Diskusia s redaktorom:FrantisekKorbel

z Wikipédie, slobodnej encyklopédie
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání
Tournesol.pngAhoj, FrantisekKorbel. Vítame Ťa v slovenskej Wikipédii! / Welcome to the Slovak Wikipedia!
Slovenská Wikipédia je slovenská jazyková verzia Wikipédie, ktorá vznikla v októbri 2003 a k dnešnému dňu má 236 115 článkov.

Začal(a) si dobre a si na najlepšej ceste začať prispievať a pridávať množstvo dobrých článkov. Ďakujeme za Tvoj prínos k tvorbe encyklopédie a tešíme sa na spoluprácu. Veríme, že sa nám bude dobre spolu pracovať a že sa tu budeš medzi ostatnými cítiť príjemne.

Odporúčame Ti, aby si si prečítal/a nasledujúce stránky, ktoré Ti uľahčia prácu pri Tvojom upravovaní:

Gnome-help.svg Príručka Sandbox.png Pieskovisko
(miesto pre experimenty)

Gtk-dialog-info.svg Obsah Pomocníka Coffee cup flat.svg Kaviareň
(diskusia redaktorov)
QA icon.svg Často kladené otázky Unesco Cultural Heritage logo.svg Päť pilierov Wikipédie
Crystal Clear app kedit.png Wikitext Nuvola apps important yellow.svg Čo Wikipédia nie je

Na diskusných stránkach sa vždy podpisuj: stačí napísať 4 vlnovky ~~~~ alebo ich vložiť kliknutím na ikonu OOjs UI icon signature-ltr.svglište nad oknom na úpravu.

Naopak články sa nikdy nepodpisujú.

Tak ešte raz vitaj a ďakujeme za Tvoje príspevky. Dúfame, že sa tu uvidíme často.
Za uvítací výbor: Amonet


If you have questions, comments, or something is not clear to you, or if you would like to know something about the Slovak Wikipedia, look at the Slovak Wikiembassy, where someone might even help you in your language :).

Bratislavské ulice[upraviť kód]

Ahoj. Vďaka za nové články o bratislavských uliciach. Pri názvoch článkov treba vždy rozlišovať, či ulica s tým istým názvom existuje aj niekde inde a vtedy je potrebné dať do zátvorky mesto. Teda napríklad Haburská ulica (Bratislava) je v poriadku, pretože existuje Haburská ulica aj v Košiciach a Prešove, viď túto rozlišovačku. V prípade Medzilaboreckej ulice je to však iné. Tá bratislavská je jediná, preto názov článku má byť Medzilaborecká ulica, bez zátvorky. Maj sa.--Zajano (diskusia) 22:25, 7. november 2015 (UTC)

Medzinárodná asociácia pre výskum mieru[upraviť kód]

Nuvola apps kate.png Oznam!
Ďakujeme Ti za informácie v článku Medzinárodná asociácia pre výskum mieru, no jeho spracovanie a/alebo rozsah zatiaľ nespĺňa požiadavky na encyklopedické heslo. Pokús sa prosím text upraviť, alebo rozšíriť aspoň do tej miery, aby sme ho mohli za článok naozaj považovať. Ak sa nám to ani spoločnými silami nepodarí, po 14 dňoch bude tvoja úprava, vzhľadom na snahu udržať kvalitu, z Wikipédie odstránená. Ďakujeme za pochopenie.

--Lalina (diskusia) 16:02, 4. december 2015 (UTC)


Small wikipedia book.jpg Oznam
Vďaka za úpravy v článku Vysoká škola DTI, nie sú však dostatočne doložené zdrojmi. Nakoľko Wikipédia je založená na overiteľnosti poskytovaných informácií, je potrebné tvrdenia v článkoch dokladať citáciami spoľahlivých zdrojov. Ďakujeme za pochopenie.

--BT 11:17, 23. február 2017 (UTC)

Články o hoteloch[upraviť kód]

Dobrý deň. V článkoch o hoteloch používate nedostatočné zdroje: amatérske stránky a podobne. Preto som do nich dal {{urgentne upraviť}}. Vasiľ (diskusia) 06:11, 6. apríl 2017 (UTC)

Vasiľ, to dúfam nemyslíš vážne. --Wizzard (diskusia) 06:23, 6. apríl 2017 (UTC)
Myslím. Prečo ti to príde ako taký neskutočný krok? Vasiľ (diskusia) 06:24, 6. apríl 2017 (UTC)
Neviem čo je zrazu zlé na amatérskych stránkach. Každý predsa vie, že tie hotely existujú a informácie sú zrejme všeobecne známe. --Wizzard (diskusia) 06:27, 6. apríl 2017 (UTC)
To nie je „zrazu“. To je tak stále. A zlé je to, že rozhodne to nie je spoľahlivý zdroj. To sú len stránky pre turistov (a príde mi, že dosť reklamné). Vasiľ (diskusia) 06:32, 6. apríl 2017 (UTC)
To, že sú to reklamné stránky alebo pre turistov predsa neznamená, že by tam mali byť nesprávne informácie o polohe hotela, o bývalom názve alebo o dátume výstavby. V článkoch nie sú žiadne reklamné informácie. --Wizzard (diskusia) 06:40, 6. apríl 2017 (UTC)
Pokojne znamená, to skutočne nie sú dobré zdroje. Vasiľ (diskusia) 07:21, 7. apríl 2017 (UTC)
Musím súhlasiť s Wizzardom.--Lalina (diskusia) 11:13, 7. apríl 2017 (UTC)
Možno by sa mohol vyjadriť aj samotný František, prípadne pozrieť nejaké iné zdroje, ak o nejakých v--ie. --Wizzard (diskusia) 10:12, 7. apríl 2017 (UTC)
Nuvola apps kate.png Oznam!
Ďakujeme Ti za informácie v článku Základná škola (Bratislava, Kulíškova 8), no jeho spracovanie a/alebo rozsah zatiaľ nespĺňa požiadavky na encyklopedické heslo. Pokús sa prosím text upraviť, alebo rozšíriť aspoň do tej miery, aby sme ho mohli za článok naozaj považovať. Ak sa nám to ani spoločnými silami nepodarí, po 14 dňoch bude tvoja úprava, vzhľadom na snahu udržať kvalitu, z Wikipédie odstránená. Ďakujeme za pochopenie.

--BT 18:57, 20. apríl 2017 (UTC)

Dvojvetné články[upraviť kód]

Zdržte sa zakladania dvojvetných článkov, bez sekundárnych zdrojov, ktoré nespĺňajú ani kritériá minimálneho článku, navyše so spornou významnosťou. --BT 19:16, 20. apríl 2017 (UTC)

Pôvod názvov ulíc[upraviť kód]

Zdravím! Do článkov pri informácii o pôvode mien ulíc cituješ mestské stránky. Na týchto stránkach však info o pôvode nie sú. Cituj, prosím, dôslednejšie. Vďaka!--Jetam2 (diskusia) 09:25, 4. máj 2017 (UTC)

Opätovne na to musím upozorniť. Prosím dodržuj citácie!--Jetam2 (diskusia) 18:33, 5. jún 2017 (UTC)

Poľnohospodárske družstvo Vajnory[upraviť kód]

Zdravím. Mám pochybnosti, či je predmet článku Poľnohospodárske družstvo Vajnory encyklopedicky významný v zmysle 2NNSZ. Ak tak tam treba tie sekundárne zdroje, ktoré o družstve netriviálne pojednávajú, doplniť. --Teslaton (diskusia) 18:14, 18. september 2017 (UTC)

Nuvola apps kate.png Oznam!
Ďakujeme Ti za informácie v článku Očná optika, no jeho spracovanie a/alebo rozsah zatiaľ nespĺňa požiadavky na encyklopedické heslo. Pokús sa prosím text upraviť, alebo rozšíriť aspoň do tej miery, aby sme ho mohli za článok naozaj považovať. Ak sa nám to ani spoločnými silami nepodarí, po 14 dňoch bude tvoja úprava, vzhľadom na snahu udržať kvalitu, z Wikipédie odstránená. Ďakujeme za pochopenie.

--BT 20:02, 10. december 2017 (UTC)

Jančura[upraviť kód]

Ahoj! Ten Jančura je preklad, nie? Díky!--Jetam2 (diskusia) 14:20, 8. júl 2018 (UTC)

Zatmenie Mesiaca 27. júla 2018[upraviť kód]

Nuvola apps kate.png Oznam!
Ďakujeme Ti za informácie v článku Zatmenie Mesiaca 27. júla 2018, no jeho spracovanie a/alebo rozsah zatiaľ nespĺňa požiadavky na encyklopedické heslo. Pokús sa prosím text upraviť, alebo rozšíriť aspoň do tej miery, aby sme ho mohli za článok naozaj považovať. Ak sa nám to ani spoločnými silami nepodarí, po 14 dňoch bude tvoja úprava, vzhľadom na snahu udržať kvalitu, z Wikipédie odstránená. Ďakujeme za pochopenie.

--Pelex (diskusia) 08:13, 31. júl 2018 (UTC)

Ivana Molnárová[upraviť kód]

Ahoj, z článku by si mal odstrániť referenciu na LinkedIn, lebo na Wikipédiu nepatria odkazy na sociálne siete. Ďakujem.--Spider 001757 (diskusia) 14:11, 12. máj 2019 (UTC)

Cambridge Business School[upraviť kód]

Je mi ľúto ale v súčasnom stave je to viac reklama a všeličo iné, ako encyklopedický článok. Článok som označil na urgentnú úpravu.--Pelex (diskusia) 22:11, 29. september 2019 (UTC)