Diskusia s redaktorom:Maros441

z Wikipédie, slobodnej encyklopédie
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání
Nuvola apps kate.png Oznam!
Ďakujeme Ti za informácie v článku Milan Sečánsky, no jeho spracovanie a/alebo rozsah zatiaľ nespĺňa požiadavky na encyklopedické heslo. Pokús sa prosím text upraviť, alebo rozšíriť aspoň do tej miery, aby sme ho mohli za článok naozaj považovať. Ak sa nám to ani spoločnými silami nepodarí, po 14 dňoch bude Tvoje dielo, vzhľadom na snahu udržať kvalitu, z Wikipédie odstránené. Ďakujeme za pochopenie.

--OJJ (diskusia) 14:18, 20. január 2016 (UTC)

Nuvola apps kate.png Oznam!
Ďakujeme Ti za informácie v článku Jozef Zlocha, no jeho spracovanie a/alebo rozsah zatiaľ nespĺňa požiadavky na encyklopedické heslo. Pokús sa prosím text upraviť, alebo rozšíriť aspoň do tej miery, aby sme ho mohli za článok naozaj považovať. Ak sa nám to ani spoločnými silami nepodarí, po 14 dňoch bude Tvoje dielo, vzhľadom na snahu udržať kvalitu, z Wikipédie odstránené. Ďakujeme za pochopenie.

--OJJ (diskusia) 13:58, 21. január 2016 (UTC)

Nuvola apps kate.png Oznam!
Ďakujeme Ti za informácie v článku Eva Garajová, no jeho spracovanie a/alebo rozsah zatiaľ nespĺňa požiadavky na encyklopedické heslo. Pokús sa prosím text upraviť, alebo rozšíriť aspoň do tej miery, aby sme ho mohli za článok naozaj považovať. Ak sa nám to ani spoločnými silami nepodarí, po 14 dňoch bude Tvoje dielo, vzhľadom na snahu udržať kvalitu, z Wikipédie odstránené. Ďakujeme za pochopenie.

--OJJ (diskusia) 11:36, 22. január 2016 (UTC)

Upozornenie[upraviť kód]

Ahoj Maros441, osoby, o ktorých píšeš nie sú encyklopedicky významné, preto zváž pokračovanie tejto práce. Zrejme bude väčšina článkov zmazaná.--Pe3kZA (diskusia) 16:47, 1. február 2016 (UTC)

Ahoj Pe3kZA, na osoby, o ktorých píšem, môžeme mať rôzny názor, ako aj rôzny názor na to, či vôbec stoja za zmienku. Všetky osoby, ktoré som sem pridal, pôsobili vo verejných funkciách, dostali od ľudí určitú dôveru a mali možnosť ovplyvňovať chod našej spoločnosti/nášho štátu (každý si môže urobiť názor, či to robili dobre alebo zle). Údaje o týchto osobách som sa snažil podať výstižne, faktograficky a bez hodnotenia ich politických názorov/ činov, preto si myslím, že nie je vážny dôvod na ich zmazanie.--Maros441 (diskusia) sa nepodpísal(a)

S tým posudzovaním významnosti opatrne, wikipedická významnosť nie je subjektívna vec! Na Wikipédii platí:Wikipédia:Wikipedická významnosť a Wikipédia:Významnosť (ľudia). --BT 21:49, 1. február 2016 (UTC)
Nuvola apps kate.png Oznam!
Ďakujeme Ti za informácie v článku Ernö Rózsa, no jeho spracovanie a/alebo rozsah zatiaľ nespĺňa požiadavky na encyklopedické heslo. Pokús sa prosím text upraviť, alebo rozšíriť aspoň do tej miery, aby sme ho mohli za článok naozaj považovať. Ak sa nám to ani spoločnými silami nepodarí, po 14 dňoch bude Tvoje dielo, vzhľadom na snahu udržať kvalitu, z Wikipédie odstránené. Ďakujeme za pochopenie.

---OJJ 11:19, 27. máj 2016 (UTC)

Ahoj, spomaľ, prosím Ťa, a zameraj sa na kvalitu. Pekný deň.--Lalina (diskusia) 14:03, 27. máj 2016 (UTC)


Nuvola apps kate.png Oznam!
Ďakujeme Ti za informácie v článku Zoznam poslancov Federálneho zhromaždenia zvolených na Slovensku v roku 1992, no jeho spracovanie a/alebo rozsah zatiaľ nespĺňa požiadavky na encyklopedické heslo. Pokús sa prosím text upraviť, alebo rozšíriť aspoň do tej miery, aby sme ho mohli za článok naozaj považovať. Ak sa nám to ani spoločnými silami nepodarí, po 14 dňoch bude Tvoje dielo, vzhľadom na snahu udržať kvalitu, z Wikipédie odstránené. Ďakujeme za pochopenie.

--Exestosik (diskusia) 16:30, 2. jún 2016 (UTC)

Ahoj, respektuj prosím upozornění od Laliny. Články prosím zakládej podle Pomoc:Minimálny článok a zaměř se spíš na kvalitu. Díky. -OJJ 16:37, 2. jún 2016 (UTC)

Nuvola apps kate.png Oznam!
Ďakujeme Ti za informácie v článku Pavol Bahna, no jeho spracovanie a/alebo rozsah zatiaľ nespĺňa požiadavky na encyklopedické heslo. Pokús sa prosím text upraviť, alebo rozšíriť aspoň do tej miery, aby sme ho mohli za článok naozaj považovať. Ak sa nám to ani spoločnými silami nepodarí, po 14 dňoch bude Tvoje dielo, vzhľadom na snahu udržať kvalitu, z Wikipédie odstránené. Ďakujeme za pochopenie.

--Jetam2 (diskusia) 19:24, 23. október 2017 (UTC)

Referencie[upraviť kód]

Ahoj! Dodávaj, prosím, do článkov referencie. Vďaka.--Jetam2 (diskusia) 15:36, 21. december 2018 (UTC)

Small wikipedia book.jpg Oznam
Vďaka za úpravy v článku Hlinkova slovenská ľudová strana – Strana slovenskej národnej jednoty, nie sú však dostatočne doložené zdrojmi. Nakoľko Wikipédia je založená na overiteľnosti poskytovaných informácií, je potrebné tvrdenia v článkoch dokladať citáciami spoľahlivých zdrojov. Ďakujeme za pochopenie.

--Teslaton (diskusia) 17:35, 23. január 2019 (UTC)

Urgent[upraviť kód]

Nuvola apps kate.png Oznam!
Ďakujeme Ti za informácie v článku Krajinská kresťansko-socialistická strana, no jeho spracovanie a/alebo rozsah zatiaľ nespĺňa požiadavky na encyklopedické heslo. Pokús sa prosím text upraviť, alebo rozšíriť aspoň do tej miery, aby sme ho mohli za článok naozaj považovať. Ak sa nám to ani spoločnými silami nepodarí, po 14 dňoch bude Tvoje dielo, vzhľadom na snahu udržať kvalitu, z Wikipédie odstránené. Ďakujeme za pochopenie.

--Exestosik (diskusia) 17:58, 15. február 2019 (UTC)