16, 25. december 2012 (UTC)