Diskusia s redaktorom:ARychlik

z Wikipédie, slobodnej encyklopédie
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání
Tournesol.pngAhoj, ARychlik. Vítame Ťa v slovenskej Wikipédii! / Welcome to the Slovak Wikipedia!
Slovenská Wikipédia je slovenská jazyková verzia Wikipédie, ktorá vznikla v októbri 2003 a k dnešnému dňu má 229 054 článkov.

Začal(a) si dobre a si na najlepšej ceste začať prispievať a pridávať množstvo dobrých článkov. Ďakujeme za Tvoj prínos k tvorbe encyklopédie a tešíme sa na spoluprácu. Veríme, že sa nám bude dobre spolu pracovať a že sa tu budeš medzi ostatnými cítiť príjemne.

Odporúčame Ti, aby si si prečítal/a nasledujúce stránky, ktoré Ti uľahčia prácu pri Tvojom upravovaní:

Gnome-help.svg Príručka Sandbox.png Pieskovisko
(miesto pre experimenty)

Gtk-dialog-info.svg Obsah Pomocníka Beer mug.svg Krčma
(diskusia redaktorov)
QA icon.svg Často kladené otázky Unesco Cultural Heritage logo.svg Päť pilierov Wikipédie
Crystal Clear app kedit.png Prehľad editácie stránok Nuvola apps important yellow.svg Čo Wikipédia nie je

Na diskusných stránkach sa vždy podpisuj: stačí napísať 4 vlnovky ~~~~ alebo ich vložiť kliknutím na ikonu OOjs UI icon signature-ltr.svglište nad oknom na úpravu.

Naopak články sa nikdy nepodpisujú.

Tak ešte raz vitaj a ďakujeme za Tvoje príspevky. Dúfame, že sa tu uvidíme často.


If you have questions, comments, or something is not clear to you, or if you would like to know something about the Slovak Wikipedia, look at the Slovak Wikiembassy, where someone might even help you in your language :).


Nuvola apps ktip.png Tip!

Tlačidlo Zobraziť náhľad.png
Ďakujeme za Tvoje príspevky do Wikipédie. Ak prispievaš pomocou záložky Upraviť zdroj, chceme Ťa poprosiť, aby si skôr než článok uložíš, používal/a tlačidlo Zobraziť náhľad, ktoré je umiestnené hneď vedľa tlačidla Publikovať zmeny. Umožní Ti vidieť výsledok Tvojich úprav a korigovať ich ešte pred tým, než sa uložia do systému.

Ak prispievaš pomocou vizuálneho editora (záložka Upraviť), nepoužívaj tlačidlo Zverejniť zmeny po každej drobnej úprave – výslednú podobu článku vidíš v editore priebežne.

Opakovaným drobným opravovaním a ukladaním článku totiž vytváraš veľké množstvo verzií, ktoré zaťažujú servery Wikipédie a zneprehľadňujú nám kontrolu posledných úprav. Ďakujeme.

--Pe3kZA 16:48, 26. február 2018 (UTC)

Minecraft Pocket Edition[upraviť zdroj]

Zdravím. Obsah z toho hesla som ti presunul na redaktorské pieskovisko: Redaktor:ARychlik/pieskovisko. Pozri si pls. minimálny článok, overiteľnosť, spoľahlivé zdroje a encyklopedický štýl, navyše na pokrytie tejto témy stačí sekcia v hesle Minecraft (+ prípadné presmerovania), podobne ako to je riešené na iných wiki. --Teslaton (diskusia) 17:44, 26. február 2018 (UTC)

Ty čo vyvádzaš?!--Pe3kZA 12:48, 10. apríl 2018 (UTC)

Upozornenie[upraviť zdroj]

Nezakladaj prosím ďalšie články, pokiaľ nebudú upravené do akceptovateľnej podoby tie, čo si už založil. Momentálne sú štylisticky a jazykovo úplne nevyhovujúce. --Teslaton (diskusia) 19:36, 19. apríl 2018 (UTC)

Šablóna Minecraft[upraviť zdroj]

Ak máte nejaké otázky tak sem s nimi (Musia byť o tejto šablóne: Šablóna Minecraft) --ARychlik (diskusia) sa nepodpísal(a)

Pre info: rozdelenie na dva samostatné navboxy je úplne kontraproduktívne, na všetko zmysluplné, encyklopedicky významné bohate postačuje jeden navbox ({{Mojang}}. Idem to vrátiť späť. Skús pls. radšej namiesto šaškovania so šablónami a detinských samodiskusných vtákovín typu [1] napísať jeden prijateľný encyklopedický článok, tzn. taký čo nebude plný technických malicherností typu zoznamov verzií (encyklopédia nemá ambíciu suplovať changelogy), emotikonov, anglicko-slovenských skomolenín, atď. --Teslaton (diskusia) 16:23, 29. júl 2018 (UTC)

Microsoft Windows[upraviť zdroj]

Stop hand nuvola green.svg Oznam
Zistili sme, že experimentuješ s Wikipédiou. Tvoj experiment v článku Microsoft Windows fungoval a následne bol odstránený. Ak chceš ďalej experimentovať, použi, prosím, svoje, alebo verejné pieskovisko a riaď sa pokynmi na ňom, pretože pokusy v článkoch sú zvyčajne rýchlo zmazané. Ak sa chceš dozvedieť o prispievaní do Wikipédie, pozri sa na stránku Vitajte vo Wikipédii.

--Teslaton (diskusia) 15:58, 25. júl 2018 (UTC)

Prázdne články rokov v ďalekej budúcnosti[upraviť zdroj]

Zdravím. Nezakladaj pls. dummy články budúcich rokov, nemá to v takejto podobe absolútne žiadnu pridanú hodnotu ani zmysel. --Teslaton (diskusia) 22:16, 23. október 2018 (UTC)

100wikidays[upraviť zdroj]

Skúsim 100 wikidays od 17.11.!

Upozornenie[upraviť zdroj]

Dávam Ti do pozornosti viaceré šablóny {{Pracuje sa}}, ktoré si vložil do článkov. Bolo by vhodné začať riešiť všetky tie urgenty, ak nemajú byť zmazané... Keď si sa dal na výzvu ;) Pe3kZA 20:13, 27. november 2018 (UTC)

Ahoj, rád by som ťa poprosil, aby si svojim článkom venoval pri prekladoch podstatne vyššiu pozornosť. Značné časti sú prakticky nezrozumiteľné, je to treba po tebe celé prerábať a premazávať - zbytočne tak pridávaš robotu ostatným. Menej je niekedy viac. Vďaka. Smrtihlav (diskusia) 09:11, 2. december 2018 (UTC)


Nuvola apps kate.png Oznam!
Ďakujeme Ti za informácie v článku Epic Games, no jeho spracovanie a/alebo rozsah zatiaľ nespĺňa požiadavky na encyklopedické heslo. Pokús sa prosím text upraviť, alebo rozšíriť aspoň do tej miery, aby sme ho mohli za článok naozaj považovať. Ak sa nám to ani spoločnými silami nepodarí, po 14 dňoch bude Tvoje dielo, vzhľadom na snahu udržať kvalitu, z Wikipédie odstránené. Ďakujeme za pochopenie.

--Smrtihlav (diskusia) 09:24, 2. december 2018 (UTC)

Presuny na piesok[upraviť zdroj]

Ahoj. Portál videohry som ti presunul naspäť na piesok2 a Ako vytvorič šablónu na piesok4, ak by si chcel na nich ešte robiť. Veľa zdaru!--Jetam2 (diskusia) 20:14, 7. december 2018 (UTC)

Wikipédia nie je manuál ani návod[upraviť zdroj]

Ahoj, rád by som ťa upozornil, že Wikipédia nie je určená na detailné popisy mechanizmov hier, návodov na ne a zmien v nich. Viď tvoje príspevky ohľadne Fortnite. Takéto texty budú odtiaľto odstránené, tak si s tým zbytočne nerob robotu. Smrtihlav (diskusia) 11:41, 13. december 2018 (UTC)

Hytale[upraviť zdroj]

V najbližších dňoch začnem pracovať na článku [2] (toto je link na Wikidata), alebo tzv. Minecraft 2.0. Teraz pár informácii nájdete na En(anglická), it(talianska) a ja(japonská) wikipédii.


Stop hand nuvola green.svg Oznam
Zistili sme, že experimentuješ s Wikipédiou. Tvoj experiment fungoval a následne bol odstránený. Ak chceš ďalej experimentovať, použi, prosím, svoje, alebo verejné pieskovisko a riaď sa pokynmi na ňom, pretože pokusy v článkoch sú zvyčajne rýchlo zmazané. Ak sa chceš dozvedieť o prispievaní do Wikipédie, pozri sa na stránku Vitajte vo Wikipédii.

--2A02:AB04:53F:2F00:649C:4566:9548:99D8 14:44, 24. marec 2019 (UTC)