Diskusia s redaktorom:Dr. Ivan Kučera

Page contents not supported in other languages.
z Wikipédie, slobodnej encyklopédie
Tournesol.pngAhoj, Dr. Ivan Kučera. Vítame Ťa v slovenskej Wikipédii! / Welcome to the Slovak Wikipedia!
Slovenská Wikipédia je slovenská jazyková verzia Wikipédie, ktorá vznikla v októbri 2003 a k dnešnému dňu má 243 497 článkov.

Začal(a) si dobre a si na najlepšej ceste začať prispievať a pridávať množstvo dobrých článkov. Ďakujeme za Tvoj prínos k tvorbe encyklopédie a tešíme sa na spoluprácu. Veríme, že sa nám bude dobre spolu pracovať a že sa tu budeš medzi ostatnými cítiť príjemne.

Odporúčame Ti, aby si si prečítal/a nasledujúce stránky, ktoré Ti uľahčia prácu pri Tvojom upravovaní:

Gnome-help.svg Príručka Sandbox.png Pieskovisko
(miesto pre experimenty)

Gtk-dialog-info.svg Obsah Pomocníka Coffee cup flat.svg Kaviareň
(diskusia redaktorov)
QA icon.svg Často kladené otázky Unesco Cultural Heritage logo.svg Päť pilierov Wikipédie
Crystal Clear app kedit.png Wikitext Nuvola apps important yellow.svg Čo Wikipédia nie je

Na diskusných stránkach sa vždy podpisuj: stačí napísať 4 vlnovky ~~~~ alebo ich vložiť kliknutím na ikonu OOjs UI icon signature-ltr.svglište nad oknom na úpravu.

Naopak články sa nikdy nepodpisujú.

Tak ešte raz vitaj a ďakujeme za Tvoje príspevky. Dúfame, že sa tu uvidíme často.
Za uvítací výbor: Lalina


If you have questions, comments, or something is not clear to you, or if you would like to know something about the Slovak Wikipedia, look at the Slovak Wikiembassy, where someone might even help you in your language :).


Stop hand nuvola green.svg Oznam
Zistili sme, že experimentuješ s Wikipédiou. Tvoj experiment fungoval a následne bol odstránený. Ak chceš ďalej experimentovať, použi, prosím, svoje, alebo verejné pieskovisko a riaď sa pokynmi na ňom, pretože pokusy v článkoch sú zvyčajne rýchlo zmazané. Ak sa chceš dozvedieť o prispievaní do Wikipédie, pozri sa na stránku Vitajte vo Wikipédii.

--Wizzard (diskusia) sa nepodpísal(a)

Nuvola apps kate.png Oznam!
Ďakujeme Ti za informácie v článku Vlajka Náhorného Karabachu, no jeho spracovanie a/alebo rozsah zatiaľ nespĺňa požiadavky na encyklopedické heslo. Pokús sa prosím text upraviť, alebo rozšíriť aspoň do tej miery, aby sme ho mohli za článok naozaj považovať. Ak sa nám to ani spoločnými silami nepodarí, po 14 dňoch bude pravdepodobne tvoja úprava, vzhľadom na snahu udržať kvalitu, z Wikipédie odstránená. Ďakujeme za pochopenie.

--Exestosik (diskusia) 17:50, 21. marec 2016 (UTC)Odpovědět[odpovedať]

Small wikipedia book.jpg Oznam
Vďaka za úpravy v článku Vlajka Náhorného Karabachu, nie sú však dostatočne doložené zdrojmi. Keďže Wikipédia je založená na overiteľnosti poskytovaných informácií, je potrebné tvrdenia v článkoch dokladať citáciami spoľahlivých zdrojov. Ďakujeme za pochopenie.

--BT 20:43, 21. marec 2016 (UTC)Odpovědět[odpovedať]

Small wikipedia book.jpg Oznam
Vďaka za úpravy v článku Zakaukazská demokratická federatívna republika, nie sú však dostatočne doložené zdrojmi. Keďže Wikipédia je založená na overiteľnosti poskytovaných informácií, je potrebné tvrdenia v článkoch dokladať citáciami spoľahlivých zdrojov. Ďakujeme za pochopenie.

--BT 18:30, 31. marec 2016 (UTC)Odpovědět[odpovedať]

Nuvola apps kate.png Oznam!
Ďakujeme Ti za informácie v článku Stepanakert, no jeho spracovanie a/alebo rozsah zatiaľ nespĺňa požiadavky na encyklopedické heslo. Pokús sa prosím text upraviť, alebo rozšíriť aspoň do tej miery, aby sme ho mohli za článok naozaj považovať. Ak sa nám to ani spoločnými silami nepodarí, po 14 dňoch bude pravdepodobne tvoja úprava, vzhľadom na snahu udržať kvalitu, z Wikipédie odstránená. Ďakujeme za pochopenie.

--Exestosik (diskusia) 16:35, 1. apríl 2016 (UTC)Odpovědět[odpovedať]

Small wikipedia book.jpg Oznam
Vďaka za úpravy v článku Azerbajdžanská_demokratická_republika, nie sú však dostatočne doložené zdrojmi. Keďže Wikipédia je založená na overiteľnosti poskytovaných informácií, je potrebné tvrdenia v článkoch dokladať citáciami spoľahlivých zdrojov. Ďakujeme za pochopenie.

--Exestosik (diskusia) 09:08, 3. apríl 2016 (UTC)Odpovědět[odpovedať]

Zoznam členských štátov ZSSR[upraviť zdroj]

Daný zoznam bol skopírovaný z článku Sovietsky zväz a neponúkal žiadne iné informácie, preto bol zmazaný.--Pelex (diskusia) 17:40, 3. apríl 2016 (UTC)Odpovědět[odpovedať]

Nové články[upraviť zdroj]

Ahoj, než začneš pridávať ďalšie články, pozri si, prosím, zmeny v Tvojich už existujúcich článkoch. Všetky podstatne upravovali kolegovia, teraz si zase pridal 2 urgenty. Prečítaj si, prosím, rady hore v privítaní. Ak potrebuješ pomôcť, napíš mi do mojej diskusie. Pekný deň. --Lalina (diskusia) 19:52, 4. apríl 2016 (UTC)Odpovědět[odpovedať]

Nuvola apps kate.png Oznam!
Ďakujeme Ti za informácie v článku Srbsko (1941 – 1944), no jeho spracovanie a/alebo rozsah zatiaľ nespĺňa požiadavky na encyklopedické heslo. Pokús sa prosím text upraviť, alebo rozšíriť aspoň do tej miery, aby sme ho mohli za článok naozaj považovať. Ak sa nám to ani spoločnými silami nepodarí, po 14 dňoch bude pravdepodobne tvoja úprava, vzhľadom na snahu udržať kvalitu, z Wikipédie odstránená. Ďakujeme za pochopenie.

--Exestosik (diskusia) 13:08, 5. apríl 2016 (UTC)Odpovědět[odpovedať]

Nuvola apps kate.png Oznam!
Ďakujeme Ti za informácie v článku Slobodné územie Terst, no jeho spracovanie a/alebo rozsah zatiaľ nespĺňa požiadavky na encyklopedické heslo. Pokús sa prosím text upraviť, alebo rozšíriť aspoň do tej miery, aby sme ho mohli za článok naozaj považovať. Ak sa nám to ani spoločnými silami nepodarí, po 14 dňoch bude pravdepodobne tvoja úprava, vzhľadom na snahu udržať kvalitu, z Wikipédie odstránená. Ďakujeme za pochopenie.

--Exestosik (diskusia) 13:11, 5. apríl 2016 (UTC)Odpovědět[odpovedať]

Nuvola apps kate.png Oznam!
Ďakujeme Ti za informácie v článku Vlajka Južného Osetska, no jeho spracovanie a/alebo rozsah zatiaľ nespĺňa požiadavky na encyklopedické heslo. Pokús sa prosím text upraviť, alebo rozšíriť aspoň do tej miery, aby sme ho mohli za článok naozaj považovať. Ak sa nám to ani spoločnými silami nepodarí, po 14 dňoch bude pravdepodobne tvoja úprava, vzhľadom na snahu udržať kvalitu, z Wikipédie odstránená. Ďakujeme za pochopenie.

--Exestosik (diskusia) 15:58, 18. apríl 2016 (UTC)Odpovědět[odpovedať]

Small wikipedia book.jpg Oznam
Vďaka za úpravy v článku Tanzánijský šiling, nie sú však dostatočne doložené zdrojmi. Keďže Wikipédia je založená na overiteľnosti poskytovaných informácií, je potrebné tvrdenia v článkoch dokladať citáciami spoľahlivých zdrojov. Ďakujeme za pochopenie.

Je problém vkladať do článkov zdroje? --BT 18:12, 8. máj 2016 (UTC)Odpovědět[odpovedať]

Kategórie, Šablóna[upraviť zdroj]

Ahoj, ďakujeme ti za vytvorenie článkov Anarchoindividualizmus a Anarchoprimitivizmus. Nezabudni však do nich vkladať kategórie a v prípade prekladov použi šablónu Preklad. Ako som si všimol na tvojej diskusnej stránke, nieje to prvé upozornenie preto buď pri vytváraní článkov smelší. --Hromoslav (diskusia) 18:33, 6. jún 2016 (UTC)Odpovědět[odpovedať]


Nuvola apps ktip.png Tip!

Tlačidlo Zobraziť náhľad.png
Ďakujeme za Tvoje príspevky do Wikipédie. Ak prispievaš pomocou záložky Upraviť zdroj, chceme Ťa poprosiť, aby si skôr než článok uložíš, používal/a tlačidlo Zobraziť náhľad, ktoré je umiestnené hneď vedľa tlačidla Publikovať zmeny. Umožní Ti vidieť výsledok Tvojich úprav a korigovať ich ešte pred tým, než sa uložia do systému.

Ak prispievaš pomocou vizuálneho editora (záložka Upraviť), nepoužívaj tlačidlo Zverejniť zmeny po každej drobnej úprave – výslednú podobu článku vidíš v editore priebežne.

Opakovaným drobným opravovaním a ukladaním článku totiž vytváraš veľké množstvo verzií, ktoré zaťažujú servery Wikipédie a zneprehľadňujú nám kontrolu posledných úprav. Ďakujeme.

--Pe3kZA 19:56, 21. jún 2016 (UTC)Odpovědět[odpovedať]

Udeľujem blok na 1 deň za osobné útoky [1] a vandalizáciu redaktorskej stránky [2]. Zdrž sa prosím do budúcna opakovania podobných aktivít aj príspevkov typu [3]. --Teslaton (diskusia) 16:46, 22. jún 2016 (UTC)Odpovědět[odpovedať]

Anarchoindividualizmus: doplň zdroje[upraviť zdroj]

Small wikipedia book.jpg Oznam
Vďaka za úpravy v článku Anarchoindividualizmus, nie sú však dostatočne doložené zdrojmi. Keďže Wikipédia je založená na overiteľnosti poskytovaných informácií, je potrebné tvrdenia v článkoch dokladať citáciami spoľahlivých zdrojov. Ďakujeme za pochopenie.

--Teslaton (diskusia) 11:12, 26. november 2016 (UTC)Odpovědět[odpovedať]

Nuvola apps ktip.png Tip!
Nuvola apps kopete.png
Ďakujeme za Tvoje príspevky do Wikipédie. Chceme Ťa poprosiť, aby si nevymazával príspevky na diskusných stránkach, a to ani vlastné. Považujeme ich za historický záznam dokumentujúci vývoj našej Wikipédie a môžeme sa k nim kedykoľvek vrátiť. Môžeš samozrejme neaktuálne diskusné príspevky z Tvojej vlastnej diskusnej stránky kvôli prehľadnosti archivovať. Zvykneme tak robiť na príslušné podstránky, napríklad podľa bežného roka: Diskusia s redaktorom:Dr. Ivan Kučera/2023.
Bližšie informácie nájdeš na stránke Wikipédia:Diskusná stránka. Ďakujeme.

-OJJ 15:58, 19. január 2017 (UTC)Odpovědět[odpovedať]

Zúčastni sa 2. slovenskej WikiKonferencie, 9.12. v Žiline[upraviť zdroj]

Ahoj Dr. Ivan Kučera!

Už onedlho, 9. decembra, sa v Žiline uskutoční wiki stretnutie roka – 2. slovenská WikiKonferencia! Ako kolegu Wikipediána ťa pozývame na toto výnimočné stretnutie, na ktoré komunita čakala dlhé 2 roky!

Práve finalizujeme program, tešiť sa môžeš na prehľad úspešných projektov, inšpiráciu do budúcnosti aj noviny z celosvetového hnutia Wikimédia.

Tiež pripomíname, že v prihláške môžeš požiadať o cestovné štipendium (a členstvo vo Wikimedii SK, čo je podmienkou pre udelenie štipendia, ti môžeme schváliť priamo počas WikiKonferencie).

Ďalšie informácie a prihláška: http://wikikonferencia2017.wikimedia.sk/

PS: WikiKonferencia je súčasťou OSSConf, konferencie o otvorenom softvéri a hardvéri, čiže jednou návštevou zažiješ rovno 2 konferencie!

Za organizačný tím, KuboF Hromoslav, 5. december 2017