Diskusia s redaktorom:62.168.13.101

z Wikipédie, slobodnej encyklopédie
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání

Nač má cenu nahrazovat jeden korektní tvar za druhý? -OJJ 15:59, 30. november 2018 (UTC)

Navrhujem články na preklad z češtiny[upraviť kód]

Podpis[upraviť kód]

Zdravím. Ad [1]: aký je dôvod nevložiť štandardný podpis príspevku (dokonca ani keď ťa na to explicitne vyzval filter)? --Teslaton (diskusia) 15:25, 23. február 2019 (UTC)

Zaregistruj sa[upraviť kód]

Nuvola apps ktip.png Tip!
Nuvola apps kdmconfig.png
Ďakujeme za Tvoje príspevky do Wikipédie. Chceme Ťa poprosiť, aby si neprispieval anonymne, ale zaregistroval sa ako jeden z redaktorov. Uľahčí to Tebe aj nám vzájomnú komunikáciu a spoluprácu na rozvoji Wikipédie a vyhneš sa tak prípadnému neželanému zablokovaniu alebo zneužitiu Tvojej identity.
Môžeš tak urobiť po kliknutí na tento odkaz. Ďakujeme.

--aRychlik (Diskusia) 11:34, 9. máj 2019 (UTC)

Nuvola apps ktip.png Ďakujeme!
Ďakujeme za Tvoj zásah v článku Šternberk. Wikipédia je wiki, takže každý môže ihneď upravovať skoro každý článok, čo občas prináša aj neželané úpravy. Ty si práve opravil veľmi závažnú chybu. Budeme radi, ak sa zaregistruješ a staneš sa naším pravidelným redaktorom. Môžeš si pozrieť prehľad editácie stránok alebo si vyskúšaj upravovanie článku nanečisto na našom pieskovisku. Noví prispievatelia sú vždy vítaní!
Nuvola apps ktip.png Ďakujeme!
Ďakujeme za Tvoj zásah v článku Nový Bydžov. Wikipédia je wiki, takže každý môže ihneď upravovať skoro každý článok, čo občas prináša aj neželané úpravy. Ty si práve opravil veľmi závažnú chybu. Budeme radi, ak sa zaregistruješ a staneš sa naším pravidelným redaktorom. Môžeš si pozrieť prehľad editácie stránok alebo si vyskúšaj upravovanie článku nanečisto na našom pieskovisku. Noví prispievatelia sú vždy vítaní!

--Spider 001757 (diskusia) 16:08, 18. máj 2019 (UTC)

Nuvola apps ktip.png Ďakujeme!
Ďakujeme za Tvoj zásah v článku Vrchný súd v Prahe. Wikipédia je wiki, takže každý môže ihneď upravovať skoro každý článok, čo občas prináša aj neželané úpravy. Ty si práve opravil veľmi závažnú chybu. Budeme radi, ak sa zaregistruješ a staneš sa naším pravidelným redaktorom. Môžeš si pozrieť prehľad editácie stránok alebo si vyskúšaj upravovanie článku nanečisto na našom pieskovisku. Noví prispievatelia sú vždy vítaní!

--Spider 001757 (diskusia) 13:26, 21. máj 2019 (UTC)

Nuvola apps ktip.png Ďakujeme!
Ďakujeme za Tvoj zásah v článku Chránená krajinná oblasť Český les. Wikipédia je wiki, takže každý môže ihneď upravovať skoro každý článok, čo občas prináša aj neželané úpravy. Ty si práve opravil veľmi závažnú chybu. Budeme radi, ak sa zaregistruješ a staneš sa naším pravidelným redaktorom. Môžeš si pozrieť prehľad editácie stránok alebo si vyskúšaj upravovanie článku nanečisto na našom pieskovisku. Noví prispievatelia sú vždy vítaní!

--aRychlik (Diskusia) 17:39, 21. máj 2019 (UTC)

@Spider 001757, ARychlik: netapetujte mu to tu pls. každý druhý deň týmito bannermi, dotyčný tu edituje dlhodobo a registrovať sa pravdepodobne neplánuje. Raz umiestniť výzvu na reg. je OK, ale opakované „výborné zásahy“ hraničia pri takomto poňatí s obťažovaním. --Teslaton (diskusia) 18:32, 21. máj 2019 (UTC)