Diskusia k Wikipédii:Filter úprav

z Wikipédie, slobodnej encyklopédie
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání

Ktorá referencia je problematická[upraviť kód]

pri tejto úprave - je to odkaz na youtube, alebo niečo iné? --LacoR (diskusia) 12:01, 8. júl 2016 (UTC)

@LacoR: Hej, v tomto prípade youtube, viď Špeciálne:FilterZneužití/19. Som si vedomý, že je upozorňovanie diskutabilné, keďže je to kanál, využívaný aj spoľahlivými zdrojmi (viď aj en:Wikipedia:Videos as references), na druhej strane ale ľudia z YT linkujú aj rôzny sajrajt, takže to možno stojí za tie upozornenia a značky – je tak väčšie šanca, jednak, že sa vkladajúci zamyslí, dvak že sa na to niekto neskôr v RC pozrie. --Teslaton (diskusia) 16:48, 13. júl 2016 (UTC)

Nepovolenie zmeny[upraviť kód]

Zmena bola vykonaná na mene: Nikola Tesla, a zmena mala byť na Nicola Tesla --MatesQ (diskusia) sa nepodpísal(a)

Gramatická chyba v upozornení[upraviť kód]

Dobrý podvečer, našiel som gramatickú chybu v hlásení filtra úprav.

Filter úprav zaznamenal možnú problematickú úpravu. Zdá sa, že sa pokúšate vložit do článku odkaz do cudzojazyčnej Wikipédie. Takéto odkazovanie z textov článkov je nežiadúce, či už cez wikiodkaz, alebo URL. Ak ste chceli odkázať do inej Wikipédie, pretože na slovenskej ešte niektoré heslo neexistuje, nerobte to. Na založení „červeného odkazu“ nie je nič zlé, naopak, pomáha to v rozvoji encyklopédie. Niekoho to možno v budúcnosti vyprovokuje, aby chýbajúci článok založil, pričom bude výhodou, že naň už vedú odkazy z iných článkov.

Článok na inej Wikipédii nie je vhodný ani ako zdroj informácií alebo referencia pre tunajší článok. Namiesto inej wiki doložte tvrdenie priamo vhodným spoľahlivým zdrojom. (pozn.: neváhajte ohlásiť prípadné falošné upozornenia nebo iné podnety na vylepšenie filtra)

(pozn.: neváhajte ohlásiť prípadné falošné upozornenia nebo iné podnety na vylepšenie filtra) nebo je po česky. Má tam byť alebo. Preto : (pozn.: neváhajte ohlásiť prípadné falošné upozornenia alebo iné podnety na vylepšenie filtra)

Ďakujem --Marek Pafčuga (diskusia) sa nepodpísal(a)

@Marek Pafčuga: Vďaka za info, znenie som upravil. --Teslaton (diskusia) 18:48, 21. december 2017 (UTC)

Oficialny YouTube kanal kapely povazovany za nespolahlive medium ci nedoveryhodny zdroj[upraviť kód]

Toto si akoze vazne uz robite teraz prdel, Wikipedia? Kua, ved ide o OFICIALNU STRANKA KAPELZ QUERYEN omg a napriek tomu je to z nejakeho dovodu povazovane za nedoveryhodny zdroj pre dolozenie videa ku konkretnemu klipu? OK...LOL --2400:8500:1301:738:133:130:103:208 (diskusia) sa nepodpísal(a)

pravdivé informácie[upraviť kód]

sú to pravdivé informácie.--Insomniac199 (diskusia) sa nepodpísal(a)

uprava slova[upraviť kód]

--195.168.12.164 16:53, 20. november 2018 (UTC)--195.168.12.164 16:53, 20. november 2018 (UTC) ja som upravil čr slovo a vyhodili ste mi že to ješkodlive

Mestá Angoly[upraviť kód]

Chcel som iba napísať velké mestá v angole --80.94.55.3 (diskusia) sa nepodpísal(a)

Prečo nemôžem napísať pravdu ? ? ? ? Akože cenzúra ?[upraviť kód]

Prečo ? MightySamael (diskusia) 19:12, 14. marec 2019 (UTC)

Rádioklub OM3KWW[upraviť kód]

Vytvoril som stránku Rádioklub OM3KWW, ktorého autorom som ja, teda Ing. Branislav Mika. Zároveň som autorom reprezentačného loga rádioklubu. Rádioklub OM3KWW spadá pod materskú organizáciu EmComm - záchranný rádiokomunikačný systém. Všetky organizácie, teda EmComm ako aj Rádioklub sú dobrovoľnícke, bez zárobku, určené na podporu a výchovu mládeže v oblasti rádiokomunikácií. Taktiež zabezpečujeme dobrovoľníckym spôsobom tiesňovú rádiovú komunikáciu komukoľvek, kto je v tiesni. EmCommEmComm (diskusia) 11:03, 24. február 2020 (UTC)

Prosím, pokiaľ je čokoľvek potrebné doplniť, alebo upraviť, dajte nám vedieť. Ďakujeme[upraviť kód]

--Činoherný klub (diskusia) 18:04, 3. máj 2020 (UTC)

neadekvátna šablóna[upraviť kód]

stále mi na stránke European Human Rights Society vyskakuje šablóna, že treba urgentne úpravy, pričom spĺňa atribúty, dá sa to overiť v databázach ----Peter Bednár (diskusia) sa nepodpísal(a)

Dobrý deň/Ahoj. Článok v súčasnosti rozhodne šablónu potrebuje. Chýbajú nezávislé zdroje ktoré by:
a) potvrdzovali encyklopedickú významnosť organizácie - to sa zrejme nepodarí docieliť, nakoľko ide o novo založené združenie. (viď. Wikipédia:Wikipedická významnosť)
b) potvrdzovali pravdivosť informácií obsiahnutých v článku - súčasná úroveň ozdrojovania je veľmi nízka.
Osobne by som Vám v súčasnosti radil vzdať sa myšlienky článku o organizácii na Wikipédii dokiaľ organizácia nedosiahne nejaké väčšie výsledky a nebudú existovať nezávislé dôveryhodné zdroje o nej (to budú asi najskôr články v nejakých periodikách). S pozdravom ScholastikosSVK (diskusia) 06:47, 8. máj 2020 (UTC).

THE REST sk[upraviť kód]

Zdravim - snazim sa o publikovanie skupiny The Rest sk - a vyhadzuje mi to upoznrnir... Overitensot skupiny je mozna napr, cez web - therest.sk Facebook https://www.facebook.com/restskofficial/ Skupina je ako interpret registrovana -napr. aj v SOZA, Slovgram.... Jofre72 (diskusia) 19:54, 9. jún 2020 (UTC)

@Jofre72: V podobe [1] nemá zmysel snažiť sa to sem vložiť, nespĺňa to náležitosti, neviem čo tam robí ten copy&paste českého textu ohľadom No Name, atď. --Teslaton (diskusia) 20:13, 9. jún 2020 (UTC)

opakované pridávanie neadekvátnych šablón na príspevok[upraviť kód]

Opakovane priložená šablóna o encyklopedickej významnosti ktorá je ale scestná. poprosím jej autora o vysvetlenie nakoľko príspevok spĺňa kritériá stránky.Trpnya (diskusia) 08:43, 5. august 2020 (UTC)

v článku q-vent sústavne niekto pridáva šablónu významnosŤbez zdôvodnenia.už to pôsobí ako troll nakoľko zdrojov je viac než dostatokTrpnya (diskusia) 13:55, 5. august 2020 (UTC)[upraviť kód]

ako sa dá voči tomu brániť?

V prvom rade táto otázka sem nepatrí, ste v zlej diskusii. A k otázke - wikipédia neslúži na reklamu a propagáciu, o čo sa zrejme snažíte a to platí aj o článku Furkamotors, kde som váhal ale myslím že tam patrí rovnako šablóna významnosť. --2A02:AB04:27BD:D900:6501:7E4E:249E:79AC 14:33, 5. august 2020 (UTC)

keď som si pozrel článok furkamotors tak tam to nepatrí určite nakoľko wikipédia obsahuje pomaly každú značku automobilov a motocyklov a to dokonca aj s typom predajných kusov a tam nič také nieje. čiže ma zaujíma váš názor na rozdiel medzi stránke o automobilke morgan a stránke furkamotors.prečo v prípade morganu je to v poriadku a v prípade furkamotors nie.taktiež je stránka na wiki venovaná škoda auto. ak sa vám nezdá nejaká formulácia je to iné ale po prezretí encyklopedických významností je zrejmé že oba články toto spĺňajú.

Q-Vent je obyčajný jednoduchý prístroj ako milióny ďalších, ťaží len zo súčasnej situácie, článok na wiki možno tak o 10 rokov, keď ešte nebude na smetisku dejín.


Stop hand nuvola green.svg Oznam!
Zistili sme, že používaš Wikipédiu na reklamu alebo propagáciu. Wikipédia nie je priestorom na takéto účely! Tvoj experiment fungoval a následne bol odstránený. V prípade opakovaného porušovania integrity encyklopédie budeme nútení zablokovať Ti redaktorský prístup do Wikipédie. Ďakujeme.

Falošné upozornenia na encyklopedickú významnosť čo robiť?[upraviť kód]

niekto sústavne na stránku furkamotors(týkajúcu sa značky motobicyklov vyrábaných niekolko rokov na sr nahadzuje šablónu o encyklopedicckej významnosti)čo je očividne blud nakolko wikipédia obsahuje snáď stránku o každej značke auta, motorky alebo bicykla,viete poradiť čo sa s tým dá urobiť?