Diskusia s redaktorom:Martinlichner

z Wikipédie, slobodnej encyklopédie
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání
Small wikipedia book.jpg Oznam
Vďaka za úpravy, nie sú však dostatočne doložené zdrojmi. Nakoľko Wikipédia je založená na overiteľnosti poskytovaných informácií, je potrebné tvrdenia v článkoch dokladať citáciami spoľahlivých zdrojov. Ďakujeme za pochopenie.

-OJJ 13:49, 21. máj 2017 (UTC)


Small wikipedia book.jpg Oznam
Vďaka za úpravy v článku Ján I. (Anglicko), nie sú však dostatočne doložené zdrojmi. Nakoľko Wikipédia je založená na overiteľnosti poskytovaných informácií, je potrebné tvrdenia v článkoch dokladať citáciami spoľahlivých zdrojov. Ďakujeme za pochopenie.

--Teslaton (diskusia) 09:20, 15. jún 2017 (UTC)

Nuvola apps kate.png Oznam!
Ďakujeme Ti za informácie v článku Zaklínač 3: Divoký hon, no jeho spracovanie a/alebo rozsah zatiaľ nespĺňa požiadavky na encyklopedické heslo. Pokús sa prosím text upraviť, alebo rozšíriť aspoň do tej miery, aby sme ho mohli za článok naozaj považovať. Ak sa nám to ani spoločnými silami nepodarí, po 14 dňoch bude Tvoje dielo, vzhľadom na snahu udržať kvalitu, z Wikipédie odstránené. Ďakujeme za pochopenie.

--Pe3kZA 19:57, 19. júl 2017 (UTC)

Nuvola apps kate.png Oznam!
Ďakujeme Ti za informácie v článku Zaklínač 3: Divoký hon - Srdce z Kamene, no jeho spracovanie a/alebo rozsah zatiaľ nespĺňa požiadavky na encyklopedické heslo. Pokús sa prosím text upraviť, alebo rozšíriť aspoň do tej miery, aby sme ho mohli za článok naozaj považovať. Ak sa nám to ani spoločnými silami nepodarí, po 14 dňoch bude Tvoje dielo, vzhľadom na snahu udržať kvalitu, z Wikipédie odstránené. Ďakujeme za pochopenie.

--Pe3kZA 11:46, 21. júl 2017 (UTC)

Jackie Jackson[upraviť kód]

Nuvola apps kate.png Oznam!
Ďakujeme Ti za informácie v článku Jackie Jackson, no jeho spracovanie a/alebo rozsah zatiaľ nespĺňa požiadavky na encyklopedické heslo. Pokús sa prosím text upraviť, alebo rozšíriť aspoň do tej miery, aby sme ho mohli za článok naozaj považovať. Ak sa nám to ani spoločnými silami nepodarí, po 14 dňoch bude Tvoje dielo, vzhľadom na snahu udržať kvalitu, z Wikipédie odstránené. Ďakujeme za pochopenie.

--Lalina (diskusia) 15:16, 23. júl 2017 (UTC)

Tito Jackson[upraviť kód]

Nuvola apps kate.png Oznam!
Ďakujeme Ti za informácie v článku Tito Jackson, no jeho spracovanie a/alebo rozsah zatiaľ nespĺňa požiadavky na encyklopedické heslo. Pokús sa prosím text upraviť, alebo rozšíriť aspoň do tej miery, aby sme ho mohli za článok naozaj považovať. Ak sa nám to ani spoločnými silami nepodarí, po 14 dňoch bude Tvoje dielo, vzhľadom na snahu udržať kvalitu, z Wikipédie odstránené. Ďakujeme za pochopenie.

--Lalina (diskusia) 15:16, 23. júl 2017 (UTC)

Upozornenie[upraviť kód]

Ahoj, upozorňujem Ťa na nedokončené články, označené šablónou. Vytváraš stále nové, no žiadny nespĺňa kritériá wiki. Zameraj sa, prosím, na kvalitu, pretože inak robíš zbytočnú prácu a všetky články budú zmazané.--Pe3kZA 18:45, 23. júl 2017 (UTC)

Načo vytváraš ďalšie nekvalitné články, keď aj tak budú zmazané. Sú to všetko nekvalitné preklady s kopou chýb. --Gepetito (diskusia) 18:23, 28. júl 2017 (UTC)


Nuvola apps kate.png Oznam!
Ďakujeme Ti za informácie v článku Josep Maria Bartomeu, no jeho spracovanie a/alebo rozsah zatiaľ nespĺňa požiadavky na encyklopedické heslo. Pokús sa prosím text upraviť, alebo rozšíriť aspoň do tej miery, aby sme ho mohli za článok naozaj považovať. Ak sa nám to ani spoločnými silami nepodarí, po 14 dňoch bude Tvoje dielo, vzhľadom na snahu udržať kvalitu, z Wikipédie odstránené. Ďakujeme za pochopenie.

--Jetam2 (diskusia) 15:40, 29. júl 2017 (UTC)

Small wikipedia book.jpg Oznam
Vďaka za úpravy v článku Josep Maria Bartomeu, nie sú však dostatočne doložené zdrojmi. Nakoľko Wikipédia je založená na overiteľnosti poskytovaných informácií, je potrebné tvrdenia v článkoch dokladať citáciami spoľahlivých zdrojov. Ďakujeme za pochopenie.

--Jetam2 (diskusia) 15:40, 29. júl 2017 (UTC)

prestaň pridávať rozsiahle strojové preklady do wikipédie. --Gepetito (diskusia) 16:09, 27. august 2017 (UTC)


Stop hand nuvola green.svg Oznam
Zistili sme, že experimentuješ s Wikipédiou. Tvoj experiment fungoval a následne bol odstránený. Ak chceš ďalej experimentovať, použi, prosím, svoje, alebo verejné pieskovisko a riaď sa pokynmi na ňom, pretože pokusy v článkoch sú zvyčajne rýchlo zmazané. Ak sa chceš dozvedieť o prispievaní do Wikipédie, pozri sa na stránku Vitajte vo Wikipédii.

--Gepetito (diskusia) 19:22, 10. september 2017 (UTC)


Nuvola apps kate.png Oznam!
Ďakujeme Ti za informácie v článku Beat It, no jeho spracovanie a/alebo rozsah zatiaľ nespĺňa požiadavky na encyklopedické heslo. Pokús sa prosím text upraviť, alebo rozšíriť aspoň do tej miery, aby sme ho mohli za článok naozaj považovať. Ak sa nám to ani spoločnými silami nepodarí, po 14 dňoch bude Tvoje dielo, vzhľadom na snahu udržať kvalitu, z Wikipédie odstránené. Ďakujeme za pochopenie.

--Jetam2 (diskusia) 16:49, 11. september 2017 (UTC)

presunul som ti článok na pieskovisko - Redaktor:Martinlichner/pieskovisko, tam si to upravuj. --Gepetito (diskusia) 18:28, 15. september 2017 (UTC)

keď chceš ďalej upravovať článok Lionel Messi, tak si ho presuň na pieskovisko a tam si ho upravuj. alebo sa nauč po anglicky. na tvoje výplody z google prekladača tu nikto nie je zvedavý. --Gepetito (diskusia) 12:37, 1. október 2017 (UTC)
Small wikipedia book.jpg Oznam
Vďaka za úpravy v článku Andreas Vesalius, nie sú však dostatočne doložené zdrojmi. Nakoľko Wikipédia je založená na overiteľnosti poskytovaných informácií, je potrebné tvrdenia v článkoch dokladať citáciami spoľahlivých zdrojov. Ďakujeme za pochopenie.

Urgent[upraviť kód]

Zdravím. Ad Mehmed I.: šablóna {{urgentne upraviť}} slúži na označenie článkov v nevyhovujúcom stave so 14-dňovou lehotou na vylepšenie. Neodstraňuj ju pls. z článku, nechaj to na posúdenie iným redaktorom. Ak chceš, aby tu článok zostal, pokús sa ho uviesť do vyhovujúceho stavu (v tomto prípade je nevyhnutné, aby preklad zredigoval niekto dostatočne znalý slovenského jazyka, nedostatočne upravené strojové preklady sa na skwiki neakceptujú). --Teslaton (diskusia) 17:11, 16. október 2017 (UTC)