Diskusia s redaktorom:Salman Diweny

z Wikipédie, slobodnej encyklopédie
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání
Tournesol.pngAhoj, Salman Diweny. Vítame Ťa v slovenskej Wikipédii! / Welcome to the Slovak Wikipedia!
Slovenská Wikipédia je slovenská jazyková verzia Wikipédie, ktorá vznikla v októbri 2003 a k dnešnému dňu má 237 086 článkov.

Začal(a) si dobre a si na najlepšej ceste začať prispievať a pridávať množstvo dobrých článkov. Ďakujeme za Tvoj prínos k tvorbe encyklopédie a tešíme sa na spoluprácu. Veríme, že sa nám bude dobre spolu pracovať a že sa tu budeš medzi ostatnými cítiť príjemne.

Odporúčame Ti, aby si si prečítal/a nasledujúce stránky, ktoré Ti uľahčia prácu pri Tvojom upravovaní:

Gnome-help.svg Príručka Sandbox.png Pieskovisko
(miesto pre experimenty)

Gtk-dialog-info.svg Obsah Pomocníka Coffee cup flat.svg Kaviareň
(diskusia redaktorov)
QA icon.svg Často kladené otázky Unesco Cultural Heritage logo.svg Päť pilierov Wikipédie
Crystal Clear app kedit.png Wikitext Nuvola apps important yellow.svg Čo Wikipédia nie je

Na diskusných stránkach sa vždy podpisuj: stačí napísať 4 vlnovky ~~~~ alebo ich vložiť kliknutím na ikonu OOjs UI icon signature-ltr.svglište nad oknom na úpravu.

Naopak články sa nikdy nepodpisujú.

Tak ešte raz vitaj a ďakujeme za Tvoje príspevky. Dúfame, že sa tu uvidíme často.
Za uvítací výbor: Pe3kZA


If you have questions, comments, or something is not clear to you, or if you would like to know something about the Slovak Wikipedia, look at the Slovak Wikiembassy, where someone might even help you in your language :).

Kaplnka sv. Lazára[upraviť zdroj]

Stop hand nuvola green.svg Oznam!
Do článku Nová Bystrica (obec) si pridal(a) materiál, ktorý je zrejmou kópiou z iného zdroja. Wikipédia neumožňuje na svojich stránkach umiestňovať materiály chránené autorskými právami, ktoré nemajú výslovné povolenie od držiteľa autorských práv. Je to potenciálne porušenie aplikovateľného práva a našich zásad. Text bol odstránený, prípadne nahradený inštrukciami, ako nedostatok napraviť a ďalšie informácie nájdeš aj na stránke Wikipédia:OTRS. Ďakujeme.

Zdravím. Treba to sformulovať vlastnými slovami, aspoň ako v prípade čl. Vojenský a špitálsky rád svätého Lazara Jeruzalemského [1], doslovne preberať celé fragmenty by bolo možné jedine s písomným súhlasom (skutočného) autora. --Teslaton (diskusia) 19:39, 10. november 2015 (UTC)

Ahoj, mám povolenie od správcu stránky pre umiestnenie materiálu, ktorý bol odstránený. Ako postupovať, aby text mohol byť legálne zverejnený? Dakujem --Salman Diweny (diskusia) sa nepodpísal(a)
Postup viď Wikipédia:OTRS, súhlas od správcu je ale relevantný, len ak je on skutočným autorom toho textu. Najjednoduchšie by v každom prípade bolo naformulovať to vlastnými slovami. --Teslaton (diskusia) 19:43, 10. november 2015 (UTC)
Nevracaj tú úpravu bez vysvetlenia, pretože to potom vyzerá, že trváš na umiestnení prevzatého textu. To bude možné, až keď bude doručené prípadné potvrdenie cez OTRS. Ak to vraciaš preto, že to chceš preformulovať, uveď to do zhrnutia (je tak väčšia šanca, že ti to niekto nezruší, kým uložíš finálnu preformulovanú verziu). --Teslaton (diskusia) 20:12, 10. november 2015 (UTC)
Bol by som rád, keby si rešpektoval pravidlá; tebou vložený text je nateraz zneviditeľnený, pokým nepríde povolenie.Pe3kZA (diskusia) 21:13, 10. november 2015 (UTC)

Gregor III. Laham[upraviť zdroj]

Z článku Gregor III. Laham som vypustil informácie, ktoré do neho nepatria, keďže sa netýkajú osoby Gregora III. Zaslúžia si však samostatné články (každý rád), keďže sú naozaj zaujímavé. Váš pôvodný materiál je tu - http://sk.wikipedia.org/w/index.php?title=Gregor_III._Laham&oldid=6188870 -- Andreios (diskusia) 11:51, 4. január 2016 (UTC)

Marek Sobola[upraviť zdroj]

Ahoj, vďaka za nový článok s názvom Marek Sobola, skús prosím doplniť referencie a zdroje, článok je bez týchto náležitostí a hrozí, že bude zmazaný. Vďaka, ahoj. :) --Matematik777 (diskusia) 20:42, 15. november 2016 (UTC)

Henri d'Orléans[upraviť zdroj]

Ahoj, rozhodni sa, ktoré meno je správne, až sa môžu urobiť prípadné presmerovania. Nezakladaj však duplicitné stránky, ten smer nie je správny.--Pe3kZA 17:48, 6. január 2017 (UTC)