Wikipédia:Kaviareň/Rôzne

z Wikipédie, slobodnej encyklopédie
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání

Stôl s témou rôzne v Kaviarni sa používa pre diskusie, ktoré sa nehodia na iný stôl.

Prosím, podpíšte sa menom a dátumom (použite ~~~~ alebo kliknite na symbol podpisu v paneli nástrojov).

Otvorte novú tému pri stole rôzne

Archív tém[upraviť | upraviť kód]

Diskusie pri tomto stole staršie ako 30 dní (dátum poslednej reakcie) sú presúvané do archívu.

Skrytie hrubých slov[upraviť | upraviť kód]

Dobrý deň prajem, chcel som sa opýtať či by som na tomto mojom obrovskom prešľape v diskusii k téme Husí kanál, /pozti tuto/ nemal aspoň nejako sčasti vyhviezdičkovať to hrubé slovo, čo som tam veľmi neuvážene napísal. S odstupom času viem, že to bola obrovská hlúposť z mojej strany to tam napísať a dodnes sa za to veľmi hanbím a je mi to ľúto. Dúfam, že mi to trvalo nepokazilo renomé. Skutočne ma veľmi mrzí, že som takto počiernil identitu wikipédie a sľubujem, že sa to už nebude nikdy viacej opakovať. Ospravedlňujem sa všetkým čo tento odpad čítali aj nečítali a ospavedlňujem sa aj celej Wikipédii. Vážim si Vašu prácu, redaktori, čo meníte Wiki na niečo lepšie. Ďakujem za pochopenie aj za odpoveď. Peknú karenténu Vám prajem ;). --Marek Jakubov (diskusia) 11:27, 4. máj 2020 (UTC)

Ahoj Marek, vytvor si podstránku archív (diskusná stránka) a tam presuň minuloročnú diskusiu. DS sa nemažú, no archiváciou sa „ukryje“ kontroverzný obsah.--Pe3kZA 08:33, 5. máj 2020 (UTC)
Vďaka za radu. Pokúsim sa vytvoriť ten archív a tak to aspoň trochu zneviditeľniť. To so tomu riadne dal.--Marek Jakubov (diskusia) 09:03, 5. máj 2020 (UTC)
Skopči si to sem a do diskusie si daj link na archív.--Pe3kZA 09:11, 5. máj 2020 (UTC)
Yes check.svg Hotovo! No už som to nejako zarchivoval. Snáď to je v poriadku.--Marek Jakubov (diskusia) 09:16, 5. máj 2020 (UTC)
Ok, len si si mohol vytvoriť jeden všeobecný archív, takto budeš archivovať samostatne každý rok. Ale môže byť.--Pe3kZA 09:20, 5. máj 2020 (UTC)

Je článok v poriadku?[upraviť | upraviť kód]

Dobrý večer, chcem sa spýtať, či je článok Topoľový potok v poriadku, lebo v ňom zrazu visí šablóna urgentne upraviť. Tak isto aj pri článkoch Záhumenický kanál a Výhonský kanál. Ešte chcem podotknúť, že odpovede anonymného prispievateľa typu: Čuduj sa svete, skvelý výkon, materská škôlka a podobne absolútne neprispievajú k dobrej atmosfére na Wikipédii a reálne sa obávam jeho odpovede aj teraz. Prosím o odpovede slušné, vecné, inšpiratívne a poučné. Ďakujem a prajem vám pekný večer. Marek Jakubov (diskusia) 21:17, 11. máj 2020 (UTC)