Wikipédia:Kaviareň/Novinky

z Wikipédie, slobodnej encyklopédie
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání

Stôl pre diskusiu o novinkách v Kaviarni sa používa na oznámenia o nových šablónach, wikiprojektoch, podrobnostiach a iných novinkách na Wikipédii.

Prosím, podpíšte sa menom a dátumom (použite ~~~~ alebo kliknite na symbol podpisu v paneli nástrojov).

Otvorte novú tému pri stole noviniek

Archív noviniek[upraviť | upraviť kód]

Diskusie pri tomto stole staršie ako 30 dní (dátum poslednej reakcie) sú presúvané do archívu.

Announcing a new wiki project! Welcome, Abstract Wikipedia[upraviť | upraviť kód]

Sent by m:User:Elitre (WMF) 20:10, 9. júl 2020 (UTC) - m:Special:MyLanguage/Abstract Wikipedia/July 2020 announcement

Wiki Loves the Olympics 2020[upraviť | upraviť kód]

Ahojte! Pozývam na zapojenie do súťaže na tému olympijských a paralympijských hier. Súťaže sa dá zúčastniť v ktoromkoľvek jazyku a trvá do 15. augusta. Viac info a registrácia je na Mete.--Jetam2 (diskusia) 17:17, 5. august 2020 (UTC)

Technical Wishes: FileExporter and FileImporter become default features on all Wikis[upraviť | upraviť kód]

Max Klemm (WMDE) 09:14, 6. august 2020 (UTC)

Branding zhrnutie[upraviť | upraviť kód]

Ahojte! Ak by niekoho zaujímal branding, tak na Mete pribudlo zhrnutie brandingového procesu určeného pre Správnu radu WMF.--Jetam2 (diskusia) 14:03, 6. august 2020 (UTC)

Doplnenie: počas augusta prebieha vyhodnocovanie dotazníkov a inej spätnej väzby. Zaslaných bolo 1080 individuálnych dotazníkov, 63 dotazníkov od pridružených organizácií (vrátane WMSK) a 8 dotazníkov od oddelní Wikimedia Foundation. Na konci septembra 2020 sa majú uskutočniť ďalšie stretnutia v rámci správnej rady Foundation kde sa rozhodne ako sa bude postupovať ďalej.--Jetam2 (diskusia) 16:27, 10. august 2020 (UTC)

Wiki miluje pamiatky 2020[upraviť | upraviť kód]

Ahojte! S radosťou oznamujeme, že WMSK bude tento rok organizovať už ôsmy ročník súťaže Wiki miluje pamiatky. Dôležitou zmenou je termín: súťaž bude prebiehať od 1. do 31. októbra (nie septembra ako obvykle). Aj keď sme pôvodne nechceli organizovať, nakopli nás tí, čo prejavili záujem. Budeme radi ak sa niekto chce pridať do organizačného tímu. Viac info budeme priebežne dodávať.--Jetam2 (diskusia) 20:41, 6. august 2020 (UTC)