Diskusia s redaktorom:Luky001

z Wikipédie, slobodnej encyklopédie
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání
Tournesol.pngAhoj, Luky001. Vítame Ťa v slovenskej Wikipédii! / Welcome to the Slovak Wikipedia!
Slovenská Wikipédia je slovenská jazyková verzia Wikipédie, ktorá vznikla v októbri 2003 a k dnešnému dňu má 227 784 článkov.

Začal(a) si dobre a si na najlepšej ceste začať prispievať a pridávať množstvo dobrých článkov. Ďakujeme za Tvoj prínos k tvorbe encyklopédie a tešíme sa na spoluprácu. Veríme, že sa nám bude dobre spolu pracovať a že sa tu budeš medzi ostatnými cítiť príjemne.

Odporúčame Ti, aby si si prečítal/a nasledujúce stránky, ktoré Ti uľahčia prácu pri Tvojom upravovaní:

Gnome-help.svg Príručka Sandbox.png Pieskovisko
(miesto pre experimenty)

Gtk-dialog-info.svg Obsah Pomocníka Beer mug.svg Krčma
(diskusia redaktorov)
QA icon.svg Často kladené otázky Unesco Cultural Heritage logo.svg Päť pilierov Wikipédie
Crystal Clear app kedit.png Prehľad editácie stránok Nuvola apps important yellow.svg Čo Wikipédia nie je

Na diskusných stránkach sa vždy podpisuj: stačí napísať 4 vlnovky ~~~~ alebo ich vložiť kliknutím na ikonu OOjs UI icon signature-ltr.svglište nad oknom na úpravu.

Naopak články sa nikdy nepodpisujú.

Tak ešte raz vitaj a ďakujeme za Tvoje príspevky. Dúfame, že sa tu uvidíme často.


If you have questions, comments, or something is not clear to you, or if you would like to know something about the Slovak Wikipedia, look at the Slovak Wikiembassy, where someone might even help you in your language :).

--Gepetito (diskusia) 29. 10. 2016, 12:33 (UTC)

Zoznam železničných tratí na Slovensku[upraviť zdroj]

Ahoj, pozor na takéto úpravy, ktorými vzniká viac škody ako úžitku. Netreba tiež zdvojovať wikilinky, no hlavne vždy pred uložením zmien použi náhľad, aby si videl, ako sa tvoja úprava prejaví na článku.--Pe3kZA 12:04, 7. august 2017 (UTC)

Popis[upraviť zdroj]

Ahoj, na margo tvojich úprav len taký detail - stačí popisok „wikilinky“. Tebou použitý „stránka bola presunutá“ mi príde zbytočne mätúci ;) --Pe3kZA 09:41, 12. júl 2018 (UTC)

Ďakujem za upozornenie, do budúcna na to budem pamätať. --Luky001 (diskusia) 20:19, 16. júl 2018 (UTC)

Ahoj Luky, pozri sa ešte na ten nový článok, oprav nepodarené formulácie a najmä tie cudzie slová! Nerobíme hybrid slovenčiny ;) --Pe3kZA 09:41, 27. august 2018 (UTC)

Spin-off pokiaľ viem, nemá slovenský preklad, aj na našej sk wiki je to spin-off. A samozrejme na článku ešte popracujem. Pokúsim sa dohľadať aj názvy filmov po slovensky, ale väčšina z nich nemá slovenský preklad, alebo sú na ČSFD uvedené len české názvy. --Luky001 (diskusia) 09:45, 27. august 2018 (UTC)

Prekladová šablóna[upraviť zdroj]

Pri preklade z iných wiki (napr. tu) sa používa prekladová šablóna {{Preklad}}. Vďaka.--Jetam2 (diskusia) 08:46, 8. september 2018 (UTC)

Trochu som túto správu nepochopil, lebo o šablóne viem, pri prekladoch z iných wiki ju používam a aj na v článku o Phoebe Buffatovej som ju použil. Aj tak ale ďakujem za upozornenie. --Luky001 (diskusia) 17:53, 11. september 2018 (UTC)