Diskusia s redaktorom:Human.

z Wikipédie, slobodnej encyklopédie
Prejsť na: navigácia, hľadanie
Crystal Clear app error.png
Ak ja chcem niečo od Teba, napíšem Ti to do Tvojej diskusie, odpovedz mi prosím tam.

Pokiaľ chceš niečo Ty, napíš mi sem, odpoviem tu. Nové príspevky sa pridávajú na koniec.


Pokojne mi môžeš tykať.
Crystal Clear app kedit.png

Panama[upraviť zdroj]

Aj si domyslel následky presunu? Na pôvodnú stránku smerujú desiatky wl., ako to budeš riešiť? Po zmazaní budú nefunkčné!--Pe3kZA (diskusia) 14:43, 4. jún 2014 (UTC)

Presunula som naspäť, text ak si nejaký prekladal z cs wiki, som vložila celý do tvojho pieskoviska Redaktor:Human./pieskovisko. --–Bubamaradisk. 16:07, 4. jún 2014 (UTC)
Poznámka. Nabudúce nepresúvaj stránky nevhodne. Stráca sa pritom história stránky a zabíja čas redaktorov, ktorí po tebe upratujú. --–Bubamaradisk. 16:10, 4. jún 2014 (UTC)
Tak stačilo nechať potom Panama (štát) ako presmerovačku na Panama, nie? Však to Panama bola pôvodne rozlišovačka, čiže na to by v článkoch nemali byť linky. --Human. (diskusia) 17:46, 4. jún 2014 (UTC)

Kategória v článku Putin[upraviť zdroj]

Ahoj, v článkoch ktoré používajú správne upravenú šablónu:infobox osobnosť nie je potrebné vkladať manuálne kategórie ohľadom rokov ich narodenia/úmrtia. Deje sa tak automaticky.--Pelex (diskusia) 14:04, 29. október 2014 (UTC)

Dik za upozornenie. --Human. (diskusia) 14:13, 29. október 2014 (UTC)

Požadavek na zdroj - Zubná pasta[upraviť zdroj]

Zdravím. Na slovenské Wikipedii je zvykem bez zdůvodnění odstranit požadavek na zdroj, i když je v diskuzi příslušného článku uvedeno, proč stávající zdroj není vhodný a je na místě požadovat zdroj?--89.176.85.137 19:10, 3. december 2014 (UTC)

Zdravím, ospravedlňujem sa, nevšimol som si. --Human. (diskusia) 22:08, 3. december 2014 (UTC)
Omlouvám se, pokud to vyznělo ironicky. Odkaz byl vložen na facebookové stránky českých skeptiku, tak jsem jednal. Když jste dotaz odstranil, tak jsem si myslel, že někde proběhla diskuze např. o vhodnosti či nevhodnosti zdrojování prof. Struneckou a tak jsem byl zvědavý. Přeji hezký den.--89.176.85.137 23:52, 3. december 2014 (UTC)

PRÁVO A SPRAVODLIVOSŤ[upraviť zdroj]

Zdravím.

1. Názov strany sa píše PRÁVO A SPRAVODLIVOSŤ 2. Strana NEPOUŽÍVA skratku, nemá ju vôbec registrovanú!!!! To že ju štatistický úrad z praktických dôvodov používa (celý názov sa do veľa grafov akosi nezmestí) neznamená, že to je tak aj správne. Treba si prečítať stanovy. Viem prečo som to do článku dal. Ďakujem. Nesedia taktiež farby. Ako tam mám dať logo strany, poprípade Puškárovu foto? A aj noviny, ktoré sú tam dané ako stranícke, vydáva skôr SHO, ale keďže úzko spolupracujeme, tak to nieje až taký problém. Ale strana má aj svoje s rovnomenným názvom. --René Hruboš sa nepodpísal(a)

Zdravím. Názov strany je tam potom správne. Vetu o tej skratke som aspoň preformuloval. Ak farby nesedia, tak ich stačí upraviť – Tabuľka farieb. Pre použitie obrázku na Wikipédii je potrebné ho nahrať na Wikimedia Commons a musí mať slobodnú licenciu (inak ho nie je možné použiť na Wikipédii alebo Commons). Noviny som tam doplnil. --Human. (diskusia) 00:02, 28. júl 2015 (UTC)

Andrej Danko[upraviť zdroj]

Ahoj Human. Hodnosti vojakov v zálohe sa u politikov v článkoch na Wikipédii neuvádzajú pred akademickým titulom a to ani v prípade módnej vlny, ako je to v súčastnosti u Andreja Danka. Vyšantiť sa môžeš na Necyklopédii. Pokračovanie takýchto editov môže viesť k Tvojmu zablokovaniu.--ILoveJuice (diskusia) 19:07, 23. január 2017 (UTC)

@ILoveJuice: Zmierni, prosím, tón. Vracanie úprav bez vysvetlenia/s arogantným tónom tiež nie je kóšer. Osobne som tiež proti uvádzaniu, ale dá sa to vykomunikovať. Vďaka! --Jetam2 (diskusia) 19:43, 23. január 2017 (UTC)