Diskusia s redaktorom:Samuel Kvasnica

z Wikipédie, slobodnej encyklopédie
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání
Tournesol.pngAhoj, Samuel Kvasnica. Vítame Ťa v slovenskej Wikipédii! / Welcome to the Slovak Wikipedia!
Slovenská Wikipédia je slovenská jazyková verzia Wikipédie, ktorá vznikla v októbri 2003 a k dnešnému dňu má 241 699 článkov.

Začal(a) si dobre a si na najlepšej ceste začať prispievať a pridávať množstvo dobrých článkov. Ďakujeme za Tvoj prínos k tvorbe encyklopédie a tešíme sa na spoluprácu. Veríme, že sa nám bude dobre spolu pracovať a že sa tu budeš medzi ostatnými cítiť príjemne.

Odporúčame Ti, aby si si prečítal/a nasledujúce stránky, ktoré Ti uľahčia prácu pri Tvojom upravovaní:

Gnome-help.svg Príručka Sandbox.png Pieskovisko
(miesto pre experimenty)

Gtk-dialog-info.svg Obsah Pomocníka Coffee cup flat.svg Kaviareň
(diskusia redaktorov)
QA icon.svg Často kladené otázky Unesco Cultural Heritage logo.svg Päť pilierov Wikipédie
Crystal Clear app kedit.png Wikitext Nuvola apps important yellow.svg Čo Wikipédia nie je

Na diskusných stránkach sa vždy podpisuj: stačí napísať 4 vlnovky ~~~~ alebo ich vložiť kliknutím na ikonu OOjs UI icon signature-ltr.svglište nad oknom na úpravu.

Naopak články sa nikdy nepodpisujú.

Tak ešte raz vitaj a ďakujeme za Tvoje príspevky. Dúfame, že sa tu uvidíme často.


If you have questions, comments, or something is not clear to you, or if you would like to know something about the Slovak Wikipedia, look at the Slovak Wikiembassy, where someone might even help you in your language :).

--Eryn Blaireová (diskusia) 14:27, 11. apríl 2022 (UTC)Odpovědět[odpovedať]

Diely raketoplánov[upraviť zdroj]

Ahoj. Vďaka za ochotu prispieť k téme raketoplánov. Pred vytvorením nového článku však, prosím, pozorne skontroluj, či sa článok o tejto téme už nenachádza na Wikipédii, hoci aj pod iným názvom. Napríklad raketoplán máme rozsiahlo popísaný v článkoch Space Shuttle, Družicový stupeň raketoplánu, Space Shuttle External Tank, Space Shuttle Solid Rocket Booster a Space Shuttle Main Engine.--Eryn Blaireová (diskusia) 14:27, 11. apríl 2022 (UTC)Odpovědět[odpovedať]

Misia na Mars[upraviť zdroj]

Nuvola apps kate.png Oznam!
Ďakujeme Ti za informácie v článku Misia na Mars, no jeho spracovanie a/alebo rozsah zatiaľ nespĺňa požiadavky na encyklopedické heslo. Pokús sa prosím text upraviť, alebo rozšíriť aspoň do tej miery, aby sme ho mohli za článok naozaj považovať. Ak sa nám to ani spoločnými silami nepodarí, po 14 dňoch bude pravdepodobne tvoja úprava, vzhľadom na snahu udržať kvalitu, z Wikipédie odstránená. Ďakujeme za pochopenie.

--Lalina (diskusia) 13:42, 27. jún 2022 (UTC)Odpovědět[odpovedať]

Sky Crane (kozmonautika)[upraviť zdroj]

Nuvola apps kate.png Oznam!
Ďakujeme Ti za informácie v článku Sky Crane (kozmonautika), no jeho spracovanie a/alebo rozsah zatiaľ nespĺňa požiadavky na encyklopedické heslo. Pokús sa prosím text upraviť, alebo rozšíriť aspoň do tej miery, aby sme ho mohli za článok naozaj považovať. Ak sa nám to ani spoločnými silami nepodarí, po 14 dňoch bude pravdepodobne tvoja úprava, vzhľadom na snahu udržať kvalitu, z Wikipédie odstránená. Ďakujeme za pochopenie.

--Lalina (diskusia) 02:07, 30. jún 2022 (UTC)Odpovědět[odpovedať]

Ešte doplním, aj keď neviem, či toto čítaš. Vyhni sa, prosím, zaraďovaniu článku do základných kategórií ako Vesmír či NASA. To sú príliš široké kategórie. Treba z nich vybrať čo najpresnejšiu podkategóriu. Tiež, prosím, dbaj na gramatickú úroveň článku. Tvoje články obsahujú veľa preklepov a nesprávne umiestnených interpunkčných znamienok. Je lepšie vytvoriť najprv článok na svojom pieskovisko alebo v offline režime, prečítať si ho s odstupom času, upravovať, vylepšovať. Možno sa tak vyhneš hrozbe okamžitých zmazaní.--Eryn Blaireová (diskusia) 10:38, 30. jún 2022 (UTC)Odpovědět[odpovedať]

Vytváranie zmätočného obsahu[upraviť zdroj]

Stop hand nuvola green.svg Oznam
Zistili sme, že experimentuješ s Wikipédiou. Tvoj experiment fungoval a následne bol odstránený. Ak chceš ďalej experimentovať, použi, prosím, svoje, alebo verejné pieskovisko a riaď sa pokynmi na ňom, pretože pokusy v článkoch sú zvyčajne rýchlo zmazané. Ak sa chceš dozvedieť o prispievaní do Wikipédie, pozri sa na stránku Vitajte vo Wikipédii.

Prosím, prestaňte vytvárať zmätočný obsah kníh o Marse viď vaše príspevky.--Róbert Jahoda (diskusia) 15:09, 1. júl 2022 (UTC)Odpovědět[odpovedať]

Upozornenie[upraviť zdroj]

Nuvola apps kate.png Oznam!
Ďakujeme Ti za informácie v článku Spaceflight simulator, no jeho spracovanie a/alebo rozsah zatiaľ nespĺňa požiadavky na encyklopedické heslo. Pokús sa prosím text upraviť, alebo rozšíriť aspoň do tej miery, aby sme ho mohli za článok naozaj považovať. Ak sa nám to ani spoločnými silami nepodarí, po 14 dňoch bude pravdepodobne tvoja úprava, vzhľadom na snahu udržať kvalitu, z Wikipédie odstránená. Ďakujeme za pochopenie.

--peko (diskusia) 19:56, 14. júl 2022 (UTC)Odpovědět[odpovedať]

Spaceflight simulator[upraviť zdroj]

Zdravím. Článok som presunul na Redaktor:Samuel Kvasnica/pieskovisko, v súčasnom stave to nie je na hlavný menný priestor a lehota urgentu už uplunula. Ďalší samostatný problém je s významnosťou, článok nestavia na žiadnom sekundárnom spoľahlivom zdroji. Primárne a komunitné nestačia. --Teslaton (diskusia) 13:46, 1. august 2022 (UTC)Odpovědět[odpovedať]