Diskusia s redaktorom:Martinkasman

Page contents not supported in other languages.
z Wikipédie, slobodnej encyklopédie
Tournesol.pngAhoj, Martinkasman. Vítame Ťa v slovenskej Wikipédii! / Welcome to the Slovak Wikipedia!
Slovenská Wikipédia je slovenská jazyková verzia Wikipédie, ktorá vznikla v októbri 2003 a k dnešnému dňu má 243 663 článkov.

Začal(a) si dobre a si na najlepšej ceste začať prispievať a pridávať množstvo dobrých článkov. Ďakujeme za Tvoj prínos k tvorbe encyklopédie a tešíme sa na spoluprácu. Veríme, že sa nám bude dobre spolu pracovať a že sa tu budeš medzi ostatnými cítiť príjemne.

Odporúčame Ti, aby si si prečítal/a nasledujúce stránky, ktoré Ti uľahčia prácu pri Tvojom upravovaní:

Gnome-help.svg Príručka Sandbox.png Pieskovisko
(miesto pre experimenty)

Gtk-dialog-info.svg Obsah Pomocníka Coffee cup flat.svg Kaviareň
(diskusia redaktorov)
QA icon.svg Často kladené otázky Unesco Cultural Heritage logo.svg Päť pilierov Wikipédie
Crystal Clear app kedit.png Wikitext Nuvola apps important yellow.svg Čo Wikipédia nie je

Na diskusných stránkach sa vždy podpisuj: stačí napísať 4 vlnovky ~~~~ alebo ich vložiť kliknutím na ikonu OOjs UI icon signature-ltr.svglište nad oknom na úpravu.

Naopak články sa nikdy nepodpisujú.

Tak ešte raz vitaj a ďakujeme za Tvoje príspevky. Dúfame, že sa tu uvidíme často.
Za uvítací výbor: helix84


If you have questions, comments, or something is not clear to you, or if you would like to know something about the Slovak Wikipedia, look at the Slovak Wikiembassy, where someone might even help you in your language :).

Zázračný ateliér[upraviť zdroj]

Stop hand nuvola green.svg Oznam!
Do článku Zázračný ateliér si pridal(a) materiál, ktorý je zrejmou kópiou z iného zdroja. Wikipédia neumožňuje na svojich stránkach umiestňovať materiály chránené autorskými právami, ktoré nemajú výslovné povolenie od držiteľa autorských práv. Je to potenciálne porušenie aplikovateľného práva a našich zásad. Text bol odstránený, prípadne nahradený inštrukciami, ako nedostatok napraviť a ďalšie informácie nájdeš aj na stránke Wikipédia:OTRS. Ďakujeme.

(zrejmá kópia zo stránok rtvs.sk).--Pelex (diskusia) 14:39, 4. november 2014 (UTC)Odpovědět[odpovedať]

MFA a kopírovanie[upraviť zdroj]

Zdravím. Prestaň vkladať odkaz na stránku tv-archiv.sk. Je to skopírovaný obsah z csfd.cz so žiadnou pridanou hodnotou. Stránka je obsahový spam a preto odkazy na ňu odstraňujem. Vasiľ (diskusia) 10:01, 9. máj 2015 (UTC)Odpovědět[odpovedať]

Ahoj. Stranka tv-archiv.sk ma skutocne skopirovane obsahy asi zo 20 inych stranok. Medzi nimi sa nachadza aj stranka csfd.cz, no najviac je to zo stranky imdb.com. Oproti stranke csdf, (len pre priklad) obsahuje ku kazdemu filmu, ci serialu aj mena postav s hercami, ktori ich hrali, ci dabovali. Casto aj charasteriku jednotlivych postav. Nesuhlasim s tym, ze tato stranka je obsahovy spam. kekso (diskusia) 21:13, 31. október 2015 (UTC)Odpovědět[odpovedať]

Tvoja tvár znie povedome[upraviť zdroj]

Nuvola apps kate.png Oznam!
Ďakujeme Ti za informácie v článku Tvoja tvár znie povedome, no jeho spracovanie a/alebo rozsah zatiaľ nespĺňa požiadavky na encyklopedické heslo. Pokús sa prosím text upraviť, alebo rozšíriť aspoň do tej miery, aby sme ho mohli za článok naozaj považovať. Ak sa nám to ani spoločnými silami nepodarí, po 14 dňoch bude pravdepodobne tvoja úprava, vzhľadom na snahu udržať kvalitu, z Wikipédie odstránená. Ďakujeme za pochopenie.

--Pelex (diskusia) 13:17, 16. marec 2016 (UTC)Odpovědět[odpovedať]


Nuvola apps kate.png Oznam!
Ďakujeme Ti za informácie v článku Hriešny tanec, no jeho spracovanie a/alebo rozsah zatiaľ nespĺňa požiadavky na encyklopedické heslo. Pokús sa prosím text upraviť, alebo rozšíriť aspoň do tej miery, aby sme ho mohli za článok naozaj považovať. Ak sa nám to ani spoločnými silami nepodarí, po 14 dňoch bude pravdepodobne tvoja úprava, vzhľadom na snahu udržať kvalitu, z Wikipédie odstránená. Ďakujeme za pochopenie.

--Teslaton (diskusia) 26. 9. 2016, 20:29 (UTC)


Nuvola apps kate.png Oznam!
Ďakujeme Ti za informácie v článku Croton lechleri, no jeho spracovanie a/alebo rozsah zatiaľ nespĺňa požiadavky na encyklopedické heslo. Pokús sa prosím text upraviť, alebo rozšíriť aspoň do tej miery, aby sme ho mohli za článok naozaj považovať. Ak sa nám to ani spoločnými silami nepodarí, po 14 dňoch bude pravdepodobne tvoja úprava, vzhľadom na snahu udržať kvalitu, z Wikipédie odstránená. Ďakujeme za pochopenie.

--Pe3kZA 18:50, 5. apríl 2018 (UTC)Odpovědět[odpovedať]

Nuvola apps kate.png Oznam!
Ďakujeme Ti za informácie v článku Meryem, no jeho spracovanie a/alebo rozsah zatiaľ nespĺňa požiadavky na encyklopedické heslo. Pokús sa prosím text upraviť, alebo rozšíriť aspoň do tej miery, aby sme ho mohli za článok naozaj považovať. Ak sa nám to ani spoločnými silami nepodarí, po 14 dňoch bude pravdepodobne tvoja úprava, vzhľadom na snahu udržať kvalitu, z Wikipédie odstránená. Ďakujeme za pochopenie.

--ScholastikosSVK (diskusia) 17:26, 24. máj 2021 (UTC)Odpovědět[odpovedať]