Diskusia s redaktorom:80.242.33.210

z Wikipédie, slobodnej encyklopédie
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání
Nuvola apps ktip.png Tip!
Nuvola apps kdmconfig.png
Ďakujeme za Tvoje príspevky do Wikipédie. Chceme Ťa poprosiť, aby si neprispieval anonymne, ale zaregistroval sa ako jeden z redaktorov. Uľahčí to Tebe aj nám vzájomnú komunikáciu a spoluprácu na rozvoji Wikipédie a vyhneš sa tak prípadnému neželanému zablokovaniu alebo zneužitiu Tvojej identity.
Môžeš tak urobiť po kliknutí na tento odkaz. Ďakujeme.

Zoologická záhrada[upraviť kód]

Na wikipédii nesmie byť skopírovaný text od slova do slova, aby som predišiel tomu aby iný redaktor umiestnil šablónu copyvio v článku Zoologická záhrada. Odstránil som kópiu textu a toto upozornenie som Vám dal sem: (ak chcete prispievať - prečítajte si:Wikipédia:Príručka alebo ja osobne by som Vám odporučil odkaz na článok: http://bur.blog.sme.sk/c/86056/Co-je-a-co-nie-je-Wikipedia.html - najlepšie je ak by ste sa zaregistroval - je to jednoduché)--Tom78 18:23, 1. december 2008 (UTC)


Stop hand nuvola green.svg Oznam
Zistili sme, že experimentuješ s Wikipédiou. Tvoj experiment fungoval a následne bol odstránený. Ak chceš ďalej experimentovať, použi, prosím, svoje, alebo verejné pieskovisko a riaď sa pokynmi na ňom, pretože pokusy v článkoch sú zvyčajne rýchlo zmazané. Ak sa chceš dozvedieť o prispievaní do Wikipédie, pozri sa na stránku Vitajte vo Wikipédii.

--Mercy 09:37, 28. február 2010 (UTC)

Stop hand nuvola.svg Varovanie!
Prestaň, prosím, pridávať do Wikipédie nezmysly, považujeme to za vandalizmus. Úpravy si môžeš vyskúšať na pieskovisku. Ak neprestaneš poškodzovať Wikipédiu, zablokujeme Ti možnosť úprav. Ďakujeme za pochopenie.

--Pe3kZA 20:44, 17. apríl 2018 (UTC)

Nuvola apps ktip.png Ďakujeme!
Ďakujeme za Tvoj zásah v článku Zoznam futbalistov s 500 alebo viac strelenými gólmi. Wikipédia je wiki, takže každý môže ihneď upravovať skoro každý článok, čo občas prináša aj neželané úpravy. Ty si práve opravil veľmi závažnú chybu. Budeme radi, ak sa zaregistruješ a staneš sa naším pravidelným redaktorom. Môžeš si pozrieť prehľad editácie stránok alebo si vyskúšaj upravovanie článku nanečisto na našom pieskovisku. Noví prispievatelia sú vždy vítaní!

--Spider 001757 (diskusia) 13:10, 28. máj 2019 (UTC)

Urgent[upraviť kód]

Nuvola apps kate.png Oznam!
Ďakujeme Ti za informácie v článku Kara Mustafa Paša (guvernér Egypta), no jeho spracovanie a/alebo rozsah zatiaľ nespĺňa požiadavky na encyklopedické heslo. Pokús sa prosím text upraviť, alebo rozšíriť aspoň do tej miery, aby sme ho mohli za článok naozaj považovať. Ak sa nám to ani spoločnými silami nepodarí, po 14 dňoch bude Tvoje dielo, vzhľadom na snahu udržať kvalitu, z Wikipédie odstránené. Ďakujeme za pochopenie.

--Exestosik (diskusia) 21:58, 30. marec 2020 (UTC)

Anglicko[upraviť kód]

Zdravím, prejdite si prosím svoj príspevok v článku Anglicko. Pre zachovanie na Wikipédii by bolo vhodné doplniť zdroje a zlepšiť preklad. Napr. "Bede" bude zrejme Beda Ctihodný.--ScholastikosSVK (diskusia) 08:26, 5. august 2020 (UTC)


Nuvola apps kate.png Oznam!
Ďakujeme Ti za informácie v článku Dejiny Osmanskej ríše, no jeho spracovanie a/alebo rozsah zatiaľ nespĺňa požiadavky na encyklopedické heslo. Pokús sa prosím text upraviť, alebo rozšíriť aspoň do tej miery, aby sme ho mohli za článok naozaj považovať. Ak sa nám to ani spoločnými silami nepodarí, po 14 dňoch bude Tvoje dielo, vzhľadom na snahu udržať kvalitu, z Wikipédie odstránené. Ďakujeme za pochopenie.

--Pe3kZA 10:23, 24. september 2020 (UTC)