Diskusia s redaktorom:Opera Slovakia

z Wikipédie, slobodnej encyklopédie
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání
Tournesol.pngAhoj, Opera Slovakia. Vítame Ťa v slovenskej Wikipédii! / Welcome to the Slovak Wikipedia!
Slovenská Wikipédia je slovenská jazyková verzia Wikipédie, ktorá vznikla v októbri 2003 a k dnešnému dňu má 231 624 článkov.

Začal(a) si dobre a si na najlepšej ceste začať prispievať a pridávať množstvo dobrých článkov. Ďakujeme za Tvoj prínos k tvorbe encyklopédie a tešíme sa na spoluprácu. Veríme, že sa nám bude dobre spolu pracovať a že sa tu budeš medzi ostatnými cítiť príjemne.

Odporúčame Ti, aby si si prečítal/a nasledujúce stránky, ktoré Ti uľahčia prácu pri Tvojom upravovaní:

Gnome-help.svg Príručka Sandbox.png Pieskovisko
(miesto pre experimenty)

Gtk-dialog-info.svg Obsah Pomocníka Coffee cup flat.svg Kaviareň
(diskusia redaktorov)
QA icon.svg Často kladené otázky Unesco Cultural Heritage logo.svg Päť pilierov Wikipédie
Crystal Clear app kedit.png Prehľad editácie stránok Nuvola apps important yellow.svg Čo Wikipédia nie je

Na diskusných stránkach sa vždy podpisuj: stačí napísať 4 vlnovky ~~~~ alebo ich vložiť kliknutím na ikonu OOjs UI icon signature-ltr.svglište nad oknom na úpravu.

Naopak články sa nikdy nepodpisujú.

Tak ešte raz vitaj a ďakujeme za Tvoje príspevky. Dúfame, že sa tu uvidíme často.


If you have questions, comments, or something is not clear to you, or if you would like to know something about the Slovak Wikipedia, look at the Slovak Wikiembassy, where someone might even help you in your language :).


Nuvola apps kate.png Oznam!
Ďakujeme Ti za informácie v článku Opera Slovakia, no jeho spracovanie a/alebo rozsah zatiaľ nespĺňa požiadavky na encyklopedické heslo. Pokús sa prosím text upraviť, alebo rozšíriť aspoň do tej miery, aby sme ho mohli za článok naozaj považovať. Ak sa nám to ani spoločnými silami nepodarí, po 14 dňoch bude Tvoje dielo, vzhľadom na snahu udržať kvalitu, z Wikipédie odstránené. Ďakujeme za pochopenie.

--Jetam2 (diskusia) 19:27, 2. september 2017 (UTC)

Small wikipedia book.jpg Oznam
Vďaka za úpravy v článku Opera Slovakia, nie sú však dostatočne doložené zdrojmi. Nakoľko Wikipédia je založená na overiteľnosti poskytovaných informácií, je potrebné tvrdenia v článkoch dokladať citáciami spoľahlivých zdrojov. Ďakujeme za pochopenie.

--Jetam2 (diskusia) 19:27, 2. september 2017 (UTC)

Urgent[upraviť kód]

Nuvola apps kate.png Oznam!
Ďakujeme Ti za informácie v článku Rudolf Petrák, no jeho spracovanie a/alebo rozsah zatiaľ nespĺňa požiadavky na encyklopedické heslo. Pokús sa prosím text upraviť, alebo rozšíriť aspoň do tej miery, aby sme ho mohli za článok naozaj považovať. Ak sa nám to ani spoločnými silami nepodarí, po 14 dňoch bude Tvoje dielo, vzhľadom na snahu udržať kvalitu, z Wikipédie odstránené. Ďakujeme za pochopenie.

---OJJ 14:57, 16. september 2017 (UTC)

Externé odkazy[upraviť kód]

Zdravím. Nie je žiadúce vkladať tam navyše k odkazu na článok ešte aj odkaz na portál. Ak tam chcete zmienku o portáli, tak pls. nanajvýš v takejto podobe: [1]. --Teslaton (diskusia) 20:22, 15. september 2019 (UTC)

Ešte raz: nie je cieľom prepchávať externé odkazy zmienkami a extra odkazmi na subjekty, kam odkazy vedú: [2]. Nehovoriac o tom, že tých odkazov má byť zopár relevantných, nemá to byť vyčerpávajúca zbierka všetkého, čo o dotyčnom na tom-ktotom webe kedy vyšlo. Viď aj Čo Wikipédia nie je. --Teslaton (diskusia) 20:31, 15. september 2019 (UTC)

Blok na 10 minút, prosím rešpektujte vyššie uvedené. --Teslaton (diskusia) 20:35, 15. september 2019 (UTC)

Ad [3]: znova ten istý problém. --Teslaton (diskusia) 18:49, 19. október 2019 (UTC)